Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

nigdy nie słyszałam o takiej wstazce. ja osobiście nie wierze w zabobony ale zawsze coś tam daje do myślenia wiec nie jestem na to obojętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Wszystkim!! Mój ślub odbędzie się za rok, końcówką 2016 roku. Stwierdziłam, za radą przyjaciółek, że to już czas na znalezienie wymarzonej sukni. Jestem z małej miejscowości pod Katowicami i od razu rzuciłam się, będąc przy okazji u koleżanki w Warszawie, na tamtejsze salony. Nic nie znalazłam ciekawego, a miałam świetny salon, jak się okazało, pod nosem. Dlatego jeśli mieszkacie dość blisko Katowic to zajrzyjcie do tego salonu http://luksusportal.pl/pl/moda-i-styl/prezentacje/mn_bridal Mają świetne suknie - klasyczne, kobiece, z koronką. Klikając w więcej informacji pojawi się wam cała kolekcja. Ja wybrałam suknię z kolekcji White One, pierwszą od lewej strony w pierwszym rzędzie. Każda kobieta moim zdaniem znajdzie tam coś dla siebie, czy to suknie rozkloszowaną czy też syrenkę, czy coś zupełnie klasycznego. Udanych poszukiwań Drogie Panie :) mam nadzieję, że znajdziecie suknię w której się zakochacie, tak jak ja w swojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna reklama... Jak tam dziewczyny? Wakacjujecie sie? Odpoczywacie? Czy takie zapracowane? ;) Dostalam juz zdjecia, link do mojego bukietu wstawie jutro jak bd miala chwile bo u mnie latania ciag dalszy, ale tym razem za wyprawka dla malej :) Jeszcze ta pogoda! Jak kochalam lato tak doslownie go teraz nie nawidze o.O W domu 27 stopni, wiatrak "lata" 24h, dobrze ze w aucie jest klima bo bym sie juz nigdzie nie ruszyla, a to raptem 7 tygodni jeszcze (miejmy nadzieje) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jest miejsce na to, aby dzielić się swoimi przemyśleniami i działaniami w przypadku ślubu. Dawać rady, zachęcać. Dużo kobiet nie wie, gdzie można kupić fajną suknię, dodatki czy dekoracje, dlatego nie można od razu krytykować kogoś kto chce nam zobrazować to, co wybrał, czy to suknia czy cokolwiek innego. Trochę luzu dziewczyny :) Ja, jeśli tylko znajdę swoją suknię a jestem w trakcie poszukiwań, to chętnie się z Wami podzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze pracuje, ogólnie myślę dużo o ślubie i weselu, za kilka dni wybieram się na urlop nad morze, mam nadzieję że pogoda dopisze. po urlopie powoli za suknia będę się rozglądać i te buty chce zamówić. czekany za twoim bukietem. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: owszem,czekamy z niecierpliwością na fotki bukietu;) ja na razie jakoś już nie tak myślę o tym wszystkim,bo i tak na razie nic nie będę załatwiać chyba,dopiero pod koniec roku za suknią się rozejrzę:) no może w sumie jeszcze niedługo postaramy się zrobić obrączki i zaproszenia zamówić:) Crystal, powodzenia w kompletowaniu wyprawki, bo z niektórymi rzeczami to jest na prawdę wyzwanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ją też podchodzę bardziej spokojniej do tematu ślubu i wesela. fajnie ze dziewczyny jesteście :-) żyje urlopem o narazie na tym się skupiam, suknie planuje oglądać w listopadzie, we wrześniu zamowie sobie buty.obrączki już mamy. po wizycie u księdza zaczniemy drukować zaproszenia bo wtedy będziemy znali godzinę ślubu. reszta na spokojnie po nowym roku się ruszy. wiadomo że na niektóre rzeczy jest jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ją też podchodzę bardziej spokojniej do tematu ślubu i wesela. fajnie ze dziewczyny jesteście :-) żyje urlopem o narazie na tym się skupiam, suknie planuje oglądać w listopadzie, we wrześniu zamowie sobie buty.obrączki już mamy. po wizycie u księdza zaczniemy drukować zaproszenia bo wtedy będziemy znali godzinę ślubu. reszta na spokojnie po nowym roku się ruszy. wiadomo że na niektóre rzeczy jest jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ją też podchodzę bardziej spokojniej do tematu ślubu i wesela. fajnie ze dziewczyny jesteście :-) żyje urlopem o narazie na tym się skupiam, suknie planuje oglądać w listopadzie, we wrześniu zamowie sobie buty.obrączki już mamy. po wizycie u księdza zaczniemy drukować zaproszenia bo wtedy będziemy znali godzinę ślubu. reszta na spokojnie po nowym roku się ruszy. wiadomo że na niektóre rzeczy jest jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crystal czekam na zdjęcia bukietu :-) u nas się nic nie dzieje bo uważam ze jeszcze za szybko na wszystko a za suknia zacznę się rozglądać pod koniec roku. Ustaliliśmy listę gości i wyszło nam 70 os wiec nie tak duże wesele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka my mamy wesele na 60 osób. myślę że takie wesela są akurat i fajnie kameralnie najblizsza rodzina. ja też uważam że na wszystko za wcześnie jeszcze, teraz dużo moich znajomych w sierpniu ślubuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka my mamy wesele na 60 osób. myślę że takie wesela są akurat i fajnie kameralnie najblizsza rodzina. ja też uważam że na wszystko za wcześnie jeszcze, teraz dużo moich znajomych w sierpniu ślubuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już też trochę spokojnie podchodzimy do ślubu. Mamy już obrączki które będziemy zamawiać w sierpniu bo akurat na nasz model trafiła się promocją do księdza pójdziemy w grudniu bo będziemy mieć nowego proboszcza a za sukienka będę rozglądać się też pod koniec roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my tez w sumie mamy upatrzone obraczki i mysle,ze jeszcze na wakacjach bedziemy zamawiac:) niedlugo tez bedziemy zamawiac zaproszenia,bo bylismy juz u ksiedza i mamy juz zapisana date i godzine,wiec mozna drukowac zaproszenia:) poza tym w tym roku pod koniec jeszcze trzeba zaczac rozgladac sie za suknia...juz sie nie moge doczekac szczerze mowiac,a Wy?;) ile salonow myslicie odwiedzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja też już się nie mogę doczekać tych przygotowań. ja myślę o dwóch salonach górą trzech, myślę że nie ma co za dużo chodzić bo jak to mówią pierwsza decyzja najlepsza. ja mieszkam w małej miejscowości pracuje a salony są ok 30 km ode mnie więc nie będę miała czasu aby więcej odwiedzić, nawet myślę że może już w jakimś pierwszym podejmę decyzję. a wy? a zaproszenia jakie planujesz mieć? otwierane góra z kokardką czy raczej jakies inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my zaproszenia poziome otwierane do gory i przewiazane cienka wstazka:) papier bialy i czerwone elementy:) do tego pasujace winietki:) mysle,ze tez jeszcze na wakacjach bedziemy zamawiac:) co do salonow to akurat ja mam bardzo blisko bardzo duzo salonow,ostatnio napisalam na kartce jakie salony kojarze i te,ktorych mialam ulotki to wyszlo mi...20 salonow,ale nie odwiedze wszystkich na pewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle mnie odebralas. Mi chodzilo ze to widac ze byla to reklama (nie napisana przez zadna z nas tylko przez osobe wynajeta do rozreklamowania salonu czy co to tam bylo) :) Jesli chodzi i odwiedzanie salonow i przymierzania sukni czytalam, ze najlepiej jest odwiedzic jeden lub dwa, przymierzyc nie wiecej niz 5-7 sukni ze wzgledu na to ze im wiecej tym bardziej przestajemy wiedziec co chcemy i przede wszystkim nie przymierzac sukni na ktore nas nie stac bo czesto okazuje sie ze na to liczylysmy, a pozniej ciezko znalezc cos co bedzie przypominalo ta "jedyna". Oczywiscie nie mowie, ze im drozsza tym ladniejsza bo wszystkie wiemy ze tak byc nie musi :) Moj bukiet wygladal tak: https://lh3.googleusercontent.com/-2LvOvIQu_Uk/VbX9sG6WYBI/AAAAAAAAQu4/obewfTc4_YU/s720-Ic42/p%252520%25252844%252529.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I całokształt: https://lh3.googleusercontent.com/-njt92sJIy4g/VbYAnDkOGlI/AAAAAAAAQwY/Rwpp9KGIXZ4/s512-Ic42/p%252520%2525281%252529.jpg Od przodu nawet brzuszka nie bylo widac, suknia prosta bez udziwnien. Jedynie z tylu do ledzwi byla odcisla, a pozniej puszczona luzno. Niestety nie moglam dodac wszystkich linkow w jednym poscie bo wyskakiwal mi spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje że u mnie na jesień wszystko wypali i uda się zorganizować kilka dodatkowych atrakcji, które sobie zaplanowałam, najbardziej się bałam o fajerwerki, bo miałam to robić sama, ale w końcu przyszły mężu stwierdzil, że lepiej wziąc firmę pirotechniczną, wyjdzie lepiej, znalazł ich na www.clickpyroart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Crystal kochana wyglądalas pięknie,fryzurka bukiet i sukienka super. o taki bukiet i fryzurę mi chodzi właśnie i też takie coś planuje :-) dziękujemy za zdjęcia :-) piękne miałaś też bolerko z tej koronki, kolczyki perełki :-) a kwiatka we włosach miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Crystal kochana wyglądalas pięknie,fryzurka bukiet i sukienka super. o taki bukiet i fryzurę mi chodzi właśnie i też takie coś planuje :-) dziękujemy za zdjęcia :-) piękne miałaś też bolerko z tej koronki, kolczyki perełki :-) a kwiatka we włosach miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam nadzieje że u mnie na jesień wszystko wypali i uda się zorganizować kilka dodatkowych atrakcji, które sobie zaplanowałam, najbardziej się bałam o fajerwerki, bo miałam to robić sama, ale w końcu przyszły mężu stwierdzil, że lepiej wziąc firmę pirotechniczną, wyjdzie lepiej, znalazł ich nawww.clickpyroart.pl xxx wiesz co nawet nie umiesz sie podszyc za autentyczna PM:/ widac na kilometr ze to reklama jakiejs nedznej firmy która ma na tyle mało klientów ,że jest zdesperowana i reklamuje sie gdzie popadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) Kwiatka nie mialam bo wiedzialam ze bedzie bardzo wysoka temperatura i po prostu by on mi nie wytrzymal we wlosach. Butonierka mlodego po 4h wygladala koszmarnie wiec dobra decyzje podjelam. Niestety, ale takie 35 stopniowe upaly kwiatom nie sprzyjaja. Bukiet na drugi dzien powoli tez podupadal mimo ze wode mial caly czas, wiec na drugi dzien zaczelam go suszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak według Ciebie to jakie cenne wskazówki możesz nam dac jeżeli chodzi o te całe przygotowania i potem już ten piękny dzień uroczystości. bo byśmy chciały wiedzieć na co np bardziej zwrócić uwagę a na co troszkę przymknąć oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm cenne wskazow... Sadze ze kazda to bedzie przezywala inaczej jedna bardziej, druga mniej, ale z mojej perspektywy i to co bym zmienila teraz to na pewno dzien wczesniej troche niedospac zeby byc zmeczona na noc przed bo jak pisalam nie spalam od 2.30, a pozniej zeby jakos cienie przyslonic 30 min z ogorkami na oczach. Musicie pamietac ze zdarzyc sie moze doslownie wszystko! U mnie od 7 nie bylo w domu wody bo pekla rura w miescie, dlatego tez nie dojechalo zamowione auto i musielismy jechac swoim. Na wszystko trzeba miec plan B. Chociaz Wam bedzie latwiej bo najczesciej macie sluby na 13-16, ja mialam na 10.30 i to byl NAJGLUPSZY pomysl jaki moglismy miec- im pozniejsza godzina tym lepiej bo w razie awari jest jeszcze na cos czas. Przede wszystkim pamietajcie zeby miec przy sobie kosmetyki zeby poprawic makijaz (bibilki matujace/puder transparentny obowiazkowo). Bede starala sie Wam pisac na biezaco bo ciezko dawac takie wskazowki. Dla Pana mlodego dobrze miec koszule x2 szczegolnie jesli bedziecie miec slub w cieplych miesiacach bo pot robi swoje, a uwierzcie mi im w tym dniu jest gorzej. I najwazniejsze!!! Nie wazne co by sie dzialo- ZACHOWAC SPOKOJ i nie panikowac bo itak wyjdzie pieknie! U nas mimo tych wszystkich rzeczy ktore nam sie przytrafily bylo pieknie!! Myslelismy o sobie, a nie o tym co jak ma wyjsc, oczywiscie dopilnowac wszystko trzeba, ale na Boga... to Wasz dzien, zapewne jeden z najpiekniejszych w zyciu. Z perpsektywy 3 tygodni chce mi sie smiac z tego jak to bylo i ile "wiazanek" puscilam :) Tak jak napisalam wczesniej grunt to nie panikowac i miec glowe na karku, a Wam doradzic moge napijcie sie przed (oczywiscie nie butelke wodki, ale 2 kieliszki szampana czy czegos co lubicie- pd razu lepiej sie bedzie myslalo i spokojniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję kochana za cenne wskazówki. pozdrawiamy. napewno skorzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny chciałabym was się zapytać czy będziecie mieć kamerzystę i fotografa czy tylko samego fotografa?? a plener planujecie w ten sam dzień czy parę dni po?? Bo ja się właśnie nad tym zastanawiam czy nie mieć pleneru właśnie parę dni po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×