Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Ja miałam pobrane 9 jajeczek i zapłodnili się 8 to dużo. Ważne ile jest dojrzałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie miała w 2 dobie. Bo jedzie dziś. Aż boję się myśleć co dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie odnosnie alkoholu podczas przygotowan do in vitro czy calkowicie jest niewskazany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w czasie stymulacji piłam różowe wino. Ale pytałam lekarza czy mogę i od czasu do czasu wypiłam lampkę lub dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Gość 9:47 zastanow się sama co jest dla Ciebie ważniejsze i odpowiedz sobie na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mała siostra wraca do domu. Ma podane 2 zarodki. Nie dostała zwolnienia a pracuje właściwie fizycznie i dużo dźwiga. Czy lekarze nie dają zwolnienia czy tylko ona nie dostała? Tak bardzo ją kocham i jestem całym sercem z nią.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Nie daja, ja mialam 2 razy transfer i za zadnym razem nie dostalam Dziewczyny mam pytanie musze zapytac jeszcze w klinice embriologa,ale najpierw pisze do Was mam zamrozone komorki, gdyby ten transfer mi sie nie powiodl to jak mozna by je wykorzystac?Placilam za to chyba 1200 zl. Dzieki za wszelkie odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Juz wszystko wiem wiec pytanie powyzej niewazne... ;) Dzis 4dpt coraz wieksze odliczanie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ola co u Ciebie, ostatnio Cię wogole nie widać. Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem :D Mam syndrom wicia gniazda, chodzę, sprzątam, czyszczę kąty, układam ciuszki, kończę wyprawkę z akcesoriami, dekoracjami do pokoiku, wczoraj przyszły karuzelki i wanienka (cóka nie chce się dzielić "Mamo ale to jest moja wanienka, przecież ja tam puszczam bąki") i tak oto musiałam kupić nową by nie wypożyczać tak intymnej rzeczy:D A od listopada bierzemy się za odświeżenie pokoiku, złożenie mebelek i dekorowanie. Zostanie tylko spakować torbę do szpitala :D A co u Was? Jak Wy się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Hehe Twoja Córcia jest przeslodka :) a Ty też się aż tak nie forsuj, może więcej odpoczynku :) mi to już powoli zaczyna robić się ciężko. W nocy nie mogę spac bo żebra bolą i ciężko oddech złapać, a jak dojdzie do tego zgaga to koniec . Byłam na Usg I doktor nie mogła ocenić łuku aorty przez jej ułożenie i dostałam skierowanie na echo serca plodu. Dopiero pod koniec października. Juz się zestresowalam choć kazano mi się tym kompletnie nie przejmować ze to niby profilaktycznie. Ale sama możesz się domyslac jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kochana, że w ciąży obawiamy się wszystkiego, ale trzeba słuchać się lekarza, wie co mówi i na pewno nie ma się czym przejmować :D Wolę teraz już wszystko przygotować , bo później nie wiadomo co to będzie , czy nie będę musiała leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem stymulowana gonalem i niestety czuje ze lapie mnie przeziebienie,nie chce zeby choroba zepsula mi przygotowania do in vitro,czy möge stosiwac wszystkie leki na przeziebienie, nie zaszkodza mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. To ja, ta od siostry. Wczoraj wrócili ma podany transfer 2 zarodków 2 dniowych. Pozostaje czekać. ...To pierwsze iv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izagość
Witajcie! Prawdopodobnie w środę będę miała punkcję, jest 6 pęcherzyków choć dwa są mniejsze wiec nie wiadomo czy beda dojrzałe. Jest to moje pierwsze podejście do In vitro, mam mieszane uczucia choć w głębi serca tli sie nadzieja! Mojej koleżance udało sie za pierwszym razem !!! Aż boje sie o tym marzyć ! Boje sie, ze nasienie jest za słabe, ze komórka sie nie zagniezdzi, najgorsze jest to, ze nie mamy na to wpływu! Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paulina
Witajcie kobietki,jestem na forum pierwszy raz ,jestem już po jednym nieudanym transferze a że mieliśmy tylko jednego zarodka to drugą procedurę musimy zacząć od nowa :-( od czerwca czekamy w kolejce .Czy ktoś się orientuje jak długo się czeka w invicta Gdańsk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
7dpt lekko pobolewa mnie brzuchol jak na @ i delikatnie trochę na brązowo poplamilam, boję się że nie udało się znowu.. Chociaż ostatni raz to w ogóle nic mi nie było, nic nie bolało nic nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli miałaś podaną blastocystę to śmiało możesz jutro iść na betę a w czwartek powtorzyć, ja tak zrobiłam, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ile dni po rozpoczeciu stymulacji odbywa sie punkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
Dziewczyny czy transfer mrozaczka jest 5 dni po owulacji jak to jest. Mam się umówić na wizytę po drugim okresie i jestem ciekawą jak to przebiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Dziewczyny odebrałam wynik Beta HCG 239,3 jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
evitaz gratuluje !! Wlasnie mialam pisac co u Ciebie ;) Ja kupilam sikanca i jutro go zrobie, nie nastawiam sie na 2 kreski bo wiem jak to z sikancami bywa ,ale wiecie co poprostu chcialabym te kreski zobaczyc :D a tak to z ta beta czekam do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
kalka1985 a Ty jak sie czujesz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w szoku jestem bo wczoraj krwawiłam rano i myślałam ze się nie uda. Gość M czuje ze razem będziemy przeżywać ciąże :) trzymam mocno kciuki :) a może betę zrób jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
evitaz w 8dpt ? na zaleceniach lekarza mam 11-12 dzien a i tak planuje zrobic w 10 :) korci mnie korci i wiem ze juz cos tam wyjdzie ale moze lepiej doczekam czwartku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam w 12dpt ale miałam podany dwudniowy zarodek. Lepsza chyba beta od sikanca jak wytrzymać nie możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×