Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość maadzia27
Dziewczyny czy wy po 1 dawce gonapeptylu tez sie zle czulyscie? Mnie bola jajniki i jakos tak mi nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
dzisiaj powtarzałam betę i na szczęście ładnie przyrasta, dzisiejszy wynik 1280 :) Zrobiłam tez progesteron tylko nie wiem co mam myśleć o wyniku bo jest strasznie niski 5,07. Biore luteine 200 3x1 . Co myślicie o tym wyniku? A Wy jaki progesteron bierzecie? Już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć, Powinnam się cieszyć z ciąży a tymczasem to tylko sam strach. Pierwszą ciąze poroniłam i teraz tak bardzo się boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed punkcja, szału nie było z 5 pecherzyków zostało 2 i jeszcze miałam krew pobrana czy jest komórka, w poniedziałek miałam mieć punkcie ale ze moje pechęrzyki są leniwe to na środę zaplanowana jest no i zastrzyki gonapeptyl i menopur . To może wystąpić śluz i kucie w podbrzuszu ? Boże dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie Wy tylko rozumiecie Nasz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Mnie też przed pylunkcja bolał brzuch i był powiększony śluz tez miałam nawet płaciła ale p. Doktor powiedziała ze to normalne. A pęcherzyki napewno same nie pękna o to nie musisz się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Miało być plamilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia0323 ją też mam niski progesteron 9,45 ją biorę luteinie na noc i dupka 3x2 tabletki. Też się tym martwi ale przy braniu leków powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svit88
witam wszystkich. Ja 03.07 (piątek) miałam pick-up. Teraz czekam na środę - jest zaplanowany transfer. Mam 4 zarodki i bardzo, bardzo boje... Wcześniej nie bałam, i wiem, po transferze też nie będę bać. Ale te 6 dni są okropne Najbardziej denerwuje mnie to że w klinice powiedzieli że zadzwonią do mnie tylko w przypadku, jeżeli żaden zarodek nie przeżyje 0,0 a jak nikt nie zadzwoni to znaczy mam przyjść na transfer :(( może zadzwonić jutro tam i zapytać co się z nimi dzieje na danym etapie??? nie wiem jak ten okropny strach pokonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Ewcia tez masz niski ten progesteron ale moj to prawie o polowe nizszy od twojego. W piatek mam wizyte to sie zapytam co i jak, no chyba zeby cos sie dzialo to wczesniej pojade. Ewcia a jak u ciebie z plamieniami? Bo ja praktycznie za kazdym razem jak aplikuje luteine to na tym aplikatorze mam taka stara brazowa krew. Ale na wkladce nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją mam i na wkładce i w aplikatorze ale naradzie coraz mniej zobaczymy. Ją idę w środę już założyć katę ciążowa. I dopytamtez o te plamienia bo minerałem martwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Ewcia sprawdzalam i ze swoim progesteronem miescisz sie w normie bo jest od 9 a moj to kompletna porażka. Popytaj lekarza i daj znac co ci powiedzial. A poza tym jak sie czujesz? Mnie nawet piersii nic nie bola jakies takie flaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki powiedzcie mi jaki krem kupiłyście albo zamierzacie kupić na rozstępy bo właśnie jestem na etapie wybierania i nie wiem jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka Bambino mi najbardziej sprawowała w poprzedniej ciąży zero rozstępów. Teraz też wybiore oliwkę. Nie mam przekonania do tych kremów. I też zależy od skóry różnie to jest ją używała oliwki za6 zł moja koleżanką kremy po 100 zł i ją nie miałam rozstępów a ona tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Mnie zapachy kremów bardzo drażnią. Używam teraz olejku bo Oil. Koleżanka tez używała i nie ma roztepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Hej dziewczyny mam problem moze ktoras z was mi pomoze a wiec okres dostalam23 czerwca wtorek a skonczyl mi sie 26czerwca piatek a teraz w sobote 4 lipca tydzien po okresie plamie mam brazowy śluz wczoraj bylo go duzo a dzisiaj mniej co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Aula a bierzesz może tabletki antykoncepcyjne? Ja kupiłam krem mustela poradziła mi koleżanka po dwóch ciazach i siostra :) ale czasami tez oliwka nivea się smaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
Mammaola a boli cie brzuch tak troche jak okres bo mnie pobolewa ale to chyba normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Nie niebiore zadnych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was dzisiaj bylam na kontroli 3 pecherzyki :( , estriadol super, w srode punkcja , dziewczyny trzymajcie kciuki za nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Karolik
gosc z 3 pecherzykami to ja Karolik :) dziewczyny mialyscie lek MEDROL ? biore 0,5 tabl. dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Karolik ja nie brałam takiego leku . powodzenia trzymam kciuki ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Karolik ja nie brałam takiego leku . powodzenia trzymam kciuki ☺ będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mnie raczej nie boli, czuję jak mnie ciągnie w pachwinie, bo macica się rozciąga. Mi to już nawet brzuch urósł, każdy się pyta czy to ciąża? A to dopiero 11tydzień :) Kłują mnie jajniki, lekarz mówił ,że trochę się już zmniejszyły . A co do rozstępów to bardzo indywidualna sprawa, w pierwszej ciąży smarowałam się różnymi kremami i tak mam i tak mam, teraz używam olejku migdałowego, jest bezwonny, naturalny i świetnie nawilża, polecany jest nawet noworodkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolik ja brałam Medrol na początku tak jak Ty ja póżniej 2 razy dzienne po 0,5 dopiero teraz w 9 tygodniu mogłam odstawić nie wiem jak Tobie ale mnie smakuje to obrzydliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Dziewczyny u mnie będzie dziewczynka :) strasznie się ciesze :) Izka jednak te podobne objawy u nas przyniosły Córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×