Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość milka2323
Witajcie, no już czas najwyższy nowu zacząć działania o kolejną dzidzie. Mamy już córkę 4,5letnią, niestety jedną ciążę straciłam dokładnie rok temu i od tamtej pory bałam się kolejnego roczarowania, tym bardziej że sporo spraw mieliśmy w między czasie więc teraz usiedliśmy już na spokojnie i myślimy, ale tak sie zastanawiam może poczekać tak z 2mies, słyszałyście o comiesięcznym zasiłu 1000zl na dziecko urodzone po styczniu 2016? ale też przeraża mnie poród, ale jak zobaczyłam tygodniowego siostrzeńca to się w nim zakochałam i najchętniej podkradłabym go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
witajcie... u mnie w 15dc zaczely odzywac sie jajniki i juz w 16dc test owul. pozytywny co w tym dniu byly staranka.. no ale juz dwa dni po donimanej owulacji poczulam pieczenie sutka tj ktos zgaszona zapalki mi przylozyl.bol niesamowity. i od tej pory prawe jajniki non stop sie odzywaly.. nie wiem czy to bole poowulacyjne czy torbiel bo czuje jakbym miala jakby ze tak powiem kartofla czasem nie moge ruszyc... i ogolnie cisza..no dzis czuje jakby burczenie jajnikow...a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nio to starać się starać :) Ja wczoraj miałam mega stres wiec na pewno nici w tym MSC. Zasiłek 1000 będzie ale dla osób które do tej pory nie mogly brać zasiłków czyli studentów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bombka juz za pozno bo to juz dzis jest 23dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Eh.....to kto teraz testuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bombka jak z @ dostalas ? anks s u ciebir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Ja nadal bez okresu! 37 dc! Można oszalec! Wczoraj odebrałam wyniki. Typowe poronienie bez jakiś tam śladów chorobowych Czekam na wizytę u ginekologa a mam takie nerwy ze chłop to mnie omija na kilometr żeby nie dostać ściera po głowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka03
Dziewczyny u mnie 31dc i miesiaczki brak wczoraj powinnam dostac i cisza :/ obawiam sie ze po tym stresie, lekach wszystko sie przesunelo :( teraz trzeba czekac chociaz dzis juz jestem bardzo wkurzona bez kija nie podchodz wiec moze lada dzien dostane. Na domiar zlego wracam po zwolnieniu do pracy nikt nie pytal czy moge tylko zmienili mi grafik wszystkie plany na dzis i jutro popsuli wiec do pracy ide w bojowym nastroju i bedzie rozmowa na ten temat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzienka sikaj na test! :) :) :) Anka szczęście w nieszczęściu, że to takie "zwykle". Kiedy możecie się starać? Bombka jak tam? Dostałam? Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli dzis nie dostane jutro rano sikam ale objawow jako takich brak jedynie to ten humorek ktory tez moze byc oznaka okresu. Ale z rana juz z tej zlosci sie poplakalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1901
Hej dziewczyny :-) planujemy z mężem starania o kolejne dziecko,można dołączyć,? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczynki :-) My staralismy sie o dziecko 13 dlugich lat. 6 inseminacji, 2in vitra. Udalo sie za drugim podejsciem. 13 lat bez zabespieczenia, wiec co nam szkodzi stwierdzilismy z mezem , przeciez teraz tez nie musimy sie zabespieczac bo naturalnie napewno nie zajde. Maly doruosl do 2 latek. A tu bach!! Zrobilam tescicho i co? Ciaza!! Naturalna ciaza ! :-) Taka wpadka w 9 dc :-). 2,5 msc. Temu przyszedl na siwiat Wojtus :-) dziewczyny!! Cuda sie zdaZaja :-) Pozdrawiam i zycze szczescia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) kto testowała??? pozdrawiam nową staraczkę i życzę szczęścia. to dość płodny wątek choć już dawno nikt nie zaskoczył.... więc czekam na następne wieść o zaciążonych. ja dziś miałam wiosennego pawera :-) posprzątałam ogródek, chwasty grabienie mchu itp... jutro będę sadzić kwiatki żeby ładnie mieć w końcu będę siedziała w domu więc niech będzie ładnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okresu nadal brak a test z jedna kreska. Mysle ze wszystko sie przesunelo :( w razie czego jesli nie dostane do srody to w czwartek test powtorze ale objawow okresu i ciazy brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
hej testy owulacyjne sa d..... jest druga sniada kreska i tak jakby owulka miala sie zblizyc.. a dzis jest 26 dc za 6 dni @... widocznie mi testy nie pomoga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Hej u mnie 39 DC i duuuuuuuupa @ Nie było. Chyba wyjde do apteki kupić test i pójdę zrobić bo brzuch mnie dolny boli i poza tym nic. Masakra jakas. Anka to dobrze ze tylko tyle wyszło. Madzia idź może na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka03
Bombka to leć szybko do apteki i siusiaj :) ewentualnie tak samo na bete :) ja jeszcze poczekam dziś 33dc i nic będe u lekarza w środe to zapytam czy da mi skierowanie na bete a jeśli nie to jeszcze raz siusiam na test i dopiero beta :) chociaż ja czuje że nic z tego tylko coś się przesunęło nic kompletnie nie boli nic sie nie dzieje co by dawało jakieś objawy. Nie chce się nakręcać dlatego nie łudzę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Rozpadalo się i żołądek mnie boli wiec narazie aptekę odkładam. Masakra bol żołądka ......:( boli mnie jak się denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie się opanujcie nerwami nic nie zdzialacie. Na spokojnie kochajcie się z mężem i się uda.myśl o przyjemności a nie Czy się uda czy nie.Marta testy owu są ok może ty nie masz owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nie denerwuje się ze nie zaszlam tylko innymi sprawami. Niestety które maja wpływ na oddalanie ciąży bo cykl rozlrgulowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka w Tobie cala nadzieja :) ja wlasnie dostalam @ tak jak czulam przestawilo sie cos po tych lekach i stresie :( Teraz bedzie typowy spontan bo bedzie rozregulowany cykl wiec nie bede w stanie wyliczyc czy to te dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja wiem czy mam bezowulacyjne cykle.. chyba nie bo jajniki daja non stop o sobie znac kluja mnie jajniki czyli cos rusza.. nie wiem moze przy cyklach bezowul. tez tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 dc i nadal nie ma okresu i jak na złość dziś odwołali mi wizytę u gina bo jest na miesięcznym zwolnieniu lekarskim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
O jej anka to się źle złożyło. U mnie tez 40 DC i nic cisza......jade do pracy i pójdę zrobić testa bo mam go ze sobą. Ale znając życie to dupa blada będzie i będzie 1 kreska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
No źle się złożyło bo moja ginka prowadziła mnie też w szpitalu i jest w temacie a teraz bede musiała wtajemniczac jakiegos obcego lekarza. Nie wiem czy nie poczekam w sumie i tak nie możemy sie jeszcze starac o dzidzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombka i jak? Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
1 kreska po 4 godzinach również 1 wiec duuuuuupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( miałam nadzieję, że Ci się udało... jak nam się cykle rozjechaly, ja już po kolejnej inseminacji jestem ;) oby w tym cyklu się nam wszystkim w końcu udało. Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×