Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gościu, wszyscy mile widziani :) X Madzienka widzisz może w końcu trafiłaś na konkretnego lekarza, który zauważył gdzie leży problem i teraz będziesz wiedziała co robić, by się problemu pozbyć. X Anka też myślę, że jeśli chcecie drugie dziecko to nie ma powodu, żebyście zwlekali ze staraniami przesadnie długo. Niby czas leczy rany, ale przecież tu chodzi o taką tragedię jak strata dziecka a o tym nigdy nie zapomnisz. I pół roku w tą czy tamtą pewnie niewiele tu zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) W tym miesiącu miałam bardzo dziwną sytuacje bo miałam 2 razy @ pierwsza przyszła jak w zegarku i trwała 4 dni. Druga była 2 tygodnie po pierwszej i trwała 5 dni i była bardziej obfita.Zastanawiam się czy to może wachania hormonalne po odstawieniu tabletek anty. Cykle mam 28 dniowe. I gdyby owulacja się nie zmieniła miałabym 20 maja. No i teraz nie wiem czy za bardzo się nie nakręcam ale od kilku dni co chwila chodze siusiu. Piersi nie bolą i nie są nabrzmiałe. Ale od czasu do czasu pobolewa mnie podbrzusze. Tak samo miałam w ostatniej ciąży. @ powinnam dostać za 8 dni . Więc jak nie dostanę w terminie to od razu robie test. Olaboga jak się czujesz ??? Na kiedy termin rozwiązania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Czytalam cos o krawienia h seodcyklicznych,moze to mialas? :-/ Dzieki wam:-) Chcialam z kims tez pogadac,bo Moj maz to chyba jakis niewrazliwy,on sie nie przejmuje,ze jak sie nie udaje, to nic takiego:-( chyba kamien tam A nie serce:-( My w sumie nie wiem ile moze 3-4 cykl sie staramy,z tym ze jedn przez cyste niudany,a drugi bo pekla w nim,trzcim chyba tez nie pekl,bo lekarz widzial pecherzyk,albo zle wycelowalam,bo zawsze mialam kolo14 dc,a a teraz w tym temp,sluz i testy owulacyjne i wyszlo,ze 20dc,starszny bol przez 3 h. Wiec domyslam sie,ze byla owu i pekl,ale czy udalo sie nie qiem Jeszcze. Bo albo ostatnimi czasy mi sie ona lekko przesunela,a teraz przez chorobe to juz calkiem sie przesunela. Hmm... Tylko dwa dni po zaczly mnie troche ciagnac jajniki,w pachwinach, i wzdecia na dole,boje sie zby nie byl Jak stan zapalny,z tego ze nie pekl pecherzyk albo to w jelitach cos nie tak, bo ostatnio tez mnie podpiekaly jelita,myslalam ze to macica, ale po badaniu lekarz powiedzial,ze to jelita pewnie. :-/ wiec teraz tez tak Mysle. Okropne poprostu, teraz w sumie nie wiem kiedy dokladnie powinnam dostac@, zawsze przed 1 ciaza co 28 dni,teraz po tak 27-29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Jeszcze glowa coa mnie pobolewa ,wiec na pewno @ przyjdzie:-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Też czytałam kiedyś o tych krwawieniach sródcykicznych ale nie wiem czy to było to. Ja pierwszą ciąże zaszłam w 1 cyklu starań można powiedziedzieć że się udało :-) Zatem o drugą ciążę sporo się staraliśmy ponad pół roku. Tyle że nie chodziłam do gin sprawdzać czy mam owu. Niestety ciąża zakończyła się poronieniem. Odczekałam 3 msc i tetaz już 2 cykl starań za nami. Zobaczymy co z tego bedzie jakoś bardzo się nie nastawiam. Nie martw się napewno ci się uda bede trzymała kciuki.. A mąż no jak to mąż poprostu nie okazuje pewnie emocji ale swoje myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Dzieki :-) Moje pierwze dziecko,tez 1 cykl:-D ,sama bylam w szoku,ale lepsze ze wtedy ani sluzu nie widzialam ,ani owu nie czulam,myslalam ze bezowulacyjny cykl:-D a tu taka nieapodzianka I oprocz oslabienia i hjakby w srodku byla chora i bolu piersi(choc przed @tez miewam) to nic wiecej. Teraz tez staram sie nie nakrecac,bo te popzednie cykle sie nakrecalam,teraz odpuscilam,bo tez myslalm bezowulacyjny,bo testy i temp. nic nie wykazywaly,wiec bylo tak Przytulanie w razie w.. I tu w koncu 20dc niby byla. Tylko wkurza mnie ,ze nie qiem co z tym brzuchem Sie dzieje,bo tego nigdy nie mialam,jkaby cisnelo mnie na dole w jelitach. Przy 1 ciazy nie mialam tego chyba.:-/ To jest jakas masakra,jak sie czlowiek starac ,to caly organizm sfiksowal i d... Ze staran :-D masakraaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może przejdź się jescze raz do lekarza niech się wypowie w sprawie tych jelit .. Czy aby nie jest to coś poważnego. A cykle masz teraz regularne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
No wlasnie, od 3 miesiecy nie bardzo . Jak nie @ sie przedluzyla i prawie 14 dni trwala:-/ ale ponoc to mogla cysta peknac . Z jelitami chyba ok. Mialam dwa lata temu badanie:-/ ,nic nie zdjagnozowano,oprocz hemoroid 1 stop.,ale po Porodzie troche problemy z hemoroid.:-(, lezalam troche bolach partych,bo Dzieciatko jakis wyskoczyc nie moglo. W zwiazku z tym musze znowu isc ale tylko na badanie ich,bo sie chyba powiekszyly:-( masakra poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak masz nie regularne cykle to poproś gin o dhupaston albo o jakiś inny lek na unormowanie owu. Bardzo wspolczuje ci tych dolegliwości. Ja miałam cc ( zagrożenie zmartwicy wewnetrznej płodu ) wiec nie wiem co znaczy porod naturalny niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Moj jest taki,ze nic od tak nie przepisze,dopiero jak chyb rok staran minie. Wedlug niego nie trzeba,powiedzial zevmam sie liczyc z tym,ze wszyscy sie starzejemy i:-D glupek hahahaha i ze nie bede dziakac jak 20 latka:-D to mnie jeszcze w kompleksy wbil hahaha orzepisal mi tylko Agnus Castus,ale biore tez witaminy. Bo i witD i zelaza mam niedobor po ciazy:-/ i jakos to nie moze sie uregulowac. Och szkoda gadac. Poszyta we wszystkie strony Swiata:-D ,potem szwy sie rozlazly,anemia , w sumie 5 miesiecy meczarni. Polprzytomna lazilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no to współczuję. Zacznij sobie łykać też kwas foliowy :-) Może za niedługi czas obie pochwalimy się 2 kreseczkami :-) u mnie @ ma byc za 8 dni także zobaczymy co z tego bedzie.. A ile juz twoje dzieciątko ma. Ja mam córcie Ktora ma 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina a po poronieniu masz regularne cykle? Ja w marcu poronilam i miałam zabieg i dopiero po 44 dniach dostałam okresu, w drugim cyklu po 31. Na początku czerwca mijaja trzy miesiące i od lipca chcemy się ponownie starać tylko mam nadzieje ze te cykle będą regularne bo ja kiepska jestem w obserwacji owulacji... Pierwsza ciąża za drugim razem, druga za pierwszym wiec tylko była kwestia wyliczenia owu i sruuuu :) a ja cykle chyba od zawsze miałam regularne wiec łatwo poszło... Mam nadzieje ze teraz tez tak będzie.... Ewelina a Tobie lekarz po poronieniu zlecił jakieś badania? Bo u mnie to nic, zajrzała tylko powiedziała ze jest ładnie! I kazała przyjść na cytologie za 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Moje tez ma tyle:-) No ja tez w obserwacjach slabo,pierwszy raz temp mierze, i to jakos u mnie organizm bez sensu,jak spie cala nic,to36,8 albo 36,9 jak nieprzespana nic to 36,7 akbo 36,6 a to powinno bycodwrotnie :-D I wlasnie zeby nie testy owu i niby ta "temp" to bym myslala,ze nie bylo owu i nie wycelowala:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Anka 32. Przed drugą ciążą nie miałam regularnych cyklów potrafiły trwać nawet 60 dni co nie które. Po poronieniu moja gin zapisała mi tabletki anty na unormowanie@ i owu. Po poronieniu pierwsza @ dostałam 20.03.2015. A poroniłam 26.01.2015. Żadnych badań też nie miałam zleconych tylko badanie histopatologiczne. Gin powiedziała mi że badania możemy zrobić dopiero po 3 poronieniu. I kazała przyjść za rok na Cytologie. Chyba że wcześniej uda nam się zajść w ciążę. Jak narazie cykle mam regularne po 28 dni. Też za bardzo nie umiem dostrzeć mojej owulacji ale prowadze kalendarzyk i sprawdza się w 100 % chociaż w dzień owu zawsze czuje bole jajników i śluz. No i to wszystko żadnej temperatury nie mierze ani nigdy nie używałam testów na owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
A ja glupia zrobilam test przed chwila 10 dnio po owul. i dupa :-/ wiedzialam zeby nie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
A robilam takim czulym,ze niby 4 dni przed @ wykryje :-( zasmucilam sie mocno. Wiecej jiz nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
A kiedy miałaś ostatnią @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23. Kiedy miałaś ostatnio @ Według mnie to 27-29 dni cyklu no to raczej regularne -2/+2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
28 kwietnia,ale owu dopiero 20dc,poprzednia niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
32,27 ostatnie dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Ach juz mam dosc :-/ Wkurzaja mnie tylko te meczenie zoladkowe,jelitowe i te ciagniecie w pachwinach,bo nie qiem czy cos zlego Tam sie nie robi, wkurzanie to bo zawsze idealnie 28 dni,owu 14 dzien,jak w zegarku,a teraz,to poprostu masakra dla mnie jakas,nic nie wyliczyc,wyobserwowac,bo I 12 dc sluz plodny i teraz 19dc :-/ porazka jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Gośc35 wg mnie nie masz co jeszcze spisywac na straty tego cyklu, po 1 bardzo wczesnie zrobiłas test a jest bardzo mały odsetek kobiet którym test wychodzi 10 dni po owulacji, po 2 poczekaj cierpliwie to terminu @ i wtedy jak nie bedzie @ to rób test. Mi w pierszej ciązy test wyszedł dopiero 4 dni po terminie @ i to kreska była baaardzo słaba, a w drugiej wyszedł 29 dc tez bardzo słaba a testy robiłam od 25 dc wiec spokojnie :) Mi dało do myślenia, że moge być w ciązy właśnie taki specyficzny ból w pachwinach i ciagłe siku (myslałam, że mam chory pęcherz)no i miałam okropne uderzenia gorąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Też jestem za abyś poczekała na @. Jeszcze nic straconego :-) ja też czekam te 8 dni z niecierpliwościa. Ale mam cichą nadzieje że w tym miesiącu sie jej nie doczekam. :-) Pytałam się dzisiaj córci co by chciała dostać na dzień dziecka odpowiedziała że dzidzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
No wiem,glupia jestem, ale wiecie jak "jozek sraczka" :-D musialam zrobic:-D Zla jestem sama na siebie, no mnie te pachwiny to najbardziej stresuja. Slodka ta corcia Twoja :-) Moje dziecko jest o mnie strasznie zazdrosne,nie moge innego przytulic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Nie tyle stresuja,co daja do myslenia,bo nie mialam takiego czegos ani w 1 ciazy ani nigdy przed @ ,czy po owul. I takie cisniecie w dole bezucha czasami lekki ,bardzo leciutki bol na dole,ale naprawde leciusienki momentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
To ja cię strsują to umawiaj sie do gina i się przebadaj. Bedziesz wiedziała wtedy czy to coś poważnego czy nie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Moj jest straszny,on ciazy nie uznaje jak po 7 tyg. W pierwszej jak poszlam w 5 tyg. powiedzial,tak cos tam sie dzieje,ale nie moge nic wiecej powiedziec,proaze przyjsc za za ok 4 tyg. :-/ Dla niego jest normaln ,z dochodzi do poronien czasami,i to naturalne jest, i z nim nie ma dyskusji,podejrzewam ,ze jak dochodzi non stop do poronien,to by cos zadzialal. Zostaje mi czekac:-( Jezu ja jestem taka niecierpliwa;-) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Jeśli taki jest to może warto zmienić lekarza. Żeby upewnić się w 100% że wszystko w porządaku. Jeśli mówisz że wcześniej tak nie miałaś to warto się przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Tez myslalam,ale prowadzil pierwsza ciaze, i tak chcialam zostac,ale teraz sama nie wiem,mam Go pod nosem praktycznie. Ogolnie ma dobra opinie,niktorzy bardzo go chwala,bo jest taki,ze mozna z nim Pogadac i o wszystko sie wypytac,taki rodzinny,psycholog i gin w jednym :-D ogolnie spoko. Tylko teraz troche wlasnie mnie zirytowal:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
No to nie wiem. Zrobisz jak uważasz ale lekarz nie może odmówić ci badania jeśli cię coś niepokoi. W końcu od tego są. Moją pierwsza ciąże prowadził inny lekarz teraz chodze do kobiety prywatnie w innym mieście. Do pierwszego też chodziłam prywatnie ale zrezygnowałam Ze wzgledu iż długo czekał aby zrobić cc i córka była zagrożona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×