Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

totalnie nie mój styl. Mi podobają się takie : https://www.google.pl/search?q=bukiet+%C5%9Blubny&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjSuLKs0-vJAhUJFSwKHdReDMEQ_AUIBygB#imgrc=Ldz-IR3pUWaecM%3A ale jak narazie jesteśmy przy wyborze alkoholu. Zastanawiamy się nad wódką z polanina, miała któraś ją z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ladny bukiet podoba mi sie tylko nie moj kolor ja tez bede miala taki zwisajacy. Kupilismy w koncu wódkę jednak przystalo na Zubrowce dostalismy mega cena za 0.5 l. Czekamy na obraczki niedlugo powinny byc a co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina08
Bardzo lubię kolor niebieski dlatego taki będzie mój kolor przewodni oraz zdecydowałam się na bukiet w tym kolorze, kontaktuje się również kontaktowo z kwiaciarniami aby wiedzieć orientacyjnie ile mnie wyniesie. My wódkę po nowym roku będziemy zamawiać jeszcze nie wiemy czy Stocka czy Pana Tadeusza, Agnieszka ile wyniosły was obrączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1770 zl ja mam 5 mm a meska ma miec 6.5 mm . Zdecydowalismy sie na wzor klasyczny . Proba 585. Mielismy rabat 30 % bo skupowalam swoje zloto. Jesli mialyby 5 mm obie wazylyby 9.5 g a tak to pewnie beda cięższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina08
My za swoje płacimy 1809 zł. Zdecydowaliśmy się na klasyczne złoto 5mm w próbie 585 bez żadnych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dlugo wybieralismy bo mi sie podobaly ze wzorkiem a mojemu narzeczonemu z bialym zlotem. Wiec musielismy ustalic jakis kompromis i zostaly klasyczne. Czekamy na odbior jak bede miala to wysle wam foto. Karolina a ty masz fotkę? Dostalam tel wczoraj ze jest moj drugi welon ma 3 m i Pani mowila ze ladbie blyszczy na górze. To ten do kościoła bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Aga,co do obraczek to nie lepiej bylo przetapiac niz skupowac?my przetapialismy i doplacilismy 56zl do obraczek;) ten niebieski bukiet ladny,ale tez nie w moim stylu i kolor na pewno nie w moim stylu:) a na razie u wszystkich przygotowania do swiat raczej;) siostra przyniosla mi ostatnio czerwone szelki dla mojego malego na slub, bo jego tez chcemy ustylizowac...tylko czy bedzie chcial to nosic,bo wygladac bedzie na pewno swietnie;)poza tym przynajmniej u mnie nic nowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mielismy tyle zlota zeby bylo az tyle warte i dlategp stwierdzilismy ze sprzedamy na poczet naszych zanowionych obraczek i dostalismy tez 30 % rabatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zajrzyjcie sobie na www.gdziewesele.pl , tam jest po prostu wszystko! Możecie tam znaleźć lokal, wybrać zespół, fotografa czy atrakcje weselne :) dodatkowo można poczytać rzetelne opinie o firmach i zasięgnąć specjalistycznych porad! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie o alkohol. Kupujecie tylko wódkę czy jeszcze wino albo piwo albo i jedno i drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na stole mieliśmy wódkę i winko a na stole alkoholowym mieliśmy piwo whisky winko białe i soki do drinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę o stole alkoholowym... ale może fajny pomysł. U mnie był biały Krupnik i było też wino Na 100 osób mialam 120 butelek wódki i 42 wina Jak chodzi o zakup- wódkę kupowaliśmy w Sellgrosie w promocji a wina w sklepie internetowym Winezja - sprzedają w zestawach weselnych i można zaoszczędzić kilkaset złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas będzie wódka z polanina i do tego kilka win. Zastanawiamy się jeszcze nad barmanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas bedzie wodka i wino na weselu a piwo dodatkowo na poprawinach. Jest juz do odebrania moj welon dlugi jupii . Ten salon jest naprawde super jak jestescie z okolic Trójmiasta to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myslicie o puosence na pierwszy taniec Magda Famme i Nowator - Jestem na tak. Z narzeczonym wolimy wlasbie szybsza nute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Hej, dołączam się do tematu:) do ślubu zostało trochę ponad 9 miesięcy- mamy zarezerwowaną salę, zespół i fotografa. Do konca roku chcemy kupić wódkę (Stock lub Bols), a w styczniu obrączki (mamy już mniej więcej wybrane modele, klasyczne półokrągłe z soczewką, moja ozdobiona trzema kamieniami). Byłam już na pierwszych poszukiwaniach sukni, ale jeszcze nie znalazłam tej jedynej :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja na pierwsze poszukiwania planuje pojsc w drugim tygodniu stycznia,bo bede miala urlop w pracy,wiec bede miala wiecej czasu :) a do slubu juz 5 mies i tydzien;) w swieta rozdalismy pierwsze zaproszenia najblizszej rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez daliśmy zaproszenia ale tylko kuzyna z Niemczech bo byli na święta. A reszcie planujemy dac okolo lutego. Jak ten czas leci jescze 6 miesięcy. A bylo 1.5 roku hihi. Dzis jade odebrac moj dlugi welon :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
My zamówilismy kilka probek zaproszeń, ale jeszcze nie podjelismy decyzji- ciezko wybrac zaproszenia kiedy nie ma sie jeszcze ustalonego koloru przewodniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już prawie 3 miesiące po ślubie szybko zlecialo. Agnieszka zleci moment, rok temu planowalam wszystko a już jestem po wszystkim, miałam mieć w czerwcu ale mieliśmy lekkie przyspieszenie ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. bardzo się cieszę ze już jestem żona, wszystko sobie planujemy i mieszkamy razem. teraz tylko brakuje maluszka o którego się starać zaczynamy. Święta minęły bardzo rodzinnie. od męża dostałam złote kolczyki i lancuszek z serduszkiem z białym złotem i żółtym wszystko ładnie pasuje do zareczynowego i obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina08
Myśłałyście już może nad podziękowaniem dla rodziców??? Ja zastanawiam się nad koszem róż z jakimś dodatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też pobieramy się w 2016, dokładnie 08.10, na dzień dzisiejszy mamy sale, orkiestre, foto i video. Reszta po nowym roku, Ślub planujemy na 120 - 140 osób bo mamy duże rodziny. A koleżanka z października kiedy dokładnie ślubujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dawalismy kosze z różami i do tego komplet pościeli ładnie zapakowanej takiej bawełna z satyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Hej hej dziewczyny ;) dawno mnie tu nie było! U mnie przygotowania po nowym roku ruszają pełną parą:) to juz niecałe pół roku zostało do wielkiego dnia ;) ksiądz, zaproszenia, krawcowa, buty- to plan na najbliższy miesiąc ;) ale żeby nie było tak pięknie to zostalismy oszukani i zamówiona Wodka nie dotarła do nas ;( straciliśmy 3,5 tyś zł... Ale co zrobić oszuści są wszedzie także uważajcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linka hej hej kochana. Co u ciebie. No coś ty kochana a gdzie kupowaliscie ta wódkę. My kupowalismy stocka w Dino. bardzo dobra cena. ogólnie same przygotowania są cudowne dzień wesela szybko minie ale te chwile na całe życie. my planujemy maluszka w Nowym roku, ogólnie jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Ja dokładnie 15 pazdziernika- pierwotnie miał być 8.10 tak jak Ty, ale na sali ktoś zajął nam termin zanim podjęlismy ostateczna decyzje :) dziś spędzilam caly dzien na przymiarkach różnych sukni, tej jedynej nie wybrałam, ale mam trzy na oku :) po nowym roku pojade przymierzyć je jeszcze raz i moze podejme ostateczna decyzje. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×