Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
powiem ci tak że ja mam ze szkoły już te nauki i mój facet też to ma ksiądz pewnie będzie wymagał jeszcze te 3 spotkania z naukami to jakos za rok w lutym się zrobi .ja jeszcze nic sukien nie ogladalam muszę się wybrać.no ja też myślałam o gozdzikach a kolor bukietu już masz upatrzony?i dodatki do Pana mlodego?a biżuterię jaką zakladasz?ja chcę obrączkę damską z brylancikiem małym bo zareczynowy też mam w podobnym deseniu jeśzcze zobaczymy u jubilera co wpadnie w oko złoto też topimy bo mamy sporo teściowa jeśzcze mi potem kupi branzoletke w podobnym deseniu do obrączki i do zareczynowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwcowaPanna
Podziekowania raczej pozniej na sali. Jestem dosc uczuciowa wiec pewnie sama sie poplacze a przynajmniej pozniej nie bedzie mi szkoda makijazu. Suknie podobaja mi sie jak sa wiazane z tylu, tak gorsetowo, ze delikatnie albo widac skore albo cienka tkanine. Moj upatrzony model ma guziczki niestety I dekolt w ksztalcie serce, ktory chcialabym zmienic na prosty o ile sie da. Bukiet marzy mi sie caly bialy..moze roze, lilie. Nie wiem. I bardzo chcialabym jakis kwiat we wlosach. Zreszta chcialabym tjk poprzedniczka czesc wlosow upiac a czesc zostawic. Co do bizuterii to jeszcze nie myslalam nic. A nauki zrobimy tu w Londynie jakos w czeewcu rok przed pojdziemy sie dowiedziec co I jak. Dziewczyny a zapraszacie z dziecmi / nastolatkami czy bez? Bo np dzieci mokej kuzynki licza sobie 9 I 17 I niebardzo wiem czy zapraszac skoro szczerze ostatni raz widzialam kilka lat temu albo I dluzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooangelaa22
Bukiet tez chce miec caly bialy wlasnie z gozdzikow a o dodatkach dla mojego przyszlego meza jeszcze nie myslalam :) ciezko mi jest sie w tej kwiestii z nim dogadac. Bardzo bardzo chcialabym aby zalozyl muche ale co z tego wyjdzie to zobaczymy ciagle go namawiam :) Bizuterie chyba bede miec w nawiazaniu do pierscionka zareczynowego biale zloto +szafiry, mam naszyjnik kolczyki i bransoletke wiec caly komplet :) Co do zapraszania dzieci to tak w rodzinie mam tylko 1 nastolatka ktorego zapraszam rowniez wszystkie inne mniejsze dzieci choc juz mi mowia ze na wesele dzieci zostana pod opieka tesciow a ewentualnie na poprawiny beda wiec zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na wesele dzieci nie zapraszam wyjątkiem są dwoje od brata ale to male jeszcze za które nie trzeba płacić ja u kuzynek byłam będąc panną a teraz one mają po 3 lub 2 dzieciaków więc z meczami to już dochodzi więcej osób więc jak bym miała wszystkich z dziećmi prosić to by ni ok 90 osób wyszło a my robimy na ok 70,bukiet też chce mieć cały biały róże goździki może frezje a buty w jakim kolorze myslalas coś? ją biżuterię złota będę mieć bo mam kolczyki łańcuszek branzoletke więc będzie pasowało, a paznokcie francuza raczej zrobię bo ładnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty Angela podziękowania dla rodziców robisz na sali?a co kupujecie dziewczyny rodzicom i tesciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooangelaa22
Nad butami jeszcze się zastanawiam chcialabym szpilke ok 7-8cm z otwartym palcem całe w drobnych kryształkach i chyba ręcznie ozdabiane w mojej miejscowosci mieszka taka pani ktora dekoruje buty torebki i pieknie to wychodzi. Paznokcie tak jak wyzej pisalyscie francuza tyle ze chcialabym tez jakies krysztalki ale nie na wszystkich :)Podziekowania dla rodzicow robimy na sali i chcemy zrobic to we wczesniejszych godzinach bo jak wiadomo pozniej wszyscy maja juz w czubie:) wiec tak 20-21 mysle ze to odpowiednia godznia a co na podarek to jeszcze nie wiem, na pewno kwiaty a co jeszcze to zobaczymy. A jak u was z zaproszeniami ? Ile wczesniej bedziecie dawac? Ja planuje tak pol roku wczesniej. Niestety nie wszystkim wreczymy je osobicie bo mam rodzine rozrzucona po calej polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak myślę że po połowie lutego za rok ruszymy z zaproszeniami, ja też myślałam o perełkach ale na kciukach chyba i napewno na tym palcu od obrączki :-) też myślę o butach z odkrytym palcem ale obcas niższy bo jestem wysoka ok 176cm więc potem nie chce być wyższa od Pana młodego,a dekoracje na sali sami robicie czy tym się zajmuje ekipa z sali?u nas koszty są wliczone do sali i ubierają stoły żywymi kwiatami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty myslalam biale lub lekko srebrno-polyskujace, z odkrytym palcem, ale bez ozdobek, w razie czego, abym mogle je wykorzystac do pozniejszych okazji. Obcas dosc niski gdyz moj TZ jest o mniej wiecej 10cm wyzszy ode mnie a do tego welon upiecie dojdzie takze moze z 5cm obcas. Zaproszenia tjk u Was gdzies od przyszlego lutego. Paznokcie no ba! French musi byc i tez jakos delikatnie zdobiony. rozumiem,ze macie zespol na wesele? Ja ciagle sie miotem, z jednej strony ten klimat kiedy muzyka jest na zywo, a z drugiej Dj moze puszczac wszystkie piosenki jakie tylko dusza zapragnie. Hmm... do kwietnia mam czas by podjac decyzje :) Dziewczyny a ile myslicie kosztuje dekoracja Kosciolu i sali przez firme? Ofert jest duzo ale cennika nie ma nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci ze tak od 1000 zł bierze firma która ubiera kościół i auto zależy ile kwiatów i jakie tam chcesz wazony bramy ozdoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak orkiestrę już mamy wpłata była ogólnie biorą 2.400 zł za wszystko jest ich trzech i grają super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a już myśleliście nad autem do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy już tak wszystko planujecie dokładnie a my nawet jeszcze daty nie mamy ani liczby osób dokładnej. Myślę, że będzie około 120. Na tyle damy radę finansowo bo za wszystko płacimy sami. A u Was kto ponosi koszty wesela? /Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Znam pewna pania, ktora ubiera Kosciol za ok400zl. Ale sale to nie wiem ile taka przyjemnosc kosztuje. Mnie sie marza wysokie wazony z bialymi kwiatami lub bialymi galazkami, cos jakby zimowe drzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my sobie sami zbieramy na wesele rodzice na końcu nam trochę dołożą teście nam dają złoto na obrączki i wódkę kupują .nam teściowa kościół ubierze bo ma zdolności takie więc będzie gratis a kwiaty mamy od znajomego ze szklarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooangelaa22
Jesli chodzi o dekoracje sali to mamy ja wliczona w cene wybieramy tylko kompozycje kwiatow dodatki i kolor tiuli ewentualnie jesli chcemy jakies balony czy dodatkowe stroiki to musimy sami je kupic. Tam gdzie my siedzimy jest sciana w lampkach i tiulach pieknie wyglada zapalona :) mam zamiar we wlasnym koszcie zrobic takie tiulowe pompony wiszące na sam srodek sali. Zastanawiam się jeszcze w jakim kolorze przystroic sale mam dwa kolory czerwone dodatki w postaci tiuli bieznikow kwiatow lub w kolorze szafirowym. Jesli chodzi o dekoracje kosciola to raczej sami bedziemy go dekorowac swiezymi kwiatami kupionymi w hurtowni. Jesli chodzi o pokrycie kosztow wesela to moi rodzice daja 10tys tesciowie 10tys a my reszte Dziewczyny ile płacicie za osobę za sale z poprawinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwcowaPanna
Wlasnie a jak wyglada sprawa za sprzataniem Kosciola po weselu jesli samemu sie dekoruje? Ktos z rodziny/znajomych musi np zostac po ceremoni I posciagac wszystko przed np kolejnym? Scianka z swiatelkami za mlodymi jest piekna, zreszta taki polmrok na sali I np odpowiednio dobrane swiatla lub swiece robi wrazenie, no ale coz na polskich weselach raczej jasno I glosno ;) Te sale, ktore sprawdzalam na necie maja rozne ceny od 160zl do 250zl. Jak na 70 osob chyba zdecydujemy sie na cos pomiedzy 200zl lub 220zl. Moj TZ ma uraz po weselu gdzie jedzenia bylo bardzo malo I kazdy sie rzucal na jedzenie jak w koncu cos doniesli wiec powiedzial ze on sam zadba by na jego bylo wystarczajaco :D Dziewczyny a co ze stolami? Tzn no wiejski, slodki, alkoholowy, a nawet srodziemnomorski? Macie takowe w planach? Ja myslalam o slodkim zamiast ciast na stolach, postawic taki stol z no 2 ciastami, muffinami, babeczkami I innymi slidkosciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my płacimy 150zł za osobę ale poprawin nie robimy, mamy na ten dzień zamówioną sesję zdjęciową :-) salę nam deklarują bo to wliczone w kosztach, kościół i auto teściowa ubiera .kolory na sali to sobie wybierzemy na spotkaniu z panią którą się zajmuje organizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CherryMike
My mamy sale (170 zł od talerzyka i za poprawiny 50), zespół, fotografa i kamerzyste no i godzinę w kościele zaklepana :) termin 11.06.2016, wesele na jakieś 120 osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my chcemy stół z napojami sokami kawa herbata talerzyki owoce a także będą tam dostawiac jedzenie które np zostanie po obiedzie mięsa itp bo nie zawsze każdy od razu je a tak będzie miał czas przez całe wesele żeby sobie poprobowac, moim zdaniem dobry pomysł, kościół trzeba rozebrać pewnie na drugi dzień. a siedzicie osobno przy stole z rodzicami czy wszyscy razem?my na środku z rodzicami i przed nami na bokach goście. a co kupujecie rodzicom?a sesje macie jakieś tematyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o dekoracje w kościele i np są też inne pary które w tym dniu slubuja to można się kosztami podzielić i wychodzi taniej za wszystko, ogólnie to rozebranie można komuś zlecić lub na drugi dzień ktoś z rodziny by to rozebral żeby nie przeszkadzało chodzi o bramy dywany tiule na lawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2708
Hej Dziewczyny :) Ja również planuję ślub na 2016, a konkretnie na 27.08.2016. Jesteśmy na etapie szukania zespołu, kamerzysta który jest zarówno fotografem zarezerwowany, sala też wstępnie upatrzona. Jeszcze tylko dekoratorka i w tym roku spokój. Za sukienką i resztą będziemy rozglądać się od stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już też na ten rok spokój wesele w czerwcu 2016więc od stycznia będziemy się skupiać na reszcie na obecną chwilę fotograf orkiestra kamerzysta sala zarezerwowane czyli najważniejsze pod koniec roku rozejrze się za sukienkami, a bukiet w jakim kolorze byś chciala?myslalas już tak wstepnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mam pewne pomysły :) jeśli chodzi o typ bukietu to bardzo podobają mi się "spływające" napewno będą to róże które uwielbiam :) myślałam nad biało niebieskimi różami. Chce się nimi wkomponować w wystrój sali weselnej która będzie biało niebieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy termin na 21.08.2016 :) mamy salę (Smiłowice), orkiestrę i fotografa i właśnie dziś podpisałam umowę ws. dekoracji i bukietu slubnego!!! :D i to chyba najfajniejsze, zawsze mi zalezało na ładnej dekoracji. Jakby kogoś interesowało to kwiaty mam z tej firmy http://artico.com.pl :P naprawdę mają piekne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) dołączam się do tematu ;) Ślub 16.07.2016r Sala, zespół i fotograf póki co to zarezerwowane. Szukamy jeszcze kamerzysty. Wesele na Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italodisco
tak do rozważenia, opcja dla kobiet które nie muszą pić czystej i mają do wybory 12 znanych na świecie drinków w zakładce galeria jest przykładowe menu na wesele www.barman-wesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wlasnie w niedzielę postanowiliśmy, ze jednak nie bedzie skromnego obiadu po naszym ślubie, tylko nie zaduże wesele :) Udało nam sie juz załatwić salę, i orkiestre, i cały tydzien na wariackich papierach :P Datę ustaliliśmy na 9.01.2016 i troszkę sie obawiam zimy, ale może być pieknie, jest taniej no i karnawał :) Czy są tu jeszcze jakieś inne zimowe Panny młode? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przygotowania ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sala menu ustalone umowa podpisana teraz pod koniec lata będę rozglądać się za suknia, obrączki wybieramy powoli sobie. a u was jak tam?piszcie kochane wymienimy się pomysłami na ten piękny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×