Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Nic takiego nie jadłam zjadlam na śniadanie kanapkę wypilam herbatę i wyszłam z domu popracowalam 2 godziny stalam i nagle mnie zakulo i ból się nasilal zaczęło zarzynac zrobiłam się blada trzęsłam się z bólu i było mi bardzo niedobrze poszłam usiąść wzięłam tabletki i puscilo. Dziś przez chwilę czułam jakby ktoś złapał mnie w tali i ściskał takie 2 minuty. Wyjścia nie ma wizyta u lekarza nieunikniona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża kunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża Anka_32--------------32----------1----------------- aniołek (*) 2 plus 3-----------------30--------1-----------------ciąża serotkaa-----------------33-------1------------------cią ża Milenaaa888-----------26--------5------------------ciąż a Agaa87----------------27----------4-------_----------ciąża Kwiat_nasturcji-----------24---------3--------------2- 02-2015 ??? pigwa86---------------28------------1-------------------1 1.02.2015 miniaaaa --------------30-----------4-----------------ciąża Dita333 ----------------31------------5----------------25.02.2015 Bombka88 - - ------ 27----------1 --------_-------- 20.02.2015 Agnessss86------------28------------6--------------? Iza28-------------------28-----------5------------------0 9.03.2015 Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------? calanthee-------------29-----------2------------------ ? monika---------------- ---------- --------------- ciąża madzienka03---------26----------7-------------------10.04 .2015 aktualizowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Ej ej a ja prosze o aktualizacje nas okres 5.04.2015:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 24 lata i to byl nasz 2 cykl starań. A jak się tam czujecie dziewczyny. Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża kunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża Anka_32--------------32----------1----------------- aniołek (*) 2 plus 3-----------------30--------1-----------------ciąża serotkaa-----------------33-------1------------------ciąża Milenaaa888-----------26--------5------------------ciąża Agaa87----------------27----------4-----------------ciąża miniaaaa-------------30-----------5-----------------ciąża monika--------------24-------------2----------------ciąża Kwiat_nasturcji-----------24---------3--------------2- 02-2015 pigwa86---------------28------------1-------------------11.02.2015 Dita333 ----------------31------------5----------------25.02.2015 Bombka88 - - ------ 27---------- 3---------------- 05.04.2015 Agnessss86------------28------------6--------------? Iza28-------------------28-----------5------------------0 9.03.2015 Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------? calanthee-------------29-----------2------------------ ? madzienka03---------26----------7-------------------10.04 .2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża kunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża Anka_32--------------32----------1----------------- aniołek (*) 2 plus 3-----------------30--------1-----------------ciąża serotkaa-----------------33-------1------------------cią ża Milenaaa888-----------26--------5------------------ciąż a Agaa87----------------27----------4-------_----------cią ża Kwiat_nasturcji-----------24---------3--------------2- 02-2015 ??? pigwa86---------------28------------1-------------------1 1.02.2015 miniaaaa --------------30-----------4-----------------ciąża Dita333 ----------------31------------5----------------25.02.2015 Bombka88 - - ------ 27----------1 --------_-------- 05.04.2015 Agnessss86------------28------------6--------------? Iza28-------------------28-----------5------------------0 9.03.2015 Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------? calanthee-------------29-----------2------------------ ? monika---------------- ---------- --------------- ciąża madzienka03---------26----------7-------------------10.04 .2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny u mnie pojawił się śluz brązowy co to może być. Wizytę mam w przyszłym tyg dopiero. Powiedzcie mi też kiedy zaczyna bić serduszko? Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszku u niektórych bije już w piątym tygodniu ale bezpieczniej iść w 7. co do śluzu to sama nie wiem. to może być po prostu wgryzanie się zarodka w ścianę macicy. na twoim miejscu bym trochę odpoczęła. ja dziś nie poszłam do pracy. zostałam z Jasiem w domku żeby do końca się wyleczył. czuję się ok. brak mdłości, nie mam też wilczego apetytu więc może łatwiej będzie zapanować nad kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Monika, to może być wiele różnych rzeczy. Obserwuj. Jak Twoja szyjka macicy? Ja miałam już przed pierwszą ciążą nadżerkę i po prostu mam tą szyjkę wrażliwą. W ciąży się wszystko dodatkowo zmienia, szyjka robi się od hormonów bardziej kr**** i ja mam ciągle taki brązowy śluz z tej szyjki i to podobno nic niepokojącego - no i rzeczywiście, mam go od 1,5 mca raz mocniej raz bardziej, a z dzieckiem wszystko ok, więc jak się to nie będzie nasilało to sie nie przejmuj, obserwuj tylko. W pierwszej ciąży też tak miałam i wystraszyłam się wtedy potężnie... Myślałam, że poroniłam, latałam po lekarzach, a w efekcie okazało się, że to nie było nic poważnego. Co innego jakby pojawiała się żywa krew. Wtedy znak że dzieje się coś złego. Trzymaj się, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpoczywam, zaraz mala położę spać i sobie troche poleżę. U mnie trochę mdłości są ale apetyt taki jak zawsze. Też mam nadzieję że zapanuje nad kg. Po pierwszej ciąży zrzuciłam 20 kg i teraz boję się wrócić do tamtej wagi. Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Dziekuje :):) obserwuj sie. U mnie dokuczaja mi jajniki wiec z pewnoscia owu sie zbliza bo dzis 11 dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny za 30 min mam wizytę u lekarza bo w śluzie pojawiła się krew. Boję się. :-( Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika i jak byłaś wiesz już coś???? bombka skoro masz dni płodne to musisz mi obiecać że w tym cyklu postarasz się z mężem trochę bardziej niż w poprzednim cyklu :-) ja spałam sobie ze swoim synkiem chyba ze 2 godziny. a teraz oglądam znienawidzoną przeze mnie świnkę pepę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calanthee
Aktualizuje swoje dane Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża kunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża Anka_32--------------32----------1----------------- aniołek (*) 2 plus 3-----------------30--------1-----------------ciąża serotkaa-----------------33-------1------------------cią ża Milenaaa888-----------26--------5------------------ciąż a Agaa87----------------27----------4-------_----------cią ża Kwiat_nasturcji-----------24---------3--------------2- 02-2015 ??? pigwa86---------------28------------1-------------------1 1.02.2015 miniaaaa --------------30-----------4-----------------ciąża Dita333 ----------------31------------5----------------25.02.2015 Bombka88 - - ------ 27----------1 --------_-------- 05.04.2015 Agnessss86------------28------------6--------------? Iza28-------------------28-----------5------------------0 9.03.2015 Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------? calanthee-------------29-----------4-----------------28.03.2015 monika---------------- ---------- --------------- ciąża madzienka03---------26----------7-------------------10.04 .2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niby nie ciąża. Pęcherzyka nie widać. Kazał mi zrobić betę w środę wyniki. Jeśli ujemna to nie mam się czym martwić poprostu okres mógł mi się przesunąć. Ale jeśli dodatnia to mówił że to może być ciąża pozamaciczna. Nie wiem co myśleć. Robił mi usg i powiedział że wygląda to tak jak przed @. Martwię się teraz. A już się cieszyłam że jestem w ciąży. Narazie rezygnujemy ze starań. Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam że odbiegam od tematu ale mam problem Zawsze miałam regularne cykle książkowe 28 29 dni ale od pewnego czasu coś się pomieszało Miesiączke miałam 21 grudnia potem w 39 dc czyli 29 stycznia także dostałam dość normalny okres dodam że przed byłam u gina nie stwierdził ciąży Beta Hcg też jej nie wykazała smutas.gif Dziś jestem w 46 dc rano dostałam minimalnego krwawienia coś jakby woda z krwią Czy myślicie że to jednak może być ciąża czy któraś z was była w podobnym przypadku Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie martw się ja w pierwszej ciąży też poszłam w 5 tygodniu i 3 dni do lekarza nastraszył mnie tak jak ciebie że nic tam nie ma itp. 2 tygodnie później temu nic tam nie ma pięknie biło serduszko a teraz to nic tam nie ma ma 3 latka i pyskuje. każda ciąża jest inna i u każdego zarodek zagnieżdża się w innym terminie ja wiem że nie ma dla mnie sensu iść wcześniej niż 2 7 tygodniu do lekarza bo tak było w pierwszej ciąży i się tylko nerwów najadłam. głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W środę minia będę miała wyniki bety. Ale teraz cały czas krwawię. I mam bole tak jak przy @. Więc to musiało być fałszywe. Oby tylko nie była to ciąża pozamaciczna. W pierwszej ciąży w 5 tyg bylo już widać pęcherzyk a teraz nic. Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia będzie dobrze. a ile Ci testów wyszło pozytywnych i w jakim odstępie czasu??? może to ciąża biochemiczna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Zycze kazdemu ciazy ale chyba wypuscili jakies lipna serie testow ciazowych.....:( Mniam nio dzialamy ale bez nacisku ze to teraz musi byc itp. Olewka jak soe uda tp super jak nie to poczekamy na rok 2016 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny u mnie pojawił sie jakiś duży skrzep. Ale taki dziwny , jakby gumowy. Nie wiem co to było. Mam nadzieję że jutro wynik będzie ujemny bo lekarz nastraszył mnie ciążą pozamaciczną. Narazie cały czas tak jakby okres u mnie był. Masz racje bombka lipne testy. My z mężem narazie odpuszczamy. Chociaż tak z 3-4 miesiące i dopiero wtedy zaczniemy działać :-) Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mam 2 latków
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178486/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, będę wdzięczna za dopisanie mnie do tabelki z 9 cyklem starań i okresem niewiadomym :D W piątek, w 15 dc kolejna inseminacja. Pęcherzyki marne, dostałam zastrzyk. Ale nie mam nadziei na powodzenie, robię, bo już kupę kasy władowałam w kolejne podejście (wizyty, hormony itp.), szkoda mi tego stracić, ale mam ochotę rzucić to w cholerę i uznać się za niepłodnego nieudacznika, którym jestem... Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jak byś stała koło mnie to byś lanie dostała. nie możesz tak o sobie myśleć. połowa sukcesu to to co ma się w głowie. musisz myśleć pozytywnie. więc głowa do góry i proszę o zmianę nastawienia. ja dziś sobie w pracy siknęłam na test. od razu pokazały się mocne 2 kreseczki :-) jutro może na betę przed pracą zdążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Oj dziewuchy spokoj i glowy do gory :):) U mnie chyba po plodnych bo byl juz sluz kurzy a teraz juz mlecznawy i wodnisty. Nio nic zobaczymy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A probowalyscie olejek z wiesiołka? Albo castangus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam i przy pierwszym. Cyklu stosowania zaszła w pierwszą ciążę. Ostatnio przez trzy m-ce zastosowałam i D.... I znów zacznę stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Minia gratuluję. Już wczoraj minął termin@ brak okresu.. za to pojawiło się dużo śluzu zoltego test negatywny. Tak gdybam ze owulacja była 1-2.03 i pewnie znów się coś przedstawiło I się opóźnia. . Minia nie dziwię się ze miałaś póżno owulke i później ci test wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Hej dziewczyny. Nadrobilam wszystko co pisalyscie ale już nie pamietam która co pisała :) Po pierwsze gratuluję II kreseczek :) Po drugie trzymam kciuki za staraczki :) Po trzecie cycki w górę i do przodu!!! I to mówię ja, ta która dwa tygodnie temu przeżyła tragedię.... Ale spokojnie już fizycznie czuje się dobrze a i psychicznie dochodzę do siebie bo mając 2latka w domu to trzeba rano wstać, ogarnąć się, ugotować obiad, iść na spacer itp gdyby nie to, to pewnie dłużej dochodzilabym do siebie. Dziewczyny życzę Wam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×