Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laleczkaa

wasze opinie o CILEST!!! piszcie!!!

Polecane posty

Cilest jak dla mnie: libido bez zmian waga bez zmian cena 13zł BRAK ORGAZMU ot co mnie denerwuje ponad 3 mies.jestem na tabletkach więc myślę,że wszystko jeszcze wróci do normy:) dodatkowo stosuje suplement przy doustnej anty.Asequrella 13zł jak dla mnie super Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie cilest wpedzil w mega kompleksy,zaburzenia laknienia i odzywiania, jesc jesc jesc i stany pt"placze o byle co", "musze miec cos teraz tu natychamist" - stalam sie niecierpliwa, drazliwa.. poprawy cery to fakt, znaczna. ale.. suchosc pochwy taka ze az strach, libido -1000% (uwierzcie, kiedys nie wychodzilam z lozka!!! DOSLOWNIE!! podniecona bylam caly czas), a teraz nie mam ochoty nawet na pieszczoty. czy ktoras miala podobne doswiadczenia z libido i suchoscia? czy to wroci do normy??? i po jakim czasie?? jesli oczywiscie zmienei tabletki.niestety musze te leki stosowac ze wzgledu na wystepujace u mnie PCO, najchetniej od razu bym je rzucila w cholere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie cilest wpedzil w mega kompleksy,zaburzenia laknienia i odzywiania, jesc jesc jesc i stany pt"placze o byle co", "musze miec cos teraz tu natychamist" - stalam sie niecierpliwa, drazliwa.. poprawy cery to fakt, znaczna. ale.. suchosc pochwy taka ze az strach, libido -1000% (uwierzcie, kiedys nie wychodzilam z lozka!!! DOSLOWNIE!! podniecona bylam caly czas), a teraz nie mam ochoty nawet na pieszczoty. czy ktoras miala podobne doswiadczenia z libido i suchoscia? czy to wroci do normy??? i po jakim czasie?? jesli oczywiscie zmienei tabletki.niestety musze te leki stosowac ze wzgledu na wystepujace u mnie PCO, najchetniej od razu bym je rzucila w cholere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maferka
Ja dostałam Cilest bo wykryto u mnie torbiel. Po pierwszej tabletce wymiotowalam, po drugiej mam mdłości, zastanawiam się czy brać trzecią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona85
biore cilest pierwszy miesiac.Od pierwszego dnia miesiaczki.Miesiaczke mam do teraz to jest juz 14 dni:(jestem nieznosna...przynajmniej tak mnie osądzają.nie przytyłam,lecz zeszczuplałam po tych paru dniach 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anori
Ja do tej pory bralam Marvelon przez 3 lata. Na początku było ok, ale teraz wyczułam znaczny spadek libida. Ginekolog zmieniła mi na Cilest... Ale teraz to już sama nie wiem czy brać... A jak tak zmieniam to kiedy mam zacząć brać nowe tabletki? JAk mi się skończy Mervalon czy odczekać 7 dni i dopiero? Zapomniałam o to zaytać moją doktor...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam! co do stosowania antykoncepcji jestem jak najbardziej za zazywam cilest juz od ponad 2 lat i powiem szczerze ze nie zauwazylam zadnych zmian w moim organizmie ani nie przytylam ani nie stracilam ochoty na sex, co prawda przed przyjmowaniem pigulek mialam zrobione badania i zaufalam swojemu ginekologowi ze beda dla mnie odpowiednie i sa! :) wg mnie gdy ktoras decyduje sie na zazywanie antykoncepcji musi sie liczyc z efektami ubocznymi bo na kazdego inaczej one wplywaja niestety to tylko chemia ktora nie zawsze jest odpowiednia dla kazdej z nas. a apropo stosowania prezerwatyw to zgadzam sie z Renika. lepiej troche na ten temat poczytac niz rozsmieszac ludzi na forum. z takimi pytaniami to do bravo mysle ze chetnie odpisza ;p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam! co do stosowania antykoncepcji jestem jak najbardziej za zazywam cilest juz od ponad 2 lat i powiem szczerze ze nie zauwazylam zadnych zmian w moim organizmie ani nie przytylam ani nie stracilam ochoty na sex, co prawda przed przyjmowaniem pigulek mialam zrobione badania i zaufalam swojemu ginekologowi ze beda dla mnie odpowiednie i sa! :) wg mnie gdy ktoras decyduje sie na zazywanie antykoncepcji musi sie liczyc z efektami ubocznymi bo na kazdego inaczej one wplywaja niestety to tylko chemia ktora nie zawsze jest odpowiednia dla kazdej z nas. a apropo stosowania prezerwatyw to zgadzam sie z Renika. lepiej troche na ten temat poczytac niz rozsmieszac ludzi na forum. z takimi pytaniami to do bravo mysle ze chetnie odpisza ;p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika1505
hej dziewczyny czy jest mozliwe miec okres nie cale 3 dni przy braniu pierwszego opakowania cilestu??? bo widze ze prawie kazda z was miala dlugie okresy po 2tyg a nawet i dluzej. pytam sie dlatego bo mialam z moim partnerem stosunek przerywany a roznie z nim bywa a slyszalam ze nawet w trakcie ciązy mozna miec "okres" - plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika1505
czytam niektore wypowedzi i niektore z was narzekaja na cene cilestu. ja zaplacilam 14zl czy to jest tak wiele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannna
Są nawet niezłe ale lepsze jak dla mnie były novynette. :) Wszystko zalezy od organizmu. Jedne będą miały skutki obuczne inne nie :) A skutki długofalowe np po pół roku czasem cieżko zauważyć i skojarzyć ze TO jest akurat przez pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abx
hej biore cilest od tygodnia i narazie wszystko jest ok , zadnych skutkow ubocznych, waga ta sama , moze to krotki okres czasu ale jestem dobrej myśli , pozdro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita234
hej;) biore Cilest od dwóch tygodni. I sama nie wiem co o tych tabletkach myśleć. Nieznośna jestem, fakt. Płaczę z byle powodu. Poprawa skóry? to na pewno.. Stałam się taka strasznie obojętna. Okres wracał mi 3 razy, po normalnym potem był dzień przerwy, kolejne krewienie i znów to samo. Libido może trochę się obniżyło. No cóż, poczekam jeszcze trochę i zobaczymy czy pojawią się jeszcze jakieś skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze do nie dawna tak zachwalałam Cilest,ale teraz to paranoja mam takie humorki,że mąż nie wytrzymuje ze mną,libido wynosi 0 tak było od momentu rozpoczęcia zażywania aż do dzisiaj i dziwne jest to,że nigdy nie miałam problemów ze skórą-wręcz przeciwnie wyglądała doskonale a teraz jestem ponad pół roku na Cilest i mam takie dziwne szkaradne plamy i wypryski na twarzy i okropną zgagę.Nie dam już dłużej rady tak a najgorsze jest to że przytyłam już 8kg (W tym piersi urosły 2 rozm.meżowi to nie przeszkadza,ale mnie tak)mimo,że staram się odżywiać zdrowo-nie mam tendencji do "puchnięcia" a mimo to tyję.Tak się już zastanawiam nad ZESPOŁEM POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW może mnie ten problem dotyczy Tylko czy możliwe było by to żeby spowodował to Cilest??? Wizytę u gina mam dopiero za ok.miesiąc.Opowiem mu o wszystkim zobaczymy co powie i jaką diagnozę postawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze do nie dawna tak zachwalałam Cilest,ale teraz to paranoja mam takie humorki,że mąż nie wytrzymuje ze mną,libido wynosi 0 tak było od momentu rozpoczęcia zażywania aż do dzisiaj i dziwne jest to,że nigdy nie miałam problemów ze skórą-wręcz przeciwnie wyglądała doskonale a teraz jestem ponad pół roku na Cilest i mam takie dziwne szkaradne plamy i wypryski na twarzy i okropną zgagę.Nie dam już dłużej rady tak a najgorsze jest to że przytyłam już 8kg (W tym piersi urosły 2 rozm.meżowi to nie przeszkadza,ale mnie tak)mimo,że staram się odżywiać zdrowo-nie mam tendencji do "puchnięcia" a mimo to tyję.Tak się już zastanawiam nad ZESPOŁEM POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW może mnie ten problem dotyczy Tylko czy możliwe było by to żeby spowodował to Cilest??? Wizytę u gina mam dopiero za ok.miesiąc.Opowiem mu o wszystkim zobaczymy co powie i jaką diagnozę postawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andevalo26
Biore Cilest prawie rok, nie mam na co narzekać. Ale początek był ciężki chociaż nie utyłam ale za to libido 0, suchość, tkliwość piersi. Teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry33
Witam.Skonczyl mi sie okres w niedziele,a w poniedzialek mialam zaczac nastepne opakowanie (cykl) tabletek.Tylko problem w tym tkwi,ze jestem za granica i paczka przyszla dzisiaj,ale mnie nie bylo i nie mial kto odebrac ;/;/.Przechodzac do sedna jutro bedzie 3 dzien,a ja wciaz nie wzielam ani jednej tabletki od poniedzialku.Przeciez nie bede brac 3 naraz w srode wieczorem. Moim zdaniem lepiej przeczekac miesiac az do nastepnego okresu i wziasc w 1 dniu krwawienia tabletke.A przez caly ten czas uzywac antykoncepcji niehormonalnej !!!!!!Prawda ???Pomozcie mi troche ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abx
Biore juz drugie opakowanie cilestu, nie mam skutkow ubocznych, waze mniej wiecej tyle samo tylko ze w swieta trudno nie jeść wiecej jak jest tyle smakolykow :D ale to chyba normalne ;D troszke powiekszyly mi sie piersi , jak narazie tabletki sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejm
ja zaczęłam brać drugie opakowanie cilestu, przepisała mi je pani ginekolog i muszę powiedzieć, że nie jest źle myślałam, że będzie gorzej na początku odczuwałam mdłości i lekką senność w ciągu dnia, nie przytyłam, piersi stały się trochę nabrzmiałe, bóle podczas miesiączki ustąpiły ale każda z nas ma inny organizm i każda będzie odczuwać co innego według mnie są dobre pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinessa
czy te tabletki mozna kupić bez recepty?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desireeee
Nie możnabez recepty kupić żadnych pigułek anty. Ja biore 2 tygodnie.. różnica jest kolosalna. Brzuch mam taki duży, zero talii, ciągle bym coś jadła. Jak zażyję (na noc) a nie zjem dość dużo to mnie mdli...jak w ciąży. Skoki nastrojów kolosalne... Chce skończyć listek i rzucić to paskudztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja biore Cilest od pazdziernika 2010 ( teraz zazywam 5 opakowanie) . Przepisany mi zostal bez zadnych badan. Mam nadwage ( btw. m.in. po Yasminelle, ktore bralam ponad rok) . Zdecydowalam, ze to jest ostatni miesiac brania jakichkolwiek tabsow. Po Cilescie czuje sie "do dupy" : 1. wypadaja mi wlosy garsciami. Wlasciwie to nie wypadaja, ja po prostu lysieje. Moja fryzjerka nawet mi zwrocila uwage, ze cos jest nie tak. Za kazdym razem jak do Niej ide to mowi, ze wlosow mi wypada coraz wiecej. Wczesniej oczywiscie wlosy mi wypadaly, ale nie w takich ilosciach... :( Smutno mi, bo zawsze mialam piekne, grube loki ;/ Teraz mam polowe tego, co kiedys. 2. libido jest rowne -100000000% . Zero ochoty na seks. Kochanie sie z moim narzeczonym jest dla mnie teraz katorga. Przykro mi to pisac, ale niestety teraz zmuszam sie do seksu. Nie pamietam kiedy ost.mialam ochote na kochanie sie. Przed braniem tabsow kochalismy sie po 3 razy dziennie i nikomu z nas to nie przeszkadzalo. :( 3. W przerwie miedzy Yasminelle a Cilestem (tj.08.-09.2010) postanowilam zrzucic nadprogramowe kg, ktore przyszly razem z Yasminelle ( lacznie 25 kg...) . Latem udalo mi sie zgubic ponad 10 kg. Od pazdziernika zaczelam brac Cilest i ( mam manie na pkt. wazenia) po 3 pierwszych dniach juz mialam ponad 2 kg wiecej... To pewnie efekt zatrzymania sie wody w organizmie. Od pazdziernika pzytylam znowu 7 kg... Wieksza czesc tego, co z wielkim trudem zgubilam, otrzymalam znowu wraz z Cilestem... Jestem zalamana. Tyje, chociaz wcale nie jem duzo. Staram sie byc na diecie. Teraz przestrzegam zasad dietowania i kg nie leca... Nastepna sprawa : mam nadzieje, ze nie bede w ciazy po Cilescie, bo w niedziele tydzien temu zle sie czulam pod wieczor i myslalam, ze bede wymiotowala, wiec nie chcialam brac tabletki. Z tego wszystkiego zasnelam i budzac sie ok. 5.30 polknelam zapomniana pigulke ;/ . Pigulke z niedzieli powinnam zazyc ok. 21-22 , wiec lacznie moje spoznienie wynosilo ok.7 godzin. Podobno jesli zazyje tabletke w przeciagu 12 godz. antykoncepcja jest zachowana... Chociaz z tego, co czytam o Cilescie ciezko mi w to uwierzyc ;/ . Zaznacze, ze to byla 6 tabletka ... ;/ Jestem przerazona, bo nie moge byc w ciazy... Tymbardziej, ze chce zostawic mojego chlopaka... Jak myslicie, czy jest duze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze? P.S. Zawsze przestrzegam brania tabsow, bo to moje "oczko w glowie" . Mam nadzieje, ze ten incydent nie zmieni mojego zycia... ;/ Pozdrawiam dziewczyny i osobiscie nie polecam Cilestu nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotalina
Biorę drugie opakowanie Cilestu i jestem bardzo zadowolona, właściwie gdyby nie codzienne zażywanie tabletek to nawet nie zauważyłabym, że stosuję jakąkolwiek antykoncepcję:) libido bez zmian, nie przytyłam, biust trochę większy :) jedyne co zaobserwowałam to że jestem trochę bardziej ospała, no ale nie jest to jakieś uciążliwe:) także ja mogę polecić Cilest w 1oo %!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusek
Dziewczyny musicie zrozumie, że na każdego działa cos innego. Każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby, hormony itd ... Ja osobiście zażywam Cilest od 3,5 roku (bez przerwy) i bardzo sobie je chwale. Początkowo tabletki chamowały trochę wode w organizmie ale to tylko chwilowe, libido bez zmian (określam nawet jego wzrost), aleat, próby wątrobowe i kk - wszystko wporządku - badam to co pół roku) co jest bardzo ważne bo wiem, żenie szkodzi mojemu organizmowi a podkreślam jeszcze raz - tabletki biore juz od 3,5 roku. Nie tyje, nie jestem ospała ociężała, piersi nie sa "flapowate" jak po innych tabletkach, wzrost libido no i skutecznosc, która jest chyba nie zawodna - jakos nie bawie jeszcze dziecka :P Dziewczyny dla kazdego cos innego wiec zanim zdecydujecie ze wybieracie Cilest - wybierzcie sie do ginekologa i poproscie by zlecil wam serie badań, z których wyraxnie odczyta jakie tabletki beda dla was najlepsze i czy to wlasnie cielest bedzie wam sluzyl :)) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczn
dokładnie tak - idzcie do ginekologa na dokładne badania aby właściwie dobrać tabletki!!! Natomiast co do Cilest tu biorę go od roku i nie mam skutków typu tycie, wypadanie włosów itp. Czuje sie tak samo jak w okresie kiedy go nie brałam. Jest to tani lek antykoncepcyjny - kupuje go w płocku za 10zł w aptece za grosze, ale dobry i skuteczny - tu odpukać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferta
sprzedam 6 listków cilestu (każde po 10zł) termin ważności 2 listki do 6/2012 4 listki do 8/2012 gg 33812765

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STOSOWANIE CILESU JEST BEZPIECZNE DLA KOBIET KTORE UPRZEDNIO ZAPOZNAJA SIE Z ULOTKA DOLACZONA DO OPAKOWANIA LUB SKONSULTUJA SIE Z LEKARZEM NIE DOSTANIE SIE ICH BEZ RECEPTY WIEC DOBRZE JEST UDAC SIE DO GINEKOLOGA NO PORADE TO TEZ CZLOWIEK OD KTOREGO JESTESMY UZALEZNIONE CZYTAJAC CO NIEKTORE WYPOWIEDZI RECE OPADAJA NO ALE ... OD TEGO JEST FORUM TYLKO TO NIE POMOZE ZA BARDZO NIKOMU BO KAZY MA NA TEN TEMAT ODMIENNE ZDANIE POZDRO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę drugie opakowani i jest ok. z 2 kg mi się przytyło ale to od jedzenia, mam troszkę większy apetyt, ale staram się pilnować. Wcześniej lekarz przepisał mi Yaz, ale starsznie się po nich czułam, do tego do tej pory nie moge doprowadzić swojej cery do porządku :/ Ale każda z nas jest inna i inaczej toleruje pigułki więc ja się raczej nie sugeruję tym, że ktoś się zle czuje i odradza, bezsensu! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasanndra79
Brałam cilest na studiach ( wówczas to były najtańsze tabletki na rynku ) i nie narzekałam. Teraz biorę 3 razy droższe tabletki i szczerze mówiąc nie widzę żadnej różnicy. Zastanawiam się czy nie wrócić do cilestu ( ostatnio widziałam je w aptece za grosze w manufakturze łódzkiej poniżej 10zł za opakowanie :) ). Będę musiała pogadać ze swoją lekarką w tej sprawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sndr
Kupię Cilest s.a.n.d.r.a@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×