Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gośćja
a powiedz mi zastrzyki z purogenu w jakich godz robiłaś? Tak jak dostałaś miesiączkę czy wieczorem? Bo ja dostałam rano a na rozpisce mam napisane 19 wiec nie wiem czy to ma aż takie znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastrzyki robiłam zawsze między 19a20, takie miałam zalecenie. Mam 2 opakowania Puregonu 600 jak byś potrzebowała to chętnie oddam. Jestem obecnie w 7 tygodniu ciąży, udało się za drugim razem. Tobie życzę, aby udało się za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
olusja robilas zastrzyki wieczorami mimo, ze dostalas miesiaczke w ciagu dnia albo rano?bo ja juz zwatpilam, jak sie pytalam lekarza czy robic wieczorem to odpowiedzial "jak natura da" czyli ja to odebralam o ktorej godz dostane okres to o tej robic zastrzyk a pozniej na rozpisce dostalam ze o 19 dlatego pytam:) jesli bede potrzebowac to sie odezwe:) w piatek zaczynam zastrzyki a w poniedzialek mam pierwsza wizyte wiec cos wiecej bede wiedziala, nie dziekuje ale po cichu na to licze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wyraźnie powiedziane, że zastrzyki mam zacząć brać 2dc między 19a20,więc raczej godzina dostania okresu w dniu poprzedzającym nie ma znaczenia, ważne by zacząć zastrzyki na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
ja mam zacząc brać 3 dc, nie wiem od czego to zalezy skoro Ty bralas od 2dc:/ a jaka dawke bralas? ja mam brac 175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to już jest sprawa indywidualna każdej z nas, to w czym tkwi problem niepłodności. Leki są dobierane pod pacjentkę wg potrzeb. Ja brałam dawkę 150jm. Moje pęcherzyki tak szybko rosły po tej dawce, że miałam za dużo zastrzyków wykupionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
Dziewczyny co polecacie na loprawe nasienia. Moze macie jakies doswiadczenie z tym moze jakis lekarz wam cos podpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
olusja jestes z poznania? pytam w razie potrzeby tego puregonu bo ja jestem z okolic poznania, a powiedz mi ile mialas podanych zarodkow 1 czy 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
ewciaewcia moj maz ma bardzo slabe nasienie w pierwszym wyniku wyszlo ze ma tylko pojedyncze plemniki i od razu zaczal brac profertil (tabletki sa drogie ale lekarz nam powiedzial albo te albo w ogole nie brac bo innych nie ma sensu) i po 3 miesiacach powtorzylismy badanie i wyszlo ze ma 3 ml ale morfologia nadal 0% prawidlowych takze bardzo slabe wyniki ale jednak troche sie poprawily, do tego od miesiaca podaje mu witamine d, cynk, selen i kwas foliowy dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, jestem z Gorzowa Wielkopolskiego. Za pierwszy i drugim razem miałam podane 2 zarodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscja dzieki bardzo mi zależy na poprawe bo na in vitro nas narazie nie stac a bylismy juz na jednym z programu . teraz postaramy sie inaczej troche. Poprawa nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciaewcia, ja nie pomogę, bo w naszym przypadku problem jest u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sympatyczna31
Hejka dziewczyny, ja jestem właśnie po II in vitro . Miałam 8.04.2016 teraz tylko czekanie mi zostało do 20.04. Mam nadzieje, że będe się bardzo cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, ja 7 -go miała pierwsze in vitro, czekam teraz 2 tygodnie ... i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam do powyższego wątku że leczyć się musimy przez rok i w między czasie nie powinni być żadnej ciąży, nawet żeby prywatnie się pdbyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
iwon_35 prawie tydzien za Toba, trzymam kciuki zeby dobrze sie skonczylo, u mnie najprawdopodomniej w poniedzialek punkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaa78
W Invimedzie w Katowicach trwa promocja na pierwszą wizytę i warto skorzystać, poza tym przeprowadzana jest tam specjalna akcja badań przesiewowych. Wspomnę, że jest to najlepsza klinika w tamtym regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
ale tu cicho ostatnio, jest tu ktos jeszcze?:) ja jutro mam punkcje i mam nadzieje ze bedzie wszystko ok wiec najprawdopodobniej w srode transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Olusja w którym dniu po punkcji miałaś robiony transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Ja mam mieć w środę (dziś była punkcja) o ile w ogóle dojdzie do transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulaula
Goscja a dlaczego mialo by nie dojsc di transferu zobaczysz dojdzie a ile pobrali ci komorek i w jakiej klinice podchodzisz?Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
dopiero teraz zobaczylam ze wczoraj mi ucielo tekst hehe nie wiadomo czy dojdzie do transeru bo pobrali mi tylko 6 komorek z tego tylko 3 dojrzale a ze maz ma baardzo slabe nasienie to nie wiadomo czy w ogole sie zaplodnia (nie mowiac juz ze o mrozeniu nie ma mowy raczej) :( dziewczyny powiedzicie mi czy robilyscie sobie zastrzych prolutex? tez was tak bolal brzuch po nim? tzn. miejsce wklucia? bo ja nie moge miec spodni zapietych tak boli i obrzek na pol brzucha, nie wiem czy zle je robie czy zle je znosze bo wszystkie inne byly ok(wczoraj robila mi go pielegniarka i tez bolalo miejsce wokol ale nie az tak jak dzisiaj gdy sobie sama zrobilam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
leczymy sie w invimedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem też leczymy się w Invimed K-ce 11.04.2016 pierwszy transfer Wyhodowałam 6 komórek na długim protokole ... 4 miały focha i nic z nich nie było. Zostały dwie .... jedna poszła do zamrożenia... a jedną umieścili. Na potwierdzenie czekamy do 25.04.2016 ... psycha klęka .... a mówili ... nie stresować się (KTO WYMYŚLA TAKIE HASŁA???) Piersi jak balony tuż przed pęknięciem ... podbrzusze cały czas pobolewa ... zestaw chemii cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
lokata trzymam kciuki zeby to byl pierwsszy i ostatni transfer:) ja siedze jak na szpilkach od wczoraj bo jutro sie dowiem czy w ogole doszlo do zaplodnienia i czy jutro bedzie transfer, poki co po punkcji nie bola mnie jajniki tylko brzuch mam bardzo wzdety i jezdzi mi jakbym miala jelitowke a nie mam;/ no i bol na pol brzucha po zastrzykach z prolutexu;/ a Ty czekasz do 25 na bete czy wczesniej test?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×