Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laleczkaa

wasze opinie o CILEST!!! piszcie!!!

Polecane posty

niula wlosy moga ci wypadac od zlego doboru szamponu i odzywki...:::)lub od braku witamin...polecam capiwit piekne wlosy naprawde pomaga jesli chodzi o burze wlosow:)lub jesli np codzioennie od dluzszego czasu czeszesz wlosy w ten sam sposob walisz na nie duzo lakieru pianki gumy zelu itp...to od tego tez wlosy leca....ale na madrej glowie wlosy nie rosna:)jestem fryzjerka wiec sie troche znam na tych sprawach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tirarira 1 hej ja tez czasem zapominam brac tabletek...np dwoch albo jednej bo albo przychodze zmeczona do domu albo zapominam...naprawde mozna zajsc w ciaze jesli sie tak od czasu do czasu zapomni wziasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa198211
Ja tez bralam CILEST i bardo chudlam po nim ,a na sex zero ochoty teraz zmienilam na NOVYNETTE jest duzo lepiej .Moge normalnie jesc bez wmuszania i obrzydzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminika
dziewczyny.. normalnie sram w gacie jak czytam te uwagi..właśnie wykupiłam cilest przepisany mi bez badań.. jestem byłą bulimiczką i generalnie jak czytam, że przytyję to boję się na dzień dobry sama siebie.. z tego co czytałam to każde kolejne generacje leków antykoncepcyjnych ma więcej estrogenu a mnie hormonów męskich i w zależności od tego, co wyjdzie z badań hormonów (na które lekarz ma zasrany obowiązek wysłać) takie się przepisuje... jeśli mi się znów jakaś cholerna depresja przypałąta to mnie trafi.. tyle czasu antydepresanty brałam...i to wszytsko po nic..bo lekarzowi się nie chce mnie przebadać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris 26
hej nie bralam tego cilestu,ale mam pytanie wie ktos moze jak i kiedy najlepiej rozstac sie z TRINORDIOLEM:)jakie sa objawy tego rozstania?? za miesiac minie rok jak biore po urodzeniu wyczekiwanej corci:)odpiszcie pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatkagrecka
Dziewczyny, nie piszcie, że po Cileście się zachodzi w ciążę, bo skuteczność tych tabletek jest identyczna jak pozostałych!! Po prostu napiszcie ile pigułek zapomniałyście wziąć w trakcie brania, lub połączyłyście z innymi lekami (choćby preparaty z dziurawca!), ale nie piszcie głupot, bo własciwie przyjmowane mają taką samą skuteczność jak inne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam brać 1 opakowanie Cilestu. Teraz miałam 7 dniowa przerwę. Nie mam takich objawów jak tycie, może jem troszkę więcej ale waze 50kg przy wzroscie 174cm wiec nie przeszkadzało mi by przytyczie nawet do 10kg ale nie mam takich objawów. Gorsze jest to ze przez całe opakowanie plamiłam... trwało to jak skompy okres przez cały miesiac normalnie oszalec można. Teraz zasatawiam sie czy tak dalej bedzie skoro zaczynam 2 opakowanie. Myslicie ze to przechodzi dopiero po 3 opakowaniu jak napisano na ulotce. Poza tym nie mam zadnych innych skutków ubocznych ale ten jest wystarczajaco meczacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatkagrecka8
Ja kiedy po raz pierwszy brałam Cilest, nie miałam żadnych przykrych objawów, same plusy:) Po jakimś czasie to się zmieniło, zaczelam mieć depresję, libido równe zeru, problemy z żołądkiem i wzrokiem- odstawiłam- jak ręką odjąl minęło wszystko i teraz naprawde ciesze sie zyciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Mam malutkie wątpliwości i liczę na Waszą pomoc. Mianowicie, biorę Cilest już pol roku, mój facet na początku tolerował podwójne zabezpieczenie, czyli tabletki + prezerwatywa. Jednak teraz chciałby spróbwac bez. Czytając wasze opinie, boję się zajsc w ciąze, bo widzę, że zdania są podzielone. Jednym jest wszystko okej a niektórym po prostu lek nie odpowiada. Mi te talbetki odpowiadają w pełni, fakt przybyło parę kilogramów,ale to przez moje zachcianki :P ale libido ponad normę;p brak suchosci pochwy, świetne samopoczucie, okres w normie :) polepszyła się cera, włosy i paznokcie, ale jednak... ciąza to rzecz, której naprawdę się obawiam. Czy uwazacie, że sex bez prezerwayty jest na pewno bezpieczny przy tabletkach Cilest? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko_ć_ka
Cilest zmieniłam ... nie działał zbyt skutecznie dla mnie akurat ;/ po długiej kuracji i sporej ilości opakowań po konsultacji z ginekologiem zmieniłam tabletki na Yasminelle i dla mnie osobiście są skuteczniejsze. Niestety trzeba za nie trochę więcej zapłacić. Za Cilest płaciłam nieco ponad 11zł za opakowanie, Yass na mieści początkowo kupowałam po ponad 45zł ;/ ale w łodzi jest apteka w której można antykoncepty kupować duuuużo taniej, Yass kosztował mnie ostatnio 34zł z groszami za 21 tabl. Apteka mieści się w centrum w Manufakturze (apteka Juventa). WIęc jak ktoś jest z Łodzi i kupuje leki to zajrzyjcie sobie tam i sami sprawdźcie czy to co kupujecie można tam dostać taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natio
Brałam Cilest już od ok pół roku.Jednak powiedziałam STOP. Na początku czułam się dobrze, jednak po ok 3 miesiącach było coraz gorzej. Chodziłam ciągle zła, zaczęły pojawiać mi się krostki na twarzy. W pewnym momencie nawet miałam wrażenie, że moje jajniki po prostu eksplodowały.Przytyłam 12 kg i nie z jedzenia bo zawsze jem normalnie i nigdy nie miałam problemu z wagą... Dodatkowo podczas "zbliżeń" czułam się fatalnie, taka "pulchna". Jednym słowem po krótkim czasie stosowania wyszło jak działają na mnie te tabletki. Jednak jak wiadomo na każdego inaczej wszystko działa.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Cilest już ponad miesiąc. Mam nudności, wcześniej plamiłam i źle się czułam. Piersi mi nie urosły ale opuchły, odczówam niesamowity ból. Napiszcie co mam robić i czy ciąża jest możliwa. Podkreślam że tabletki biorę regularnie co do godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli źle na Ciebie działają, to je po prosu zmień. Z tego co czytam to dużo kobiet po Cilest zaszło w ciązę i tego się obawim również ja, bo wolę miec 100% pewnosc niż brac coś i wydawac pieniądze na tabletki które nic nie dają. Na mnie tabletki działają na prawdę dobrze:) bez zarzutów, piersi się lekko powiększyły, przytyłam moze z 2kg, ale to przez moje łaknienie - bo od tabeletek nie da się przytyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwuśka
Hej! Biore cilest od 4 l.Na poczatku bylo super. Sex codziennie lub co drugi dzien. Facet byl zachwycony ;) ale.... od roku wszystko sie zmienilo. Sexu prawie wcale nie widac i to jest główny powod dla którego chce go odstawić(cilest, nie mylic z facetem ;)). Dodam ze nie przytylam i psychicznie czulam sie po zmianie o wiele lepiej niz kiedy bralam Jeanine( to dopiero badziewie).Pozdrawiam i zycze madrego ginekologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bralam Cilest i do 8 miesięcy było nawet nawet, prócz obniżonego libido.. po ponad pół roku pojawiły się stany depresyjne, na seks w ogóle nie miałam ochoty ,zmiany we krwi (dodam ,że dbam o swoje zdrowie,o to co jem jak i regularnie uprawiam sport), bóle w łydce i tak dalej. Już nie wiedziałam czy to zakrzep, czy co innego, odstawiłam pigułki i....odżyłam!:) teraz naprawdę cieszę się życiem, powiem jedno: KOBIETY BIORĄCE PIGUŁKI NIE SĄ SOBĄ! ....ale o tym przekonacie się dopiero, gdy przestaniecie je brac:) Szkoda zdrowia, są inne skuteczne środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiablicaAnielica
mi już się wszystko uregulowało ....i w sumie jestem zadowolona z tych tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as!a
Biorę Cilest 2 lata. Zażywa bardzo regularnie. Ra sama godzina łykania tabletki. Zawsze przerwa po listku. Jestem mega zadowolona. Nic mnie nie boli, nie doskwiera i mam wielką ochotę na seks. Zabezpieczenie idealne. Do tej pory żadnej ciąży (chłopak kończy we mnie bardzo często). Brałam wcześniej Diane i Yasmin. Powiększały mi się po nich węzły chłonne, bolały piersi. Po Cileście nic! Tabletki stworzone jakby dla mnie! :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatkagrecka8
Ja też tak miałam z Cilestem- wprost idealny! do czasu ;) Nasz profil hormonalny zmienia się i trzeba o tym pamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiablicaAnielica
Mnie bolały bardzo piersi po Cilescie. Zmieniłam lekarza a on mi zmienił tapsy na Mikrogenon i jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny Panie mam 32 lata jestem mama 2 letnich blizniat biore cilest od 6 miesięcy do tej pory czułam sie idealnie po nich ,ale od paru dni mam wszystkie objawy ciaży mimo ,że biore tabletki regularnie ani jednej nie zapomniałam no zdarza mi sie spóznic godzinke lub dwie z tabletka ,ale zawsze biore je wieczorem nie przekraczam 12 godzin.Teraz załuje ,ze tak robiłam bo podejrzewam u siebie ciaze mam mdłosci przez cały dzień kłucia jajników ,białe gęste upławy temperatura w pochwie 37 rano dzis robie test mam pytanie czy ktoras z was mila podobne upławy i wszystko zkończyło sie dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha
Tabletki anty biorę od 13 lat. Kiedys brałam MINULET, po kilku latach problem, brak libido, bolesność piersi.Lekarz zmienił na Tri-regol, trófazowe, stworzone dla mnie.Czułam sie po ich super, wiadomo jeśli chodzi o wilgotność nie taka jak przed tab., ale ogólnie ok. I nagle komuś przyszło do głowy wycofać je, i problem... Od 1,5 roku testuje różne tab. , jest coraz gorzej, po yasminelle , bolała mnie głowa i non stop miałam plamienia, @ 2 tyg !Ostatnio cilest, pierwsze 3 m-ce nieźle, ale ostatnio tragedia, mam taka depresję i zmienne nastroje , że sama nie moge ze soba wytrzymać Dzieci pytają sie co mi jest, dosłownie myśli ... o zgrozo ! Woda zatrzymuje mi sie w organizmie, puchnę, suchość do tego stopnia, że mam stan zapalny, libido-nie występuje!Apetyt: byle "g" byle dużo ! Dzisiaj znów byłam o gina , kazała odstawić mi leki w ogóle, ale ja nie mogę, mam 36 lat i po tak długiej anty.moje szanse na nowe dziecko są bardzo duże, a ja mam dwoje wspaniałych dzieci , muszę zapewnić im przyszłość! Pani Dr zdecydowała się na jeszcze jedną próbę, tab nowej generacji Qlaira, przeczytałam opinie i znów jestem przerażona, ale one są kilkufazowe, wię może coś jak Tri-regol ! A może to dla mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiablicaAnielica
A nie myślałaś o zastrzykach anty.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaila
Moje drogie Panie:) czytam i czytam wasze wypowiedzi isama niewiem , tyle samo dobrych ile zlych wypowiedzi.Wlasnie polknelam pierwsza tabletke , nigdy wczesniej nie bralam tabletek anty zobaczymy co sie bedzie ze mna dziac:) jestem instruktorka fitness wiec okaze sie czy tabletki spowoduja przybieranie na wadze , bo na brak cwiczen to nie moge nazekac :) pozdrawiam Was wszytskie .Ula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 face
Cilest przepisała mi ginekolożka po badaniach krwi na testosteron (miałam za wysoki poziom) i androstendion (w normie). Do teraz wzięłam 0k. 10 tabletek, żadnych skutków ubocznych (może tylko przez pierwsze 3 dni byłam niesłychanie ospała) czuje się bardzo dobrze, mam nadzieje że tak samo dobrze jestem zabezpieczona. A, preparat miałam przepisany ze względu na zażywane leki (z substancją czynną izotretynoiną - aknenormin) na trądzik - są teratogenne czyli ewentualna ciąża skończyłaby się urodzeniem bardzo zniekształconego "czegoś". Mam 17 lat, mam nadzieje wyleczyć się z trądziku i cieszyć się bezpiecznym seksem z moim partnerem. Libido? Może troche mniejsze ale jest tak strasznie gorąco, że się odechciewa jakiejkolwiek aktywności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiablicaAnielica
Wiesz widzę że poważnie podchodzisz do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lwica123
Hej, mi osobiście Cilest nie przypasował i musiałam zmienić na coś innego (bóle głowy), ale moja koleżanka używa go już 2 lata i bardzo sobie chwali, żadnych "efektów specjalnych" :-) myślę, że zależy to od osoby i tego, jakiej dawki hormonów potrzebuje. Niestety musiałam się rozstać z Cilestem, ale zostały mi jeszcze 2 listki z opakowania i szkoda, żeby się zmarnowały. Jeśli któraś z Was używa Cilestu i jest zainteresowana, mogę tanio odstąpić - piszcie na louven@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina0304
cześć dziewczyny :) brałam cilest jakieś 3 lata i czułam sie po nich super, tak jakbym wogóle nic nie brała. później zrobiłam sobie prawie 4 letnia przerwę na dzidziusia, ale teraz kiedy na już 15 miesięcy moja niunia stwierdziłam że stres nie jest potrzebny i zaczęłam brać yaz. wzięłam 1 opakowanie i już mam dość, mdłości, bóle brzucha, zawroty głowy, zaczęłam źle widzieć a humor....szkoda mówić. jutro idę do lekarza i chyba poproszę o cilest, tylko się zastanawiam czy teraz zareaguje na niego tak samo jak wcześniej? czy któraś z Was zaczęła brać cilest po dłuższej przerwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaa21
Niedługo kończę pierwsze opakowanie. Na razie jest bez zmian, jedynie co to piersi mnie bolą troszkę.. Nie jestem jakimś specem od tabletek ale wiem, że każdy organizm inaczej przyjmuje tabletki.. Nie można się sugerować tym, że jedną głowa bolała, a druga zaszła w ciąże.. Ja nie narzekam, ochotę na seks mam, jem tak samo jak jadłam.. Zobaczymy co będzie później.. Podstawa to regularne zażywanie. A jeśli chodzi o zajście w ciąże to najpierw przeczytajcie co jest napisane na ulotce:" co zmniejsza skuteczność tabletek". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najgorsze... Brałam przez 6 miesiecy na trądzik z przepisu endokrynologa. Na początku zawroty głowy, później płacze i kompleksy. Przypłaciłam to depresja i teraz stosuje 3 miesieczna kuracje przeciwdepresyjna. Powoli wszystko wraca do normy chociaż na prawde było bardzo ciężko! Przez te tabletki ten rok był dla mnie tragedia...źle go wspominam i oby odszedł w niepamięć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cilest jak dla mnie: libido bez zmian waga bez zmian cena 13zł BRAK ORGAZMU ot co mnie denerwuje ponad 3 mies.jestem na tabletkach więc myślę,że wszystko jeszcze wróci do normy:) dodatkowo stosuje suplement przy doustnej anty.Asequrella 13zł jak dla mnie super Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×