Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laleczkaa

wasze opinie o CILEST!!! piszcie!!!

Polecane posty

Hmmm... Stosowałam już plastry i krążek i muszę przyznać, że dopiero CILEST podpasował Mi idealnie ! :) Wiadomo ... ja początku było jakieś dziwne samopoczucie, w końcu przyjmujemy jakieś "hormony", ale wszystko jest do wytrzymania, po prostu należy zacisnąć zęby i zacząć działać ... :) Skutków ubocznych jako takich nie miałam... Nie przybyło Mi KG, piersi się powiększyły, ale to akurat uważam za PLUS , cóż więcej ? Jak każda z Was nasłuchałam sie wcześniej opini koleżanek w stylu "ZABLOKUJESZ SIĘ NA ZAWSZE", "NIE BEDZIESZ MOGŁA MIEĆ DZIECI " ! Mamy XXI wiek zabezpiecza się wieksza część Pań, a mimo wszystko na przyrost naturalny nie narzekamy - nie grozi Nam wyginięcie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla2930
Witam,a czy e tabletki moga spowodowac ze mi wlosy przestana wypadac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też przepisywała lekarka cilest bo kase za to brała i też nie byłam z nich zadowolona. miałam zakrzep w nodze i nie chciała żadnych tabletek brać bo się bałam, ale musiałam bo miałam torbiela na jajniku mówiła że te są łagodne itd takie pierdoły byle by przepisać ale czułam się okropnie po nich, spuchłam waga poszła w góre itd a ja czytam jeszcze o nich że są po nich zakrzepy to widze jakie mi byle co przepisywała a są inne mogła mi coś innego dać jak wiedziała że zakrzep miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta ! Widze, że niektóre z was nie mają pojęcia o zastosowaniu antykoncepcji. Na początku jezeli decydujecie się na to powinniście udać się do sprawdzonego ginekologa. Jest to ważne ponieważ każdy dobry ginekolog na wstępie powinien was ZBADAć! Jeżeli tego nie zrobi radze zmienić. Na podstawie badania i wyników powinien dobrać odpowiednie tabletki dla waszego organizmu, ponieważ każdy organizm jest inny i może inaczej przyjmować tabletki. Ja przez pół roku na początku brałam tabletki "Jasminelle" ponieważ ich cena też była spora postanowiłam zmienić i wtedy zaczełam brać "Cilest". Stosuje je od dłuższego czasu i jestem z nich zadowolona. Po Jasminelle sporo przytyłam i miałam burze hormonów, to były ich wady. Od czasu kiedy stosuje Cilest nie mam takiego problemu, ponieważ nie tyje, problemów z cera jako takich też nie posiadam, bóle przedmiesiączkowe są, ale znośne. Także polecam je dla tych którym tez odpowiadają. Większość sobie też wmawia, że tyje od tabletek bo wszystko głownie jest w psychice waszej. To zalezy też od was jak do tego podejdziecie. musicie być gotowi na przyjmowanie tabletek, że z waszym ciałem może się coś dziać. Jeżeli w czymś pomogłam, albo chcielibyście więcej wiedzieć proszę pisać ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominguez
mam do sprzedania 21 tabletek, cena: 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolomita
Brałam cilest 12 lat i czułam się świetnie. Okres 3-4 dniowy, regularnie jak w zegarku, żadnych dolegliwości i żadnych zmian z wagą, a cerę miałam rewelacyjną. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewol
biorę te tabletki od czterech miesięcy(zaczęłam żeby wyleczyć cystę na jajniku), skóra można powiedzieć trochę się poprawiła, piersi urosły, przytyłam jakiś kilogram może i przez dwa tygodnie były plamienia, ale teraz wszystko w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarena
ja biorę cilest już od ok 6 lat, jak dla mnie są ok, piękna cera, zero dodatkowych kilogramów, miesiączka jak w zegarku, brak wahań nastoju, brak boleści brzucha w trakcie miesiączki, niestety piersi mi się nie powiększyły ( chociaż w sumie w tabletkach nie o to przecież chodzi , ale było by miło :) ) jedyny minus to zmniejszenie libido , pozdrawiam i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapuscinskaoo2
sprzedam kilka listkow cilest. zapraszam. kapustaa00@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caesariatus
chętnie odkupię CILEST caesariatus@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agabag
Hej , kupię kilka listków Cilest, nie przeterminowane aga.bag@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allerim
Witam, ma ktos moze do odsprzedania 2 listki tabletek cilest? mililela93@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaassssss
Biorę Cilest od 1,5 roku - żadnych skutków ubocznych, nie przytyłam, okres mi się wyregulował (miałam strasznie nieregularny), teraz chodzi jak w zegarku, cera sie poprawiła, nie mogę narzekać. Ale zanim zaczęłam brać, poszłam do ginekologa, a ten zrobił mi serię badań, żeby dobrać odpowiednie tabletki do mojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys187
Cilest sprzedam; fleczer1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys187
Cilest - sprzedam ! fleczer1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona84
ja biore te tabletki od dwóch miesiecy i bardzo mam po nich apetyt i tyje niesamowicie juz nastepnej paczki nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojatojatojasne
Ja zmienilam po miesiącu... zatrzymanie wody w organiźmie, piersi jakby miały eksplodować, nie dało się dotknąć tak bolały plamienio-krwawienia przez całe pierwsze 2 tygodnie cellulitu bez zmian depresja, płacz, nerwy Nie wytrzymałabym kolejnego opakowania w takim stanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny potrzebuję pomocy... w piątek byłam u ginekologa okazało się że mam torbiel na lewym jajniku... przepisał mi Cilest... ale na ulotce piszę że bierze się go z 1dniem okresu..a a cykl zaczął mi się 3marca...a teraz mamy 12marzec.... i nie wiem co mam robić... doradcie czy mam zacząć brać te tabletki od dzisiaj?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barddottka
Nie, poczekaj już teraz do kolejnej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamcilest
hej dziewczyny ;) ja biorę Cilest od prawie roku i nie mam z nim najmniejszego problemu! *tojatojatojasne* w pierwszym miesiącu brania tabletek to normalne, też przez to przeszlam, ale poza tym to same pozytywy :) piersi urosły, okres bezbolesny, krótki, słaby, nie przytyłam (no chyba, że przez mojego faceta, który nieusannie mnie czymś karmi ;P) a na dodatek teraz tabletki są śmiesznie tanie ! ostatnio kupowałam za 9 zł ! to odrazu wykupilam całą recepte, kilka opakowań. pozdrówka Ciseścianki ;* !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawroty głowy,omdlenia,kołatanie serca.coś potwornego.nie polecam i odstawiam.i tu pytanie czy któraś z was miała/ma to samo? czy tylko ja mieszcze sie w tym 1% o którym mówi ulotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeciaCK
Cześć, Odsprzedam kilka opakowań tabletek Cilest. Tabletki w pełni oryginalne (z apteki), w oryginalnym pudełku. Jeśli ktoś poszukuje śmiało piszcie na maila: beata.cykowiak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cindy656
Witam chętnie kupię kilka opakowań tabletek cilest za pobraniem kontakt buziaczek12345@interia.eu gg38573075

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cindy656
Witam chętnie kupię kilka opakowań tabletek cilest za pobraniem kontakt buziaczek12345@interia.eu gg38573075

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniami
Cześć, jak czytam opinie to sie smieje:) Ciąża niee, tyle razy zapomniałam wziąść tabletki, że powinnam mieć stadko okazałe:) a ttu jedynak przesłodki:) zaplanowany. Jedynie mogę narzekać na rozmiar piersi, ciągle rosną. To z pewnoscia jest zasługa hormonów. Zero mdłośi i innych dolegliwości. Dla mnie najlepsze od 10 laT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwana120
hej chetnie kupie cilest lub diane35 , poszuje pilnie , pisac na meil tosia4@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahagagvv
skonczylam wlasnie pierwsze opakowanie tabletek zle sie po nich nie czulam tylko mialam na poczatku wielka ochote na sex a teraz juz tak nie. zauwarzylam ze piersi mi troche urosly miesiaczka pojawila sie na 3 dzien ale byla bardziej bolesna niz zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w perspektywie czasu, po 3 latach brania + 10 kg, ale nie wiem czy można to łączyć, być może to tylko obżarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×