Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Chyba tak zrobię trzeba myśleć pozytywnie że wszystko będzie ok. A kiedy poszłyście na chorobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ,że dam znać :) Teraz jestem na wychowawczym nie płatnym, na chorobowe idę od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ewcia ja w 6dpt miałam 23 a w 10 dpt 157 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
kasiiu dzisiaj mialam prenatalne te 2. i na 100% bedziemy mie córeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Izka to gratuluję Wam :) myśleliście juz nad imieniem? :)ja mam nadzieję że na najbliższym badaniu tez się dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Kasia a który to już tydz będzie u Ciebie i kiedy masz wizytę? A imię to myślimy nad Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ewcia będę trzymać kciuki. Musi być dobrze :) U mnie w poniedziałek zaczyna się 17. Usg mam 7 lipca także ponad 2 tygodnie jeszcze trzeba czekać :( piekne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po wizycie i usg, które było szokiem dla wszystkich łącznie z lekarzem. Nasz zarodek chyba się podzielił i będą bliźniaki jednojajowe:D Widzieliśmy dziś dwa serduszka, kolejna wizyta 1lipca i wtedy będziemy mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Cześć Kobitki. U mnie dziś 5 dpt. Też już nie mogę doczekać się testowania. Lekarz kazał dopiero 14 dpt. Ale ja chyba mie doczekam i wcześniej zrobię sikańca? Ale którego dnia jest sens? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Przeczytałam całe Wasze forum i aż przyjemnie ze tu tyle udanych transferów a tym samym szczęścia. Widziałam MammaOla ze robiłaś test w 7dpt i juz wyskoczyła Ci druga kreseczka, tak więc jutro kupuje i we wtorek sikam;-) trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi 7 dt nic nie wyszło a 8 dt już taka blada była druga.Tylko ją miałam 5 dniowe zarodki blastusie. Jutro mam drugą weryfikację czekammmm i dalej denerwuje się czy rośnie i nie mogę uwierzyć że się udało po 6 latach starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia co do plamień to dostałam lek pimafucin, mówił że mogę mieć stan zapalny od luteiny, już jej nie biorę tylko 3x1 duphaston, plamienia jeszcze mam delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Olu gratuje :) ale super wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Gość Ewelina mi w 7dpt jak Oli tez wyszła druga blada kreseczka :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina trzymam kciuki <3 x Ewcia za Twoją jutrzejszą betę również, oby ładnie przyrosła <3 x Kasiu jeszcze nie dziękuję, bo to nic pewnego, było widać dwa serduszka ale raz jeden się pokazywał, raz drugi, więc nie ma pewności czy to ten sam czy dwa, choć lekarz mówił że wiele na to wskazuje ,że to jednak bliźnięta. Czekam z niecierpliwością na lipiec. Mąż bardzo się cieszy, od zawsze marzył o bliźniętach :) Mówi, że to nagroda za poprzednie dwie nie udane ciąże poza maciczne, ach boję sie jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Olu ja wtedy po krwawieniu przy badaniu tez dostałam pimafucin. Tez przez ta luteine pewnie ale nadal mam ja brać :( dziś tez się przestraszylam bo miałam rano dwie plamki krwi :( ale to może przez jakieś podrażnienie :( A za Was trzymam kciuki. A kiedy w lipcu wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadzia27
Hej dziewczyny. Ja obecnie biore ovulastan 30 czerwca wizyta i pewnie zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu kolejna wizyta 1lipca, już nie mogę się doczekać, chcę aby wszystko się wyjaśniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Nie wytrzymałam i zrobiłam test przed chwila no i jedna krecha, ale to dopiero 6dpt. Myślicie że to za wcześnie? Kupiłam dwa, wiec jutro rano powtórzę. To już moje kolejne podejście. I objawy jakby się udało, piersi ckliwe nawet wczoraj miałam brązowe plamienia :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina mi w 7dpt nie pokazało drugiej kreski dopiero w 8 taka słabiuteńka była. Ale wiem to jest silniejsze od nas, zrób z porannego sikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Aż się boje robić jutro. Chyba poczekam do środy rano. Najgorsze jest to czekanie, choć przecież co ma być to będzie, ale już dostaje szału chyba ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
Mammaola tyle bet robilas sama czy lekarz ci kazał. Ja nic teraz nie mam dopiero usg 02.07 i nie wiem czy za pare dni sama sobie zrobic mam tylko juz w innym laboratorium. Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×