Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Dziewczyny już niby ok przestało.To takie dziwne, no nic zobaczymy. Jutro z rana zrobię sikańca. Może to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka, Twoje plamienie nie mogło być implantacyjnym, bo na drugi dzień beta wynosiła aż 400 a beta hcg wytwarza się dopiero po implantacji zarodka, więc nie mogło urosnąć od razu 400, po prostu miałaś plamienie, coś się oczyszczało jak u mnie tyle,że ja o wiele póżniej x Ewcia trzymam kciukaski, zaraz po tescie dawaj znać :) Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ewcia trzymam kciuki. Groszek a co u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Oczywiście ze jest nadzieja. Ola mi pani dokor mówiła ze to było implantacyjne bo mówiłam jej ze plamilam. Mówiła ze to może wystąpić nawet kilka dni po przyklejeniu zarodka a najczęściej w okolicach @. Na to nie ma reguły. Każdy organizm przyjmuje to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza obys miała rację. Dziś już lepiej lekka kawa z mlekiem i też malutko.Zobaczymy do piątku trochę się nakrecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
trzymam Kciuki również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie wytrzymała i zrobiła sikańca pojawiła się drugą kreseczka ale taka słabiuteńka mam nadzieję że zostanie. Jutro beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Wiedziałam. Super CIESZE się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, będzie dobrze:) Jak jest druga kreseczka choć słaba to jest ciąża, a jutrzejsza beta to potwierdzi, ja byłam dziś na pobraniu krwi, betę też musiałam zrobić na sobotnią wizytę, wyniki jutro. Pojutrze wizyta i znów zobaczę Kropka, nie mogę się doczekać, a najbardziej mąż, bo nie widział jeszcze Kropka, nawet nie dostałam zdjęcia usg na wypisie ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, jak tam beta? Znasz już wynik? Mi dziś odebrała teściowa, bo znów rano miałam takie brudy, dobrze że jutro wizyta to wypytam o to mojego lekarza ja mam ponad 103tysiące bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest jest udało się chociaż chyba niską mam tą bete bo 63 nie wiem ale dziś mam 9 dt jak myślicieli czy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia gratulacje<3 ja w 8dpt miałam 89 ale nie wartość jest najważniejsza tylko przyrost, a kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek mam drugą weryfikację ale dopiero po pracy to wyniki będą we wtorek a wizytę dopiero wtedy będę wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W klinice powiedzieli mi że płomienie może być oczyszcza się macica czy jakoś tam. Dziś też plamie lekko. Mam nadzieję że to taki mój urok i będzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jutro będę rozmawiała o tym z lekarzem, zobaczymy co powie. W szpitalu pielęgniarka mówiła że nie ma się czym martwić jeżeli plamienia są brązowe i nie ma krwi, też mówiła ,że coś się musi oczyszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też powiedziała że jak nie ma krwi to nie ma się czym martwić. O matko byłe do wtorku. A jakbym zrobiła jutro bete w innym laboratorium to znaczy też w diagnostyce tylko u siebie w mieście zobaczyć czy beta rośnie czy to nie będzie wiarygodne? Jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×