Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
eM: Aga,kurs i nauki to to samo,inaczej czasem sie mowi;) w roznych parafiach roznie sie odbywaja,my na szczescie nie musimy tego robic,ani poradni rodzinnej,ani zapowiedzi;)A co do bizuterii to mi sie wydaje,ze 270 to tez jakos za duzo...slubna to slubna,ale bez przesady (oczywiscie to tylko wg mnie)...tym bardziej,ze robie tez sama bizuterie,wiec moze sobie cos zrobie;) niestety nie robie tym stylem sutasz,wiec gdybym taka chciala to musze poszukac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie Panny Młode biorące ślub w 2016 roku:) Jak przygotowania? Wszystko dopięte na ostatni guzik, czy może nadal jesteście w proszku? Dzielmy się swoimi doświadczeniami i wzajemnie inspirujmy! Zapraszam do facebookowej "grupy wsparcia": http://www.facebook.com/events/1565377107118183/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem ze 270 zl to tez nie za tanio ale tak sobie myślę ze będę jej uzywac jeszcze na inne okazje napewno. Hm chcemy puscic z gośćmi balony przed kościołem tylko powiedzcie mi jak je wszystkie przewiesc . Przeciez nikt nie bedzie dmuchal balonow przed kościołem! Macie jakis pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Aga,sa chyba firmy,ktore sie tym zajmuja,a poz tym,jesli chcecie wypuscic balony to musza byc nadmuchane helem,ja tez sie nad tym zastanawialam i w necie mozna kupic butle z helem,tylko trzeba miec kogos kto to zrobi,tez musze poszukac ofert;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Tak wiem znalazlam na allegro balony i butle. Ale hm jak je przetransportowac chyba na pieszo bo nie mamy daleko do kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
agnieszka5g można nadmuchać balony wcześniej i schować je do dużego, otwieranego u góry kartonowego pudła i z niego te balony po prostu wypuścić ;) Na jednym weselu na którym byłam widziałam taką opcję i dobrze sie sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: tylko skad wziac takie wielkie pudlo;) a ile kosztuje i na ile balonow wystarczy tego helu?to moga byc te zwykle gumowe balony?Aga,daj link do aukcji;) a tak w ogole to widzialam zdjecia w plenerze z balonami takimi na hel...super wygladaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link do butli http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=Butla%20z%20helem&bmatch=s0-Odz-1-4-0204 Mysle ze tak za 150 zl na 60 balonow. A tu do balonow http://allegro.pl/balony-czerwone-serce-walentynki-mega-paka-100szt-i5836597367.html czerwone dla gosci a białe chcemy dla nas http://allegro.pl/balon-serce-biale-walentynki-slub-12-cali-i5948856810.html Pudlo fajna sprawa ale droga 400- 500 zl na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudło zawsze można zrobić samemu. Posklejać kilka kartonów, kupić papier ozdobny, obkleić i gotowe. Tylko trochę czasu i chęci. Można pomyśleć o kartonach po meblach, np. po tv. Poprosić w sklepach o jakieś niepotrzebne kartony i będzie za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulaeee
Hej dziewczyny ☺ czy któraś z Was jest z Kielc lub okolic I ma wesele w lutym lub marcu tego roku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no faktycznie,pudło można zrobić samemu;) Poza tym chciałam Wam powiedzieć,że wczoraj kupiliśmy z moim narzeczonym garnitur ślubny:D powiem Wam,że on się w nim po prostu zakochał;) to był pierwszy i jedyny garnitur jaki zmierzył,a później cały dzień o nim myślał i jak gdzieś jeszcze zachodziliśmy to każdy następny był porównywany do tego pierwszego i już nawet nie chciał nic mierzyć;) dziś dokupiliśmy koszulę i czerwone skarpetki,chcieliśmy kupić też dla świadka,ale kobieta w sklepie miała tylko jedną parę...ale znajdziemy też drugą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, jako że jestem z tych "plastyczno- graficznych", postanowiłam spróbować zrobić sama zaproszenia ślubne. Nic mi nie pasuje na internecie. Nie lubię ozdobników, wstążeczek. Wolę proste graficzne formy. I tak powstało takie zaproszenie: http://tufotki.pl/9q2tf Daty na razie przykładowe. Chodzi mi o wygląd estetyczny. Wielkość zaproszenia to złożona na pół A4. Po lewej stronie zrobiłam stronę główną. Po prawej jest to prawa strona w środku (lewa gdzie widać stronę główną, będzie pusta). Więcej nie chcę żadnych dodatkowych rzeczy na reszcie stron. Czy to jakoś wygląda? Zastanawiam się, czy dać to do druku w ksero, czy zainwestować w papier ozdobny i wydrukować w domu? Nie przykładam do tych zaroszeń większej uwagi, powinny być tylko estetycznie wykonane. Jeszcze trochę będzie do poprawienia. Wielkość czcionek na pewno jest za duża w tekście, wyrównanie pasków. Ale jak ogólny zamysł? Chciałam żeby zaproszenia były w temacie i postanowiłam zrobić je sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolasiaaa
Hej dziewczynki a mnie ksiądz załamał bo z racji ze mamy w paź 1 to msza najszybsza i to jedyna na 15.30 :( a chcielismy na 17 eh .. ale ten weekend byl meczacy --- zaklepana z zadatkami sala / fotograf / kamerzysta/ zespol / ksiadz teraz Moj TZ jest za granica wiec w Moich rekach zgrywac elementy typu : baloniki / pojemniczki z allegro do puszczania przez dzieciaczki baniek mydlanych , patyczków do baloników itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do: Ancia1003 Jest ok, ja bym dała trochę większe odstępy w tekscie między wierszami, bo w niektórych momentach się to zlewa :) Tak to jest ok. Jeśli robisz to w photoshopie, to ustaw sobie we wlasciwościach format CMYK - zaproszenia ladniej wyjdą w druku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za komentarz. Poprawiłam trochę tekst, bo był za duży. W sensie teraz jest dopracowane tak, jak chciałabym, żeby wyglądało. http://tufotki.pl/d6mDO O ile z CMYKiem pracuję, bo jestem architektem, to mam pytanie odnośnie papieru. Jaki najlepiej wybrać? Chciałabym na pewno biały, ale czy gładki czy w "paski"? To nie wiem... boję się, że jakiś z fakturą będzie deformował całą grafikę, a naklejać wkładki z tekstem nie chcę. Ma to być jedna kartka. Macie jakieś doświadczenia z drukowaniem na papierze takim ozdobnym? Ja się zastanawiam, czy nie kupić przez allegro 20szt. kartek i drukować w domu... ale z tym to dopiero w kwietniu. Na razie chcę dojść do ostatecznej wersji wyglądu zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mój ślub i wesele coraz bliżej bo już w marcu (miesiąc z literą „r” musi być ;)). Jeżeli chodzi o wesele to zdecydowaliśmy się na Pałac Akropol w Lublinie (miasto męża). Miejsce wymarzone jak chciałam ale to jeszcze nie znaczy że obejdzie się bez żadnej wpadki ;). Mam stres ale jednocześnie takie szczęście że już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam o której zaplanować ślub. U nas wesela zaczynają się wcześniej, u koleżanki byłam na sali już o 13.00. Dla mnie to trochę za wcześnie, najchętniej to chciałabym o 17.00 wtedy goście się szybciej rozkręcają bo jest szybko wieczór. Ale rodzice naciskają że to za późno. Będę musiała jeszcze ponegocjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no 13 na sali to ja nie wiem kiedy ona sie wybrala i o ktorej tego dnia wstala;) 17 jak dla mnie troche pozno,ale jak wesele ma byc do rana to raczej w porzadku:) a dzis moj narzeczony kupil sobie muszke do garnituru...czerwona,super jest,bardzo ladna znalazl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow 13 to bardzo bardzo szybko. A 17 dla mnie za późno. My mamy na 16. W piatek ide zrobic sobie brwi permamentne zeby mi sie wygoily na slub. Caky czas myślę czy wszystko mam zarezerwowane i chyba wychodzi na to ze tak. Teraz czekam na kartkatury dla świadków bo chcemy im dac upominek. Niedlugo muszę zaczac sie rozglądać za suknia na poprawiny. Biżuteria zrobiona teraz czekam na przesyłkę od babki. Eh fajne te przygotwania sa . Ale wydatek tez. Musimy podejsc do biura podrozy jaks podroz poslubna nam proponujecie? Bo nie wiemy gdzie sie wybrac. Zeby bylo cieplo zdecydowanie ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko już załatwione, dograne, dopięte na ostatni guzik, sala, goście, muzyka, kościół itp. Tylko jednego i najważniejszego brak a mianowicie nie mamy jeszcze ubrań, ani ja nie mam sukni i nic mi się nie podoba, ani mój narzeczony nie ma garnituru. Pomocy, kto zna jakiś fajny salon gdzie spędzę trochę czasu ale wyjdę ze wszystkim co potrzebuję???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwiec16
Hej dziewczyny dawno nie pisalam ale obserwuje uwaznie :)my na Wielkanoc jedziemy do Polski wiec wszystko bedziemy 'zapinac na ostatni guzik' juz sie nie moge doczekac. my na podroz poslubna lecimy do Japoni wiec tez bedzie mega zabawa!! :D co moge polecic na podroz poslubna...jak w europie to Gran Canaria, Teneryfa jest super I Fuertawentura a jak gdzies dalej to Malediwy, Dominikana...my bylismy 6 lat temu na Mauritusie...pogoda I widoki bajka ale po kilku dniach gdzie wszytkie mozliwe sporty wodne I atrakcje zaliczylismy to nudzi sie juz lezenie na plazy :) ....w europie wiecej rozrywek I mniejszy wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kochana,to nie dobrze ,ze nic ci sie niepodoba.A moze powinnas zmienic nastawienie....?Jest mnostwo fajnych firm na rynku,ale jedyna ,ktora mi przychodzi w tej chwili na mysl to siec salonow evita.Sa solidni w przerobkach i jesli chodzi o obsluge to prawdziwa rewelacja! Nie sadzilam,ze tak szybko uda mi sie zamowic suknie:) Sama nigdy bym tego nie dokonala gdyby nie super mile panie znajace sie na swoim fachu.Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwiec16
Dziewczyny kiedy sie placi zs kosciol? Jak prxynosicie dokumenty to wszydtkie formalnosci zslatwiacie....no i jaki 'cennik' w waszym miescie? Nie wiem czrgo sie moge spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja w sumie nie wiem kiedy,ale wydaje mi sie,ze raczej przed msza przy podpisywaniu dokumentow,a co do cennika to u nas(Bialystok) 650 slub +150 dla organisty...za taka cene to on chyba nam koncert zagra;)mam nadzieje,ze przynajmniej cos fajnego zagra i ladnie zaspiewa jak cos bedzie do spiewania:) My juz mamy praktycznie wszystkie dodatki dla pana mlodego,a ja jeszcze w zasadzie nie mam nic oprocz butow...sukienka dopiero sie szyje,za miesiac pierwsza przymiarka,a reszte chyba trzeba pozniej dopasowywac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas waha się to między 300 a 500. Ostatnio koleżanka tyle płaciła która wychodzi za mąż w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przed podpisywaniem dokumentow sie daje kase. My damy 500 zl msza plus zapowiedzi. A organistke mamy swoja i osobno jej placimy. My jeszcze nie mamy ubioru dla pana mlodego bo moj kochany jest na diecie i chce zgubic parę kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwiec16
To mnie pocieszylyscie bo myslalam ze ponizej 1 tys to nie schodzi stawka. Tez mi sie wydaje ze powinno sie placic jak sie zalatwia formalnosci a nie w dniu slubu. To bylaby ostatnia rzecz ktora bym miala w tym dniu w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płaci się przy dokumentach na ostatnim spotkaniu a nie w dniu ślubu. ogólnie ceny straszne. ja slubowalam w październiku i w tej parafii jest co laska, chcieliśmy dac mu 300 zł. w kopercie mieliśmy ale ksiądz nie chciał nic. rodzice mu podczas mszy wrzucili na tacke ale on po mszy oddał teściowej, i powiedział, mówiłem że nic nie chce :-) czyli za ślub nic nie placilismy a było pięknie dwóch księży. skrzypce osobno za nie zapłaciliśmy i do tego był organista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwiec16
Bardzo ladna ta bizuteria!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×