Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość maeteczka
Bomka tez mialam pare dni temu jasniutko rozowy sluz i tez nie wiem co to ehh zycie.... co ma byc to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka trzymam kciuki żeby to było zagnieżdżanie. jednak doradzam trochę dystansu. bo wiem jak ja się nakręcałam. nawet mając słabszy okres widziałam w tym krwawienie ciążowe a nie okres.... Aniu wołanie dziecka na kibelek to jest powód do dumy :-) trzymam kciuki żeby mała się nie rozmyśliła :-) mój Jasiu miał skończone 2 lata i sam zaczął się buntować przeciwko pampersom... ja już się nie mogę doczeka zostały 3 tygodnie do mojego wyjazdu do męża :-) i już nie chodzi o robienie dziecka ale najzwyczajniej w świecie tęsknie za nim :-( za raz do Jasia przyjeżdża babcia :-) muszę jeszcze iść do sklepu bo w chałupie już posprzątałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Tak jak pisalam ok 4 pojawil sie rozowy sluz potem rano 9 troszke krwi ciemnej nio i do tej poru nic nio tylko przy podcieraniu minimalnie niteczki sluzu o kolorze coli. Zobaczymy co bedzie. Jezeli do jutra @ sie nie rozkreci to jest szansa ale ...zawsze to ale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy będziecie kupować wózek bliźniaczy ? A może dostawkę do wózka? Chodzi mi oczywiście te z Was, które będą mieć niewielką różnicę między dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jakie mam okropne żyły od ramion aż po same brodawki, strasznie to wygląda. Wiecie że zauważyłam że szybciej włosy mi się przetluszczaja? Mam długie włosy i przyzwyczaiłam je do mycia co 3 a czasami nawet co.4 dni a teraz 2 dni i są tłuste, wręcz ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hormony u Ciebie dają popalić :-( to się pewnie zmieni za jakiś czas... a teraz musisz trochę pocierpieć w imię macierzyństwa :-) mój Jasiu dziś się buntuje przeciwko spaniu... jest 22 a On jeszcze nie śpi. to nam się nie zdarza. najpóźniej 21 On już słodko śpi a tu proszę bunt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Przyszły testy z allegro, nie wytrzymalam i bez sensu zrobilam jeden - oczywiscie 100% negatyw, ale to bylo do przewidzenia bo dopiero tydzienminal od owulacji. Jutro nie testuje, dopiero w poniedzialek, bo sa urodziny meza. A potem codziennie, tak jak pisalam wczesniej - za zlotowke to sobie mozna poszalec i doswiadczenia porobic :) X Co do wozka, to jakby u nas sie teraz udalo, to bylaby roznica miedzy dziecmi 2 lata i 3 mce. Starszy synek mojego brata bedzie mial wtedy 3,5 roku, oni maja wozek podwojny, wiec moze wtedy juz nie beda go potrzebowac i sie zamienimy? A jak nie beda chcieli, to moze taka dostawke zorganizujemy... Na razie moja Hania w ogole nie chce chodzic na spacerach. Po parku lata, na placu zabaw szaleje,ale dojscie tam tylko w wozku i ze skwaszona mina. Zobaczymy co sie zmieni do czasu urodzenia drugiego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja od sierpnia do zeszlej środy nie.siedziała.ani razu w Wózku ale jak zapytałam czy pojedziemy wózkiem to się ucieszyła wiec może znów będzie jeździć. Jak się bobo urodzi to ona będzie mieć prawie 2,5 roku wiec zobaczymy poza tym będzie szło na zimę wiec spacery z bobo nie będą jakieś tam długie wiec mała może pobiegać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
U mnie narazie cisza....@ sie nie rozkrecila jeszcze. Co do wlosow to tez ostatnio myje codziennie bo jak umyje rano to wieczorem smalec mam. Synek dzis spal od 14 do 17 i mamusia skorzystala i tez sie drzemnela. :) Co do wozka to jakby sie udalo to u nas bedzie dostawka dla starszaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka postanowiła zjeść śniadanie o 5 rano, myślałam że uda mi się ją przetrzymac a ona tylko daj kasze, chce mleko wiec mamusia uległa chociaż nie lubię jak tak je. No i mamusia się położyła i też czuje głód.... Kurde jest 6 a ja jestem tak głodna ze szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Testowałam dziś rano, kolejny negatyw. Pozostaje mi czekać na @. Wczoraj wreszcie mogliśmy z synkiem poszaleć na śniegu. Dziś wyciągamy ze strychu sanki i bierzemy obu chłopaków na spacer. Co do wózka, to jeszcze nie mam planów, zacznę się nad tym zastanawiać, jak już zajdę w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
1dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bomnka doatalas@przed terminem.. ja juteo zrobie zobacze czy mi wyjdzie choc czuje ze nic z tego pobolewa mnie brzuch i brodawki .. czy wy tak tez macie ze 4-5dziecko sie budzi bawi sie z 1h i dalej idzie spac raz dziennie spi i 20spac chodzi nie wiem czy nie za wczesnie co skutkiem jest wczesne wstawanie... dajecie dziecku kasze manne? Bo moja dostaje kasze z bobovita i mleko modyfikowane a chcialabym dawac k.manne wogole od kiedy mozna dawac mleko ze sklepu? Macie spr spisob na plamy z marchi itp vanish odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka to Twoja córa zaszalała ;). Gościu nie pomogę, moja córka ma alergie i pije tylko mleko roślinne, a budyń, np. robię na kozim. A manny też nie je, bo to taki zapychacz według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazacie ze trzy dni przed terminem wyjdzie cos z testu czy poczekac do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ja swojemu dziecku podaje kasze mannę odkad skończyła 8 miesiecy, oczywiście na początku było to więcej wody niż mleka i bardzo rzadkie ale z czasem próbowałam wyrównać proporcje, gdzieś tak od 11 miesiąca je kasze manne na mleku takim ze sklepu wieczorem i dopiero kolejny posiłek jest rano, no czasami są wyjątki tak jak dziś ale to raz na jakiś czas. Ja wole jej dawać manne niż modyfikowane. A co do pobudek to u nas też bywało a czasami jeszcze bywa że sie budzi ok 4-5 ale ja jej nie rozbudzam i np godzine kręci się po łózku i zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka a od kiedy podajesz corce kasze manna z mleko i w jaki sposob podawania co ile czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie mega leniwa niedziela. można powiedzieć że wraz z Jasiem przeleżeliśmy niedzielę w łóżku. ja Jasiowi dawałam do 3 roku życia mleko bebiko na noc a w ciągu dnia jadł to co my + owoce + warzywa i jogurty z babydream. bombka to co dostałaś ten okres???? jeśli tak to trzymam kciuki za ten cykl :-) będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ja na dwie butelki robie trochę wody, dwie butelki i trochę mleka i 2,5 łyżki kaszy manny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intirilal1987vvcoq
Mam propozycje, żeby każda z nas na potrzebę tego wątku wymyśliła sobie roboczeho nicka. Będzie nam znacznie łatwiej się połapać w wypowiedziach niż w przypadku, gdy pojawiają się sami goście. Wystarczy żeby chociaż na końcu każdego posta podpisać się imieniem (własnym czy zmyślonym to nie ma przecież znaczenia, chodzi przecież o stworzenie jako takiego porządku). Co myślicie o tym? Zosia Jasne http://3dvf.me/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Serotko - mnie właśnie też tak te tanie testy kusiły, więc zmarnowałam kilka... kwiat nasturcji - moje dzieci też niestety uczulone na krowie mleko. U mnie na zmianę sojowe i ryżowe. Bombka napisał "1dc", czyli okres przyszedł, ma 1 dzień nowego cyklu. Ja już się nie spodziewam ciąży po tym cyklu. Czekam na okres, bo powinnam dostać do max. 3-4 dni. Tylko tak jak napisałam, nie wiem czego się spodziewać, bo to pierwszy pełny cykl po porodzie. U nas dziś pięęęęknie biało, śniegu z dobre 15cm, jak nie więcej. Byliśmy z dziećmi na sankach :). A teraz patrzę przez okno i marzy mi się wieczorny spacer z mężem w tej bieli, ale niestety nie ma chłopaków z kim zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Aha dzięki Anka. Ja mam za 3-4 @ i jutro zrobie test zobaczymy co się okaze... nie mam zadnych objaeow poza bolem glowy brodawek no podbrzusza i rozdrazniona jestem.... tylko nie wiem czy nie za wcześnie na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam sobie też te testy z allegro i też se strzeliłam jeden choć na bank wiedziałam że wyjdzie negatywny. ale głupio był nie spróbować hehehe :-) reszta czeka na mój powrót od męża :-) Jasiu wykąpany i w łóżku. już prawie śpi. zazdroszczę wam tego śniegu u nas zimy nie widać. lekko mrozi ale nic poza tym. chętnie poszła bym z Jasiem ulepić bałwana czy na sanki. my na rower chodzimy zamiast na sanki. marta jeśli masz luźny test to go zrób i powtórz w dniu spodziewanej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigwa86
hej dziewczyny! Ja rowniez zaczynam starania o 2 dziecko. Nasza cora Hania skonczy w marcu 3 lata wiec juz czas najwyzszy. Z pierwsza ciaza nie bylo problemu mimo problemow z tarczyca, teraz mam nadzieje ze bedzie rownie szybko, ale wiadomo roznie to bywa. Mam strasznie nieregularne okresy , wiec zaczelam z testami owulacyjnymi kombinowac. Na razie negatywne. a wy jak dlugo sie juz staracie?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigwa86 hejka :-) mój synek też ma skończone 3 latka... to już ostatni dzwonek żeby dzieci choć trochę miały coś ze sobą wspólnego. 2 strony wcześniej powinna być tabelka do której się dopisz jeśli masz ochotę i tam są wszystkie informację kto ile się stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Dzisiaj się powstrzymalam i nie zrobiłam testu. Jutro męża urodziny wiec sprobujemy rano przed praca, moze będzie miał super prezent. To będzie 9 dzień od owulacji... trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×