Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy iść na wesele na 2 tygodnie przed porodem?

Polecane posty

Gość gość
10.58 jestem kobieta. W ciazy. 9 miesiac. Dbam o siebie i nie zamierzam przestac. Ale przeczytaj sobie pare tematow. Nie jest wcale ciezko wyciagnac wnioski do czego sprowadza sie macierzynstwo wg czesci kafeterianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, Jesteś super wyluzowana i tak trzymaj usmiech.gif x dziękuję :) ale niby czym mam się przejmować? Zazdrośnicami, które przed ciążą ważyły więcej niż ja w 8 miesiącu? hehe :) pozdrawiam Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.58 jestem kobieta. W ciazy. 9 miesiac. Dbam o siebie i nie zamierzam przestac. Ale przeczytaj sobie pare tematow. Nie jest wcale ciezko wyciagnac wnioski do czego sprowadza sie macierzynstwo wg czesci kafeterianek. xxxxxx W takim razie nie rozumiem Twojej aluzji, najwyraźniej coś jest nie tak, chyba to dbanie o siebie nie wychodzi tak jakbyś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:02 a ja rozumiem, sfrustrowana bo już mąż się słoniem nie interesuje..... Trzeba było tyle nie żreć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.02 nie wydaje mi sie, zeby dbanie o siebie wyszlo komus bokiem. I cos z Toba nie tak jesli nie rozumiesz, ze kogos moze irytowac zapuszczanie sie w ciazy i zaslanianie sie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jeśli czujesz się dobrze i wiesz, że szpital jest dość blisko miejsca wesela, to jedź i baw się. Oczywiście nie hasaj przy ,,Sokołach" ale to chyba sama wiesz. Spakowana torba szpitalna w bagażniku jak najbardziej wskazana. Jeśli to pierwsze dziecko to nawet jak coś się zacznie dziać to trochę potrwa zanim się ,,rozkręcisz" z rodzeniem. Zresztą wesele to duża grupa ludzi zawsze ktoś pomoże, może nawet jakiś lekarz będzie. Bądź spokojna i baw się ile Ci sił starczy bo jak maleństwo się pojawi to szybko nie poszalejesz. A w ciąży kobiety wyglądają zjawiskowo, nawet jak troszkę nabiorą wagi. Dobrze dobrane ubrania, makijaż i fryzura każdej podkreśli urodę. Miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:10 akurat rozumiem to, że takie zapuszczanie się w ciąży może irytować, ale nie rozumiem jak to się ma do tematu. Najwyraźniej tamta baba jest sfrustrowana i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny jestescie nienormalne jezeli kobieta czuje sie dobrze to jak najbardziej niech idzie na wesele. Ja bylam na weselu tydzien przed rozwiazaniem tanczylan bawilam sie moze nie szalalam jak inni ale nie zaluje ze bylam na tym weselu. A kobieta w ciazy wyglada zawsze przepieknie bo to najlepszy czas dla nas. A nie jak niektorzy pisza jak hipopotan masakra nie wieze ze tak o sobie myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×