Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laleczkaa

wasze opinie o CILEST!!! piszcie!!!

Polecane posty

Gość felicitty
Cześć!Czy któraś z Was mogłaby mi powiedziedzieć,po jakim czasie widać ewentualną zmianę w rozmiarze biustu?Ja biorę ponad dwa tygodnie i piersi nawet mnie nie bolą.Jedynie cera,jakby nieco gorsza:(Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaa
nikomu nie polecam tabletek Cilest! po nich zaczelam lysiec ;( prosze zajrzec to dzialan niepozadanych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdddda
Biore Cilest juz jakies 4 lata i nie mam zadnych problemow. Troche przytylam, ale dlatego, ze po prostu wiecej jadlam i sie nie pilnowalam. Troche spadlo libido ( ale to normalne po hormonach), piersi oczywiscie urosly :) rozstepow brak:) włosy nie wypadaja jakos kosmicznie. Wszystko jest sprawa indywidualna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cislest super
ja nie narzekam! lekarz mi przepisał po dokładnych badaniach. cera mi się poprawiła, ochota na seks ta sama, nie przytyłam, miesiączki nie są bolesne, przez dwa lata biorę cilest i niechcianej ciąży też nie ma. ktoś prędzej napisał, że każda z nas jest inna. i to święta prawda! poprostu dla drobnych dziewczyn lekarz powinien przepisać tabletki z mnejszą ilością hormonów. a wszystkie ciąże, które się zdarzają podczas brania tabletek wynikają z tego, że nasze hormony są silniejsze niż te zawarte w tabletkach i nasze je "zwalczają". czasami poprostu lakarz przepisuje zbyt słabe jak na nasz organizm, a to efekt nie przebadania. jednym słowem radzę iść prywatnie do ginekologa - prywatnie lepiej się przykładają do tego co robią. a potem po kolejne recepty normalnie do przychodni, ale żadając już konkretnych tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olag
Ja brałam Cilest przez kilka miesięcy i byłam po nim bardzo nerwowa. Teraz zastanawiam się, czy nie zacząć brać innych tabletek. Mam tylko problem z popękanymi naczynkami na nogach (nie widać, aby pojawiały się nowe i nie miałam problemów ze zdrowiem) i nie wiem, czy nie jest to bezwzględnym przeciwskazaniem dla pigułek. Jeśli któraś z Was miała podobny problem, to czekam na informację. pozdrawiam :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczek nieboraczek.
Ja biore Cilest i powiem ze te tebletki dzialaja na mnie idelanie.Ochota na sex-wielkaaa-nawet moj maz ostatnio nazwal mnie malym zboczencem:))Nastroj i amopoczucie wspaniale!Zero stresu, nerow a wrecz przeciwnie usmiech od rana do wieczora.Piersi bardziej jedrne.Utyc nie utylam.Takze polecam!!))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wycieciu torbieli w szpitalu lekarz przypisal mi Cilest (wczesniej zadnych tabletek nie bralam). Samopoczucie mam okropne, ciagle zalamanie i niechęć do wszystkiego oprócz seksu... Piersi bolą jakby je ktoś kijem poobijał, oczywiście tez są większe o co najmniej jeden rozmiar. Ale za to przestała mnie tak bolec glowa i wypadac wlosy (sa coraz mocniejsze). Mam niedoczynnosc tarczycy i ciagle skacze mi waga, ale nigdy nie czulam sie tak ociezale jak teraz. Nie mieszcze sie w wiekszosc swoich ubran :( Nie wiem co ma robic. Niedlugo mam wizyte kontrolna i poprosze o zmiane tabletek, ale nie wiem jakie badania powinnam zrobic i czy jedne hormony maja wplyw na drugie (biore tez od 1,5 roku Euthyrox na tarczyce). Mam dosyc samej siebie, mój Misiek chyba tez :/ A co do cellulitu to nagle okazalo sie ze mam go mnostwo na nogach i pupie. Albo z tego wszystkiego juz tak sie czuje. Nie obzeram sie i wlasciwie to ciagle sie odchudzam ale efektow nie ma zadnych :( Dziekuje za ewentualna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona..
po tabletkach Cilest przytylam bardzo szybko, wiekszy apetyt, celulitu baardzo duzo nagle sie pojawilo, cera sie nie poprawila, obolale piersi przez pierwsze 2 miesiace bez przerwy, wlosy bardzo wypadaja, straszne bole brzucha, ktore ustepuja jedynie w tygodniowych przerwach kiedy nie biore tabletek... i ogromne wahania nastroju.. zmieniam te tabletki jak najszybciej i nie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśś
Czesc Dziewczyny !! Stosuje Cilest od 4 miesiecy. Moge powiedziec ze jestem z niego zadowolona poniewaz moja psychika jest zdrowsza :) nie martwie sie nie chciana ciaza bo przeciez nie po to sie truje zeby wpasc... nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych poza niewielkimi zawrotami glowy. Piersi urosly o 1 rozmiar, troszke przytylam bo zwiekszyl mi sie apetyt ale wyszlo mi to na dobre bo bylam bardzo szczupla. Pozdrawiam Wszystkich i czekam z niecierpliwoscia na kolejne opinie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki! :) Różne oddziaływanie na różne kobiety, zażywające różne tabletki - tyle. Akurat co do Cilestu mogę się wypowiedzieć. Biorę je stosunkowo krótko, bo dopiero skończyłam pierwszy listek, jestem w czasie przerwy, ale widzę \"efekty\" zażywania tych tabletek. Po pierwsze nie mam znacznych wahań nastrojów. Raz zdarzyło mi się raptem panikować bez powodu, ale minęło. Czuję się bardzo dobrze, generalnie naprawdę nie widzę różnicy jaka była w trakcie zażywania, a jaka przed. Trochę powiększył mi się biust, co akurat mnie nie satysfakcjonuje, bo sama w sobie mam spory i nieproporcjonalny do swojej sylwetki, a tu biustonosze muszą się same dla mnie powiększyć :P Nie będę z tego powodu ich zmieniać, bo rzadko które tabletki pozostawią mój biust w spokoju. Jeśli chodzi o cerę, to poprawiła się. Mam gładszą skórę na piersiach, twarz nie jest wysypana małymi, denerwującymi pryszczami. Włosy minimalnie dłużej utrzymują się bez konieczności mycia z przetłuszczenia, tycia nie zauważyłam, aczkolwiek mój apetyt nie wynika raczej z zażywania tabletek, a raczej z nudy lub z chęci jedzenia, którą miałam zawsze. Szczerze powiem, że może nawet wolniej się po nich tyje :D Ochota na seks... hmm. Jak każda kobieta raz mam większą, raz mniejszą, ale dużo zależy od dnia i pogody moim zdaniem, także libido nie spadło... absolutnie :) Co zauważyłam to plamienie, które niekoniecznie mi przeszkadza, bo nie jest codzienne i obfite, aczkolwiek wg mojego lekarza nie ma potrzeby zmiany tabletek teraz, chyba że powtórzy się to przy 3, 4 opakowniu to trzeba poważnie pomyśleć o zmianie. In conclusion... Nie ma tabletek, które zapewnią 100% wygody, bo ubytek zawsze jest, chociażby najmniejszy, który nam może przeszkadzać bądź nie. Ja tam jestem zadowolona i na razie nie kombinuję z innymi :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrpiona
ja nie utylam, ale odechcialo mi sie seksu i mialam sucha pochwe. Chyba nastroj tez mi sie pogorszyl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zabawy nie mam nicka
Ja się czuję po nich dobrze. Nie tyję, biust tez mi sie nie powiększył. cislest super--> na odwrót. Hormony powodują przybieranie na wadze, więc tabletki z mniejszą ilością hormonów przepisuje sie osobą, które mają trochę ciałka lub tendencje do tycia. Tak więc po tabsach, które mają więcej hormonów przytyje się znacznie bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cilestkaaa
dla zabawy nie mam nicka ja brałam Cilest 1,5 roku i miałam lekką nadwagę i gin moja przepisała mi właśnie Cilest....... skutek 10 kg więcej w rok :O ale ja słyszałam że tak powinno być dla większych babek mocniejsze tabsy :O:O:O teraz od 9 lutego ich nie biorę i znikło mi wieczne uczucie głodu :) i nastrój tak jakby mi się poprawił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cilest jak dla mnie był ok [włosy wypadały w mniejszych ilościach niż normalnie, z cerą też poprawa] a raczej byłby... gdybym już wcześniej nie ważyła 63 kg po harmonecie [brrr ;[ ] bo ciężko mi było zejść z wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeee tylko nie to
ehh boje sie ze mi tez zaczna wypadac włosy a mam je drobne i bym sie załamała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netaa
cilest pozbawil mnie polowy wlosow, tragedia. mam tylko nadzieje ze uda mi sie dojsc do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie idealne
w ogóle nie czuję, że łykam jakieś hormony, pomijając wpływ na krwawienia ;) biorę od chyba 10 lat z krótką przerwą na operację i rehabilitację, a potem z pewnych wzgledów na diane-35, po ktrej też czułam sie rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek2324
Brałam Cilest przez 2 tygodnie- to były moje pierwsze tabletki anty. I juz nigdy ich nie wezmę.... wiem może powinnam poczekać az oraganizm się przyzwyczai, ale wolę nie.... wypadanie włosów, nudności to nic w porównaniu z tym jak się zaczęłam zachowywać.... Zero libido- a przed miałam ochote zawzse i wszedzie.... brak ochoty nawet na przytulenie się do mojego faceta... KOSZMAR... płaczę non stop,jak bym mogła to wszystkich bym udusiła,,,wszystko mnie drażni, denerwuje, chodzę ciągle wściekła.,,,, w przyszłym tyg idę do lekarza,,, ciekawe co mi powie... ale tabletkom Cilest mowie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karii
ja nie mam zadnych obijawow tycia ani depresji ale wciaz mam wrazenie ze chciaz biore tabletki 2 lata czasem nie zawsze punktualnie to powinnam zabezpieczac sie jeszcze prezerwatywa !! jakie macie na ten temat zdanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam CILEST prawie 5 lat, przerywane Harmonetem, Novynette i Minuletem ale po każdym z tych tabletek wracałam do Cilestu!!! Od ponad roku nie biorę już nic :) moge powiedzieć że nigdy po tych tabletkach nbie tyłam, nie miałam mdłości ani migren (jak po Minulecie) no i byłam bardzo zadowolona. Jednak z perspektywy czasu - bo jak pisałam nie biore już ponad rok - miałam wtedy bardzo przytłumione libido :D:D:D teraz jest dużo większe. Poza tym wsio było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede lysa
Jestem teraz w polowie 3 opakowania Cilestu. Jakis tydzien temu zauwazylam ze wypada mi duzo wiecej wlosow i zmniejsza sie ich objetosc. Ogolnie zadnych innych skutkow ubocznych nie odczuwam wrecz przeciwnie jest wszystko ok. Ale martwie sie wlosami, czy moze to byc spowodowane Cilestem czy moze sa to jakies dermatologiczne problemy. Dodam ze mam dosc dlugie wlosy zawsze byly moja chluba gdyz byly piekne mocne i geste. Poki co nie ma znacznej roznicy ale bardzo sie boje ze je strace. Wiecie cos na ten temat? Prosze o odpwiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cera
a mnie bolą jajniki po cilescie,mam nadzieje ze mi przejdzie,piersi troche wieksze,waga bez zmin-50kg,trochę mnie mdli,włosy bez zmian.Krew mi z nosa leci codziennie,ale w ciązy tez tak mialam,to przez hormony.Czy ktoraś tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore cilest przez 1,5 roku i właśnie odstawiam bo chociaz piersi mi urosły:-) o jakieś pół rozmiaru to jednak libido mi się zmniejszyło bardzo i w ogóle mam tak sucho jak sie chcemy kochac z mężem że aż mi głupio i chce znów się poczuć tak jak kiedyś i w ogole po tych tabletkach mam humory rożne:-( , ale pms prawie mi nie dolega:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirarira 1
A moze po prostu dziewczyny, ktore zachodzily w ciaze nie braly regularnie?;] albo przy antybiotykach, przy wymiotach nie stosowaly dodatkowego zabezpieczenia hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jako maz i nie maz___
kiedys mielismy z zona rewelacyjny seks... kiedys dawno temu! nigdy nie chcialem w to wierzyc ale byla to wina pigulek, wtedy cilest tym razem jakies inne__ jeszcze karmi ale juz bierze , nie wiem co robic!!! znowu bedzie seks raz na miesiac........... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szbarti
ja mam ten sam problem, otoz moja dziewczyna zazywa cilest od 8 miesiecy i nasz aktywnosc sexualna spadala z dnia na dzien, sex moglby dla niej nie istniec, stosunki staly sie nieprzyjemne nawet bolace, po za tym te wybuch gniwu zmiany nastroju w jednej chwili raz dobry raz zly, bardzo nie polecam jednak kazdy jest inny ja nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niula
Witam, Ja biorę cilest jakieś dwa lata i zamierzam zmienić. Nie wiem czy te tabletki sa dla mnie za słabe ale od ok 6 m-cy dostaje okres w 17-18 dniu brania pigułek, biorę aż do 21 dnia, potem jest ze 2 dni osłabienia krwawienia a potem znów okres i w sumie krwawię ok 10 dni. Dodam, że tabletki biorę terminowo i nie mam pojęcia skąd te dolegliwości, gdy zgłaszałam to lekarzowi zbagatelizował sprawe twierdząc, że tak "czasem jest" - hmmmm (?!) Ponadto od ok 3 m-cy mocno zaczęły wypadac mi włosy, nie wiem czy to przez cilest akurat ale i tak objawy są niepokojace. Aha zapomniałabym o fakcie, że na koniec mojego "mega" okresu dostje strasznej migreny, która męczy mnie ok 3 dni non stop, jeśli ktoś zasypiał i budził się z bólem głowy to wie co to znaczy.... Na pewno zmieniam te pigułki. Prosze o info czy któraś z Was miała podobne objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksandra20
posiadam do sprzedania 2 listki cilestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka2121
Ja biore Cilest I jestem zadowolona nie przytylm anawed schudłam i to sporo , czuje sie ok tylko nie mam specjalnie ochoty na sex ale sie tym nie martwie bo zawsze na niego nie mialam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po tym cholernym cilescie przytylam:(piersi mi urosly mam zle humorki nie mam w ogole libido....nie dostaje okresu normalnie tylko np. w opuznieniu 5 dniowym..brzuch mnie bradzo boli :(i w te dni czuje sie jakby ktos kran odkrecil wiecie o co chodzi nie polecam tego srodka anty anty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×