Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laleczkaa

wasze opinie o CILEST!!! piszcie!!!

Polecane posty

Gość stereo
to ja juz nic nie rozumiem jedni mwia ,ze konieczna jest prezerwatywa inni zaprzeczja;( jak to jest z tymi tabletkami? Zazywajac tabletek zabezpieczac sie czy nie-wiadomo ,ze przyjemniej jest powiedziec nie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki anty powodują ZATRZYMANIE OWULACJI !! Po prostu jej nie ma, jajeczko nie jest uwalniane! Więc jak można zajść w ciążę?? Poczytajcie sobie na dowolnej ulotne lub w Necie zasady na jakich działają tabletki. Skoro je bierzecie to chyba warto wiedzieć co powodują w Waszych organizmach. A prezerwatywę można dodatkowo stosować tylko jeśli np. zmieniacie często partnerów-aby zabobiegać przenoszeniu się chorób, a nie jako dodatkowe zabezpieczenie przed ciążą, bo takie jest już po prostu zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj
ja brałam cilest ufając mojemu ginekologowi, że jest dobry i że po nim nie utyję, niestety - pomimo, iz odstawiłam te tabletki już 3 lata temu do tej pory borykam się z konsekwencjami...niestety lekarz który mi przepisła te tabletki zrobił to tylko dlatego, że miał z ta firmą podpisany kontrakt - nie przebadał mnie pod kątem przydatności tych tabletek dla mojego organizmu...no i miałam nie przytyc a tu w ciągu miesiąca 12kg!!!!! brałam jeszcze przez miesiąc mając nadzieję, że to może jakaś "burza" hormonów, ale niestety waga rosła.w ciągu 2 miesięcy utyłam 20 kg!!! czułam się paskudnie, spuchnieta, obolała, nie mówiąc już o kosztach wymiany wszystkich ubrań na większe no i o tym, że po odstawieniu będąc 20kg cięższa popadłam w okropną depresję!!!do tej pory staram się zrzucic te bezsensowne kilogramy (już 10 mam za sobą,) ale nie wiem czy starczy mi sił na dalszą walkę...nie polecam cilestu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież tabletk nie powoduje tycia! skąd to przekonanie?? hormony powodują ze mamy inne zachcianki, podjadamy a potem sie okazuje ze tyjemy sama biore cilest, i zauważyłam ze podjadam słodycze i pomiedzy posiłkami i juz mam 2 kg do przodu... nie zwalajcie tego na pigułki... poza tym opuchlizna to zatrzymanie wody w organizmie, stąd te kilogramy dodatkowe, nie twierdze ze wszystkie ale jednak zmien lekarza i pigułki skoro tak źle je tolerujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA20
Kochane!!!! Tyje sie od jedzenia, wiec po prostu kontrolujcie to co jecie, a nie zwalajcie na pigułki. Ja też mam duże tendencje do tycia, ale dzięki odpowiedniej profilaktyce nie tyję od hormonów. Kilka lat temu schudłam bardzo dużo i wyglądam dobrze, datego bałam się zacząć stosować tabletki, ale zaryzykowałam i nie żałuję. Pozdrawiam PS. Brałam Cilest, Logest i Novynette i na każde reaguję tak samo, czyli dobrze. Żadnych problemów. Jedynym z objawów o których mówicie to nieiwlkie powięskzenie sie rozmairu biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie okropny, zero libido, humorki. Nie przytyłam, piersi mi się nie powiększyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biorę cilest
no i jakoś efektów ubocznych nie widać nie przytyłam, nie mam krwawień, okres pojawia się w przerwie siedmiodniowej, troszkę może ochota na igraszki mniejsza ale tylko odrobinę.. nawet głowa mnie nie boli już tak często jak zanim zaczełam brać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamija
kto pisze ze po tabletkach cilest sie nie tyje ja nabralam 10 kg nadwagi i nie mialam podwojnego apetytu czy cos tam nawet nie mialam czasu podjadac bo zaczelam studia i nie mialam czasu na jedzenie, calymi dniami bylam na uczelni i do tego zaczelam chodzic na basen 1,5 h tygodniowo, samopoczucie bylo ok, piersi urosly o jeden rozmiar ale nie wiem czy bylo warto bo oprocz piersi urosły jeszcze inne czesci ciala chyba wiecie o czym mowie, tak wiec dobrze sie zastanowcie zanim wezmiecie cilest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja brałam Cilest 13 lat temu przez 2 lata i teraz dzięki tej metodzie antykoncepcji mam wspaniałą 10 letnią córkę :D - uważajcie dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie skończyłam pierwsze opakowanie Cilestu.Niby nie miałam problemów ale...przez pierwsze 2 tygodnie chodziłam zła i najchetniej bym w tym czasie pozabijała:) wszystko mnie denerwowało.Piersi zaczynają przypominać dwie armaty,swego czasu to musialam zrezygnowac ze spania na brzuszku bo je \'przygniatałam\' a jak mój Misiak je dotknął to dostawał po łapkach.Przytyć nie przytyłam.No i jeszcze jedno....ciągle mam ochote na seks,to sie już stało jakąś obsesją bo co raz częściej przyłapuje się na myślach erotycznych:).I teraz miesiączka jest tak strasznie skąpa , że nie wiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajakakaiiwjwj
dobre pigulki!!mi piersi urosly,nastroj i libido w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traszka
Brałam cilest przed ciążą teraz urodziłam dziecko. Zastanawiam się jakie teraz pigułki będę brać bo do cilestu nie chcę wracać. Powiększyly mi się piersi, libido nie spadło i nie przytyłam, ale miałam bardzo "sucho" w pochwie. Mój ginekolog stwierdziłże to też wpływ hormonów. Nie miałam żadnego stanu zapalnego a odczuwałam pieczenie i straszną suchość. Podczas stosunku też nie było to przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrealizuję receptę na cilest. Leki są oryginalne, z apteki – dlatego konieczna jest recepta, którą mi wysyłasz, a ja wysyłam Ci cilest. Każdy listek po 22 zł, chyba , że za jednym razem zamawiasz więcej niż jeden, to każdy następny po 20 zł. Pokrywam koszty przesyłki. Kontakt na maila: nadziejamyszki@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYPADŁY MI TONY WŁOSOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladybird1
wedlug mnie jest the best ! nie mialam rzadnych problemow i nadal nie mam biore juz od 4 lat bez rzadnej przerwy (tylko te wymagane na miesiaczke). 1.Piersi mi troszke urosly ale to dla mnie nie problem :) 2. nie przytyłam 3. nic mi sie nie pogorszylo 4. czuje sie ok 5. nie bylo rzadnych plamien 6.rzdnych innych zlych dolegliwosci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestegam przed Cilestem!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiele osób mówiż, że im po nim włosy wypadają ale mi nie wypadają ja po nim łysieje tak jest już od roku nie przestały wypadać mimo odstawienia 3 miesiące temu. Dodam,że miałam wcześniej bardzo silne i gęste włosy, które nigdy mi nie wypadały. Zresztą przeczytajcie ulotkę pisze \"łysienie \" w skutkach ubocznych. Branie Cilestu to była najgorsza decyzja w moim życiu!!!!!Niedługo zostanie mi tylko peruka:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Ja tez odradzam po nim mialam trobiel na jajniku tak mi powiedzialo 2 lekarzy ze zauwazyli ze wiekszosc kobieta ktore mialy torbiel braly wlasnie Cilest. Obecnie biore Steridil 30 swietne tabletki super sie po nich czuje, nie przytylam. Polecma na recepte kosztuja 2,85 cena tez rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..ja od dwoch lat biore CILEST i jestem zadowolona..nie zauwazylam ani spadku libido ani tycia/(a tego sie obawialam)..ogolnie po Cilescie czuje sie naprawde dobrze ..i bardzo pomogl na cere i dlugosc okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makówka
Tyle przeciwniczek co zwolenniczek pokazuje jak bardzo jesteśmy różne!!! Nie ma pigułek super i złych są tylko źle dobrane! Wracam do tematu pozwólcie,że zasilę grupę przeciwniczek cilestu /10 lat/depresja, nadwaga /ale podkreślam,że nie objadałam sie ćwiczyła 5 razy w tygodniu w klubie, ale co jest potwierdzone badaniami hormony blokowały mi skutecznie chudnięcie!!, migreny jakich świat nie widział, libido 0%/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononoup
ciąża często się zdarza po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bralam kiedys CILEST- lekarz przepisal mi je na \"czuja\" (moze tez mial kontrakt z forma?) Wyladowalam z krwotokiem w szpitalu- zupelnie dla mnie byly nieodpowiednie...DOpiero po kompeksowych badaniach dostalam trojfazowe- TRI-Regol i..super byly dla mnie:)Zero tycia czy jakis dolegliwosci... Nie ma jednych dobrych tabletek dla wszystkich dziewczyn. Zanim sie przepisze anty trzeba zrobic wszystkie badania, czasem lacznie z hormonami (ja potem tak mialam dlatego idealnie dobrali mi tabl.) Kazda z nas jest inna i dla jednej beda dobre a dla drugiej bardzo zle. Powodzenia i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtete
jak cilest brałam, to potomka sie doczekałam:) uważajcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelyyyyy
joannazz napisz prosze dokładnie jakie robiłas badania.Mój lekarz, (nie chcę go zmieniać bo długo mnie prowadzi, lubię go i przyzwyczaiłam się do niego) nie popisał się bo powiedział, że skoro jestem zdrowa to w zasadzie żadna z pigułek nie powinna mi szkodzić i sama mam zdecydować co chcę brać bo on wymienił z 10 różnych nazw pigułek odpowiednich dla mnie , w tym cilest.I???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia831
witam jeśli ktos potrzebowałby opakowania cilest to mam do sprzedania takowy gdyż ja nie moge ich używac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore Cilest od 1999 i nigdy nie mialam zadnych problemow, ktore wymieniacie. Potomka to sie mozna doczekac jak sie nie bierze pigul regularnie, jak sie zapomina.... Okres mam teraz mniej obfity, krotszy i skonczyly sie okropne bole, ktore mi towrzyszyly tyle lat wczesniej :( Mysle, ze to jest indywidualna sprawa kazdemu organizmu jak reaguje na dany lek... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje cilestu
chetnie odkupie ten cilest. Ilke chcesz za niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebuje cilestu
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caome
witam nie wiem mysle ze 20zl bo placilam za nie jakies 26 zl jakos sie dogadamy sa nowiutkie i wogle poprostu ja niestety ich nie mgoe brac a juz wykupilam recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potzrbuje cilestu
Cena moze byc. Tylko skad jestes? Bo ja je poterzebuje na wtorek a mieszkam w Wawie wiec wysylak raczej nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja podpisuję sie pod tym co napisała TEQUILKA (1 strona). Jedynie moge dodac jedna rzecz - mam grzybice pochwy; ból podczas stosunków. Masakra :/ A Cilest biore od 2 lat. pozdrawiam słonecznie Ola z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×