Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Ja dziś wyszłam ze szpitala, podobno już wszystko ok plamienia ustały i z dzidzia też wszystko ok. Zaczęłam 14 tydzień i jeszcze tyle czasu do końca...hmm....czy Wam się też tak dłuży czas ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Anulka to super ze u Ciebie i dzidzi wszystko ok. Czas leci bardzo wolno naprawdę. A w naszych przypadkach to w szczególności, jeśli człowiek boi się kolejnego dnia i myśli aby wszystko było dobrze. Kibicuje wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
TSH 2.04 niby mieszcze sie w normie bo jest do 4 FT3 i FT4 tez w normie ale czuje sie niezaciekawie serducho troche mi dudni , musze chyba zmienic dawke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Tak 2x2 luteine podjęzykowa. Przeszłam z dopochwowej jakieś 1.5 miesiąca temu bo plamilam od tej dopochwowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Anulka dobrze że u Ciebie i dzidzi w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góralka87
Najwazniejsze jest FT4 im wyzsze tym lepiej. U mnie wczoraj p.dr stwierdzila Hashimoto ale kazala nie panikowac wszystko pod kontrola teraz czekam do testowania i zobaczymy co dalej a dzisiaj dopiero 3dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Kasia z wagą to 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
To tak jak i ja 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anulka zrobiliśmy dzis kariotyp oby wszystko wyszło ok :) cieszę sie ze u Ciebie wszystko ok nie martw sie jestem pewna ze wszystko będzie dobrze:) a jesli chodzi o ten kariotyp to nie wiem czy od wyników zależy czy możemy miec in vitro czy nie? Jakos nie spytałam o to lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Anulja mi doktora mówiła żeby podejść to wynik musi być dobry. Ale dotyczy to refundacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, mi lekarz przez chwilę zerknął tylko na ten wynik i powiedział że jest prawidłowy i to wszystko. Ale wiem że jest on niezbędny by przystąpić do programu i się zakwalifikować. Powodzenia życzę i oby Twój wynik też był ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety walczę o pierwsze i mam nadzieje ze sie uda bo w sumie nie możemy do tej pory znaleźć przyczyny niepowodzeń. Chyba jednak mózg robi swoje:) ale jestem pozytywnie nastawiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.właśnie dowiedziałam się ze moja siostra ze szwagrem będą podchodzili do in vitro. Są po 5 latach leczenia. Inseminacja odpada.widzę jak już są zmęczeni i rozczarowani całą procedurą. Mówią że klinika jest nastawiona tylko na kasę i że napewno im się nie uda. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góralka87
Gość, jakby nie było to podchodząc komercyjnie zostawia się w klinice niezłą kasę. Wszystko zależy od kliniki. W jednej widziałam na ich stronie od razu podane badania jakie trzeba wykonać przed 1wsza wizytą. Ja zanim skompletowałam wszystkie minęły jakieś 3/4 wizyty , oczywiście płatne. Ale kwestii czy sie uda czy nie to nie ma, bo na bank sie uda :) pytanie za którym razem. Ja teraz jestem po II transferze i czekam na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w USA parze lesbijek z IV urodził sie murzyn obie białe -oddały go do przytułku... Autentyk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Ja jutro mam punkcję i zaczynam się stresować :( ale wierze ze się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góralka87 in vitro nie jest niestety "na bank" niektórym się nie udaje mimo wielu prób... co jest bardzo przykre, wszystko zależy od tego w czym tkwi problem w naturalnym zajściu... Tak nam tłumaczył doktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszukarzadoweinvitro
Hej dziewczęta wiecie moze gdzie sa jeszcze wolne miejsca na rządowe in vitro? Wydzwaniam, ale nici. Do niektórych klinik cieżko sie dodzwonić stad to pytanie, może ktoś coś wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszukarzadoweinvitro
Hej dziewczęta wiecie moze gdzie sa jeszcze wolne miejsca na rządowe in vitro? Wydzwaniam, ale nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Cześć dziewczyny :) ja juz po punkcji i szczerze powiem nic strasznego troszkę tylko mnie kłują jajniki. Z 14 jajeczek pobrano mi 9 i mam nadzieje, ze bedą dojrzałe. Jak wszystko bedzie dobrze w środę transfer dwóch zarodków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evita super wieści, a czemu już w środę transfer? w Twojej klinice nie czeka się do stadium blastocysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla w mojej klinice podaje się po dwóch dniach. Dwie dziewczyny które miały ze mną punkcję tez transfer maja w środę ale czemu tak jest to nie wiem. Juz się doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Ja juz po wizycie do obecnych lekow dokladam utrogestan od srody a w poniedzialek transfer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×