Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laleczkaa

wasze opinie o CILEST!!! piszcie!!!

Polecane posty

Gość panda7852
Witam jestem podczas brania pierwszego opakowania Cilest (są to też moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne). Tabletki zaczęłam brać 11 czerwca, po wzięciu 14 tabletki wystąpiły u mnie upławy, jednak teraz przypomina mi to bardziej krwawienie takie jak przy okresie. Zastanawiam się czy przeczekać to i oczekiwać normalnego okresu za tydzień po zakończeniu pierwszego opakowania tabletek, czy iść zmienić tabletki teraz, czego raczej bym nie chciała ponieważ oprócz tego nie miałam jakichkolwiek najmniejszych skutków ubocznych. Czy przy pierwszym blistrze takie plamienia są normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarie
Kupię 1 lub 2 blistry tabletek cilest w rozsądnej cenie. Mój mail: ann.89@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilestowa
Sprzedam cilest, 3 opakowania, nowe. wazn.2014 rok; sezamki2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sezamiki oszustka
nie kpupować od sezamki bo to oszustka pani anna z leborka nie płącic i nie kupowac!!!!!!! ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rchperfeno
sprzedam 3 listki Cilestu, tanio. kontakt: rchperfeno@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona1994
Wiatm! Czytając wasze opinie dochodzę do wniosku ,że CILEST na każdą kobietę działa inaczej! Jak któraś z was pisze, że po tych tabletkach zaszła w ciążę to znaczy ,że same zaniedbywały brania tabletek w ustalonych godzinach !!! Pewnie dlatego teraz bawią dzieci !!! Ja zaczynam opakowanie za tydzień. Będę informowała o ewentualnych zmianach stanu zdrowia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie Cilest jak zauważyła poprzedniczka na każda kobietę hormony wpływają inaczej. Jedne czują sie po nich dobrze inne fatalnie ( mowa o Cilest). Ja od ponad 2 lat stosuję wymienione hormony i wszystko gra- poza ogromnym spadkiem libido ( chociaż tutaj tez mam wahania, bo raz mam ogromną ochote na sex a czasami zaszyła bym się pod pierzynką i już spod niej nie wyszła) zażywając hormony zgodnie z ich przeznaczeniem nie można zajść w ciążę. Wiadomo ,że trzeba uważać na niektóre czynniki tj.antybiotyki, dziurawiec i inne, (nie wspominając już o pominięciu tabletki),które zmniejszają bezpieczeństwo. Niektóre kobiety robią sobie raz w roku 1 mies.-ą przerwę w braniu, wtedy trzeba ogromnie uważać, ponieważ bardzo szybko można zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkaika
dziewczyny ja biore tabletki dokładnie 10 dni i zauważyłam u siebie ze pogorszyła mi sie cera. i czuje uczucie głodu.. dlatego jutro zaczynam diete.. mam tendencje do tycia i tego tez najbardziej sie obawiam.. z tego co piszecie kazdy organizm jest inny.. zobaczym co bedzie gdy skoncze opadkowanie.. napewno dam znac co i jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkaikaaa
stosuje tabletki dokładnie 10 dni. narazie zauwzylam pogorszenie sie cery bo nigdy nie miałam pryszczy na twarzy.. tez mam poczucie wiecznego głodu... dlatego jutro przechodze na diete.. mam tendencje do tycia a nie chce tego strasznie... zaczełam stoswoac tabletki od pierwszego dnia okresu. okres miałam bardzo krótki bo tylko dwa dn i mam plamienia...kazda z nas reaguje inaczej dlatego wybiore opakowanie do konca i zobaczymy.. lekarz tez nie zrobil mi zadnego wywiadu wiec chyba dał mi je na chybil tafil.. moze zle zrobiłam ze zaczełam jes stosowac.. ale trudno moze... sprawdze jak działaja. a jeszcze mooj facet mowi ze mam humorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita4651
witam, czy wiecie coś o ostatnich rewelacjach na temat Cilestu? Znajoma poszła do swojej lekarki po kolejną receptę na tabletki, i jej nie dostała. Dowiedziała się że odnaleziono jakiś składnik niebezpieczny,i powoli będą wycofywane z obiegu te tabletki.Ja zażywam Cilest od 7 lat i oprócz powiększenia wagi (ale zaczęłam nad tym pracować) nic się ze mną nie dzieje, więc nie wiem czy to plotka, czy coś ważnego,ta znajoma też bierze Cilest długo i nie miała dolegliwości. Jeśli coś wiecie, dajcie znać, trochę się przejęłam, bo nie wiem w co wierzyć,dzięki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saba3011
mnie po cilest bolą piersi i dostałam jakiegoś uczulenia,od tygodnia skóra piecze mnie i swędzi,najgorzej jest w nocy,budzę się i drapię tak mnie swędzi skóra,biorę dopiero pierwszy listek,wykupiłam sobie 3 listki,ale skonczę pierwszy listek,mam jeszcze 2 tabletki i nie chcę tego widzieć na oczy,gdyby któraś chciała odkupić ode mnie te tabletki to odsprzedam 2 listki za 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pechowa..
Witam ja te tabletki biorę już drugi raz, z powodu ciągle nawracających cyst.. mam z tym straszne problemy mimo, że mam dopiero 20 lat :/ non stop cysty stany zapalne.. mam wrażenie że to wina mojego lekarza, który ma głęboko mój problem. jestem w tej chwili posiadaczką 3ciej cysty i znów mam na nią tabletki.. za pierwszym razem strasznie chciało mi się spać wymiotować nie zniosłam ich zbyt dobrze natomiast teraz mam wrażenie że jest inaczej choć nie jem niczego praktycznie(przez chorobę, nie moge patrzeć na jedzenie od 2tyg. i ogólnie zwracam uwagę na swoje odżywianie) a mam wrażenie że moje piersi i brzuch wybuchną.. jestem strasznie spuchnięta.. mam plamienia na początku były brązowe teraz to krew.. bolą mnie jajniki i piecze brzuch.. może to dlatego że biorę antybiotyk na paskudne choróbsko które mnie złapało ale zawsze lactovaginal na noc i osłonowe przede wszystkim... czy któraś z was również ma takie problemy ? np nawracające cysty czy to normalne żeby mieć je tak często.. nie miałam robionej cytologii , miałam robiony marker 125(nie pamiętam dokładnie cyfry). ale było w porządku , w styczniu ide do lekarza z tarczycą może to wszystko bierze się od tego.. Dobry lekarz w Nowym Sączu? Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie potrzebuje sobie zrobic miesiac przerwy z cilestem a biore go juz rok jak myslice jak wroce do niego to ten cykl bedzie sie dalej ciagnal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj biorę moją pierwszą tabletkę Cilestu i się stresuję. Mam nadzieję, że będą dla mnie dobre :) Wcześniej brałam Diane35 i czułam się super! Później Yaz, po którym bardzo chorowałam. Zobaczymy jak będzie z Cilestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illusa
saba3011 - chętnie odkupię ten cilest. Podaję maila illusa13@gmail.com Proszę o wiadomość Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaia
Witam, mam do odsprzedania jeden listek tabletek Cilest data ważności: 11.2014 info na meila 120166@stud.prz.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwyn
Niektóre z was piszą że ciąża zdarza się po tabletkach.... Konkretnie was popierdoliło czy co? nie weźmienie tabletek a później zwalicie że to ich wina, jakby były nieskuteczne i byście wszystkie czytały recepty jak stosować i kiedy ochrona działa to byście się tak nie rozmnażały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titu666
Mam 6 listków cilestu możliwa równiez zamiana na logest, harmonet i inny zamiennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titu666
Posiadam 6 listków cilestu mozliwa zamiana na logest, harmonet lub inny zamiennik ataner1991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cilest biore juz rok. Po tym roku juz moge powiedziec co nieco: - mam wahania nastroju raz jestem zla a za chwile zaczynam plakac a potem sie smieje - mam migrene - tak po okolo 5 tabletce boli mnie podbrzusze ale po nospie mi przechodzi - okres jest regularny zawsze w 3 dzien po ostatniej tabletce i trwa 5-6 dni. Tylko w 1-2 dzien okresu boli mnie mocno brzuch - zauwazylam zwiekszenie apetytu ale umiem sie ograniczyc i dlatego nie tyje - uplawy sa wieksze ale tylko przed okresem - plamienia byly tylko przy pierwszym listku tabletek potem juz nie To chyba tyle jak cos sie zmieni to dam znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę Cilest odkąd przestałam karmić (gdy karmiłam brałam cerazette). Nie zwalajcie wszystkiego na tabletki. Jedna osoba będzie się czuła po nich dobrze druga źle! Ważne jest żeby brać je zawsze o tej samej porze, najlepiej wieczorem bo jest lepsze wchłanianie ponoć. A nie tak, że raz godzine wczesniej raz pozniej. Poza tym lekarz pyta zawsze o choroby w rodzinie, aby wykluczyc np. ryzyko zakrzepicy. Jak dla mnie te pigułki są bardzo dobre. Same plusy. Jak was cos po pigułkach boli, czy cos to je zimencie i tyle, a nie wymyslacie ze kazda jedna dolegliwosc to przez to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michell 26
Hej... ja brałam cilest przez ponad trzy lata i jakoś w ciążę nie zaszłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SKUTKI UBOCZNE CILEST: Niewielkie podwyższenie ciśnienia tętniczego krwi, obrzęki, krwawienia międzymiesiączkowe, brak miesiączki, brak krwawienia z odstawienia, zmiany nasilenia krwawienia miesiączkowego, zwiększenie wielkości włókniakomięśniaków macicy, kandydoza pochwy, nasilenie nadżerki szyjki macicy i wydzielania przez gruczoły szyjkowe, tkliwość piersi, mlekotok, powiększenie piersi, zmniejszenie wydzielania mleka przy stosowaniu bezpośrednio po porodzie, nudności, wymioty, wzdęcia, zapalenie jelita grubego, rumień guzowaty, wysypka skórna, ostuda, rumień wielopostaciowy, trądzik, łojotok, łysienie, hirsutyzm, przebarwienia (które mogą nie ustąpić po odstawieniu), żółtaczka cholestatyczna, zmiana krzywizny rogówki, nietolerancja szkieł kontaktowych, zaćma, ból głowy, zmiany nastroju, depresja, drażliwość, pląsawica, zatrzymanie płynów, zmiany masy ciała, upośledzenie tolerancji glukozy, zmiany łaknienia; zmiany libido, zespół napięcia przedmiesiączkowego; zaburzenie czynności nerek, zespół hemolityczno-mocznicowy. Rzadko występowały: nadciśnienie tętnicze, zawał mięśnia sercowego, zaburzenia krążenia mózgowego, zakrzepica żył głębokich, zaburzenia zakrzepowo-zatorowe tętnic, zatorowość płucna i inne zatory, łagodne guzy wątroby, złośliwe guzy wątroby, rak szyjki macicy, rak piersi, cholestaza wewnątrzwątrobowa, kamica żółciowa; ciężki ból głowy, migrena, uszkodzenie nerwu wzrokowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to były moje tablety. po 2 opakowaniach powiedziałam - nigdy więcej. libido zerowe, męża wręcz odgarniałam od siebie. bóle brzucha i piersi i inne efekty uboczne. szkoda się truć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to wieczne krwawienie albo plamienie - horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iduś91
Witam! Biorę Cilest od ponad pół roku ze zględu na wzrastające libido po innych lekach, stosowanyh przy leczeniu PCO. Na początku pojawiły się kilkudniowa niechęć do jedzenia i senność. Od czterech miesięcy co trzy godziny muszę coś zjeść, bo jeśli nie zjem, to robi mi się słabo. Strasznie bolą mnie oczy, aż się budzę w nocy. Oprócz tego często odczuwam jakiś rodzaj lęku, może nawet smutku, połączony z bólem brzucha i zawrotami głowy. Jestem nie do wytrzymania. Ciągle panikuję i wkurzam się o byle co. Moja lekarka zapisała mi to w ciemno, bez badań hormonów, tylko na podstawie badania cukru i holesterolu. Trochę mnie pocieszyły te komentarze, bo już myślałam, że będę musiała iść do psychiatry, bo badania krwi mam dobre, tylko OB trochę podwyższone. Dzięki! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi d
Jesli chodzi o skutecznosc Cilestu, to poczytajcie laczego zostal wycofany ze sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi po odstawieniu tych piguł wyleciało 70% włosów... nie da się tego zatrzymać a lecą tak od 1,5 roku. nie polecam w ogóle pigułek z tak wysokimi dawkami hormonów, jesli musicie bierzcie dziewczyny te najlagodniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyjmowałam je 2 mc ale zle sie po nich czułam i teraz lekarz dał mi tabletki Belara. Mija 3ci miesiąc i jest ok, wiec może przy tych drugich jednak pozostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×