Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość monia0323
Evitaz gratulacje :) piękna beta. Ewcia ja transfer mroziaczka mialam w 19 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Ja mam 5dniowa blastke ;) no wytrzymac nie moge,ale chyba kazda z nas tak ma. Chociaz powiem Ci ze przy ostatnim razie jak robilam test byl negatywny i faktycznie ze sie nie udalo.Zrobie sobie tak dla hecy, a noz widelec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Ewcia a ja w 17 dniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale są jakieś leki jakieś przygotowania nie mam pojęcia na co się przygotować. I w którym dniu cyklu zarejestrować czy to na ma uralnym cyklu czy stymulowanym? Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Ja bralam tylko Encorton, Progynove, Acard, nic wiecej w 10dc mialam sie stawic na wizyte , tak tez poszlam ,zrobili mi usg ,ze wszystko bylo ok to od razu mi powiedzieli na kiedy mam sie umawiac na transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Evitaz gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Zrobiłam dzisiaj sikanca oczywiście negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Jak zwykle trafil sie "mily gosc" evitaz chyba nawet jutro zrobie, bo po co sie szprycowac lekami jak moze to niepotrzebne...wtedy tez robilam w 9dpt i wlasnie wynik tez byl jednoznaczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a pisałam aby iść na betę, nie ma co stresować się sikańcami. Jednym wychodzi drugim nie. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Wiem MammaOla :) i od razu pomyslalam o Tobie. A powiedz mi jak Ty sie czulas? Mnie teraz naprawde czesto i tak czasem dosc intensywnie pobolewa ten brzuchol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ,że objawy ciążowe są identyczne jak na @. Mnie też bolał brzuch, piersi to bolały cały czas od hormonów, leków ale moim pierwszym objawem, który dał mi do myślenia ,że chyba się udało to był śluz, było go duzo i był bardzo gęsty. Trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciężarne:) jak się czujecie ze swoją ciążą ? Ja byłam na wizycie kontrolnej, wszystko jak na razie dobrze kruszynka rośnie :)lekarz powiedział że prawdopodobnie będzie dziewczynka :) :) Pozdrawiam również wszystkie staraczki i życzę powodzenia !! Wam też się kiedyś uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Hej. Gratulacje Evitaz.Dziewczyny mam pytanko jakie leki bralyscie przy stymulacji? Bo ja mam tylko Gonal i to jeszcze konska dawke 300j :-) czy ktoras tez tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
gosc anula nie wiem czy to juz Ty pytalas czy ktos inny bo juz to pytanie padlo niedawno ja tez tak mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Dziekuje za odpowiedz ja nie pytalam wczesniej bo wczoraj sie dowiedzialam co bede brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Wynik bety dzisiaj 757,8 14 dpt. Nie mogę w to uwierzyć :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
evitaz - cudownie ;) a powiedz ktore podejscie? Trzymaj kciuki jutro za mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam mocno Gość M . Pierwsze podejście. Ja mam tylko albo aż niedrożne jajowody inne wyniki bdb. Jutro daj znać. A powiem Ci jeszcze ze sikanca zrobiłam o wyszła mi druga kreska ale blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
To juz podwojne szczescie jak za 1 razem....a widzisz ja wczoraj robilam ale to byl 8dpt i niestety.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właśnie mowię przy tak wysokiej becie w 14 dpt wyszła blada kreska druga. Czekaj na betę ja z całych sił trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Niestety... Beta <0.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Gosc m tak mi przykro bedzie dobrze wkoncu sie uda trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Gość M strasznie mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×