Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
a więc musisz pytać czy dekoracja jakaś jest w cenie jak to jest z krojeniem torta, czy owoce swoje, ile osób za połowę ceny u mnie dzieci od 3 do 7 lat i orkiestra z kamerzysta.napoje czy typowo swoje czy też oni dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to z ciastem czy oni dają coś od siebie i wy dokladacie czy typowo w swoim zakresie.czy np chcecie mieć taki stol szwedzki z napojami owocami ciastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no właśnie wolelibyśmy na stołach mieć przystawki i napoje,a owoce,ciasta i napoje gorące na stole szwedzkim:) wydaje mi się,że tak jest wygodniej:)a jak jest z dziećmi do lat 3?bo u nas będzie takich przynajmniej 3:) a płacicie za "puste krzesła"? że jak ktoś jednak nie przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci do lat 3 gratis będą.a za puste krzesła nie płacimy jak typowo damy znać dwa tygodnie przed weselem ze kilku osób np nie będzie.i typowo po weselu będziemy płacili za resztę osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci do lat 3 gratis będą.a za puste krzesła nie płacimy jak typowo damy znać dwa tygodnie przed weselem ze kilku osób np nie będzie.i typowo po weselu będziemy płacili za resztę osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a no jak trochę wcześniej dacie znać to tak,ale jak w tym dniu zobaczycie,że ktoś nie przyszedł jednak to wtedy i tak się płaci,ale to nic:) a ja niedawno dzwoniłam i umówiłam się na niedzielę i pojedziemy się zorientować w jednej sali niedaleko nas i niedaleko kościoła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na ile osób chcecie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nadzieję że wszyscy goście dotrą no chyba że coś komuś nagle wyskoczy.mamy wesele w pięknym zajeździe blisko Las jezioro zieleni pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my planujemy przyjęcie na około 50 osób,zrobiliśmy taką wstępną listę gości i tyle mniej więcej wyszło, też myślę,że wszyscy dotrą:) a ta sala co pojedziemy oglądać jest trochę za miastem,ale niestety nie ma blisko lasu,ani takich krajobrazów:( ale to nic:D a do kościoła będzie zaproszonych więcej gości, bo przyjęcie jest dla rodziny,a znajomi będą raczej zaproszeni tylko na ślub,no i współpracownicy będą zaproszeni do kościoła:)a Wy zapraszacie kogoś tylko do kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my dajemy zaproszenia dla gości którzy przyjdą na ślub i wesele.zawiadomienia zostawiam w pracy więc kto będzie chciał to na ślub przyjdzie a w delegacji przyjdą koledzy z pracy mojego przyszłego męża i będą z żonami na całym weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no to fajnie,że ktoś będzie:)ja jestem ciekawa czy z mojej pracy ktoś przyjdzie,może trzy osoby,ale dla mnie to wystarczy;) a z pracy mojego narzeczonego jest jego brat,więc proste,że będzie na ślubie i przyjęciu i będzie jego szef z żoną i z dzieciakami,bo to taki jakby kolega:) do kościoła zaprosimy jeszcze kilku znajomych ze studiów i z sąsiedztwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja bym właśnie chciała kupić zaproszenia, winietki i menu dla gości u jednego sprzedawcy,żeby były w tym samym wzorze:) zaraz popatrzę co tam ciekawego wysłałaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaką sukienkę kupiłaś? prosta czy bardziej princess?a buty białe czy w kolorze? a włosy jak będziesz miała zrobione? bo ja jeszcze nie wiem dokładnie ale raczej spięte do tu w jakiegoś koka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: na pewno i będzie wspaniale:) i właśnie jak czytam takie wpisy to myślę,że jestem daleko daleko za Wami,dopiero w niedzielę jadę zorientować się w jakiejś pierwszej sali, poza tym nie mam nic...ale damy sobie radę;)już nie mogę się doczekać;) mój narzeczony chce powiedzieć o ślubie dopiero jak będziemy mieli datę,więc na razie nikt nic nie wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a ja myślałam,żeby włosy spiąć tak jakby na bok rozpuszczone,bo mam kręcone, coś jak to pierwsze zdjęcie https://www.google.pl/search?q=fryzura+%C5%9Blubna+na+bok&newwindow=1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=m3QlVbzXLriIsQTe_oHIAw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=631#imgrc=_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: oj,jak teraz sprawdzam ten link to jakieś inne zdjęcie jest niż mi się podoba:( jak klikniesz na link i wejdziesz w grafikę to tamto pierwsze zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok kochana ja raczej w koka bo mam proste długie i chce kwiatka wpiac we włosy pod kolor bukietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: też myślę o kwiatku z bukietu we włosy,ładnie to wygląda:) ale jeszcze mam do tego dnia duuużo czasu,więc wizja fryzury pewnie jeszcze mi się zmieni nie raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybranej nie mam jeszcze mi ze fryzjerka coś podpowie wiem o kwiatku tylko ze chcę mieć na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a ktoś znajomy będzie Cie czesał czy idziesz do fryzjera? robisz próbną fryzurę? jak to wygląda cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pójdę do salonu fryzjer mnie uczesze i obok zrobią makijaż ślubuję w innym mieście i tam coś znajdę praktycznie już mam wybrany salon :-) próbna kosztuje 50 zł a ślubna 100 i tak samo makijaż. niewiem właśnie czy pójdę na próbna hmmm ciężko mi powiedzieć chyba raczej nie mniej więcej jej powiem co bym chciała i w czym bym się widziała a ona coś wymyśli i doradzi szkoda mi trochę kasy na te próby szczególne ze iść się uczesac i wrócić do domu to szkoda mi kasy. a ty jak? ktoś znajomy cię czesze?a próbna robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja jeszcze nie wiem kto,zajdę tu niedaleko do takiego salonu gdzie się w sumie u tej samej babki czesze i ścinam od lat,więc może nie będzie tak drogo;)a może jakąś próbną zrobić,tylko nie utrwalać tak jak normalnej...tak po prostu,żeby zobaczyć jak będzie się wyglądać:)a co do makijażu to koleżanka siostry jest kosmetyczką,więc może uda się coś trochę taniej niż w salonie...mam nadzieję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację fajny bardzo pomysł żeby sobie zrobić próbna ale nie utrwalac a zobaczyc jak się będzie wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no tak teraz pomyślałam,że jak zrobi się taką,żeby zobaczyć to już będzie widać czy ładnie,a utrwalenie nie jest potrzebne,bo i tak wrócisz do domu tak jak mówiłaś;)a czasem dobrze zrobić próbę,bo moja znajoma jak pojechała na próbny makijaż i potem do mnie przyjechała to wyglądała tak okropnie,że nie wiedziałam co jej powiedzieć,ale jakoś delikatnie powiedziałam,że jej nie pasują takie kolory jak sobie wymyśliła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile was uczyni orientacyjnie całe wesele ze wszystkim? nas ok 30 tysięcy!;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: 30 tysięcy?o kurde,sporo:( ja w sumie nie wiem,nie orientowałam się w tym,ale myśleliśmy,żeby było do 15 tysięcy i mam nadzieję,że się nam uda zmieścić:)a to,że u Was 30 to po prostu tyle przeznaczacie czy tak mniej więcej orientowaliście się w cenach i po zsumowaniu tyle wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a jeszcze zapytam z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze mną pisałaś o fryzurze i makijażu. a wesele nas wyniesie ok 15 tys więc myślę że ok koszty po połowie trochę i z pomocą rodziców i teściów więc nie będzie złe, mama już mi powoli daje na buty na bieliznę mówiła że na suknie mi da więc będzie ok.ją jestem z wielkopolski okolice Poznania a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×