Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość bombka88
Aniu no i jak?u mnie dzis 16 dc i wczoraj maz mnie przyatakowal w okresie plodnym na bromergonie wiec mamy szanse: ):):). Wczoraj tragicznie sie czulam.....napierw zoladek bolal potem watroba potem brzuch potem mialam biegunke itp atrakcje. Jednym slowem MASAKRA!!!! Dzis juz lepiej ale btzuch czuje nadal. Jutro mam owulacje i wizyte u ginexa wiec moze uda mi sie wycyganic jakies bafanka na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam okresu.... Ale co ma wisieć nie utonie.... Jutro chyba skocze do ogólnego lekarza żeby dal mi skierowanie na krew na tarczyce...wyczytałam w gazecie ze teraz ogólny może badac a nawet leczyć Tarczyce bo do endokrynologa czeka się dluuuugo. W ogóle wyczytałam też ze ginekolog powinien też sprawdzić Tarczyce u ciężarnych do 9 tygodnia ciąży i ma to wejść jako podstowe badanie dla ciężarnych Xxxxxx Noooo bombka może tym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
O to dobrze ale lec do lekarza i przebadaj sie. Ja wlasnie tez ide jutr do gineksa po badania na tarczyce. Bylam u miluona endokrynologow i kazdy mowil ze zdrowa jestem tsh idealne ale moja mama wysluchala ze moge tyc przez przeciwciala tarczycy i musze to zbadac. Podo no jezeli tsh jest ok to gineksy nie daja na przeviwciala skierowan bo to dosc drogie badanie i sa z kazdego skierowania rozliczani. Ja tyje czuje sie spuchnieta mam brxuch jakbym byla cinajmniej w 6 msc a trzymam diete i dupa nic nie chudne wiec to moze byc wladnie tarczyca te przeciwciala. Ale zobaczymy jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki dzis skonczylam brac CLO a w piatek wizyta u gina i zobaczymy czy bedzie juz widac jakis dominujacy pecherzyk, konsuktacja badan i zobaczymy czy Pan doktor przepisze jakies jeszcze leki. A Ty Bombka jak tam po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Ah dostalam wszelkie badania ktore chcialam jutro lece robic. A nie badal mnie bo chyba bym popuscila..... mam grype zoladkowa chyba .....zaprzeproszeniem leci jak z kranu. To super czekamy ma wiesci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Dzis owu maz zaliczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, mnie to na szczęście ne dotyczyło, ale wiem, że wiele kobiet ak się stara długo o dziecko czy w ogóle ma rozregulowany cykl to i ma problem żeby dostać skierowania na badania. Zbadają ze dwa hormony i mówią, że ok. I co z tego, że mogą prywatnie robić, skoro bez instrukcji lekarza nie wiedzą pewnie nawet od czego zacząć i czym się kierować. .. no ja na przykład bym nie wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nio ja w pierwszej przytylam 20kg z czego 10 kg zostalo na bank. Wogole nie moge schudnac. Mam problemy z zoladkiem....moim zboczeniem jest pepsi ale ostatnio zastepujee ja kompotami. Maz na moje dietetyczne jedzenie mowi ze jest zle bo szkodzi mu. Staram sie gdzie moge wciskac jakies ziarenka itp. Eh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
A ja wczoraj nie pojechałam do lekarza bo kuzynke musiałam na lotnisko zawieźć, a dziś nie miałam z kim zostawić małej więc niestety badania muszą poczekać.... ale może w piątek pojade albo dziś po południu bo mój lekarz przyjmuje do 18. Ja to nawet nie wiem o jakie badania prosić....wejde i powiem, że chce zbadać tarczycę i mam nadzieje że lekarz już sam bedzie wiedzieć co mi dać jak w ogóle da...bo czytałam że nie wszyscy chca dawac na NFZ....chociaż jak nie da to bede sie kłócić bo ja ostatnio jakiekolwiek badania na nfz robiłam chyba z 7 lat temu!!! xxxxx Ja przed ciążą schudłam 25 kg z czego 18 w ciązy przytyłam a 10 zostało i nie chce spaść a teraz to jeszcze pewnie jest wiećej...nie wchodze na wage zeby sie nie denerwowac.... Ja dużo nie jem, ale mnie gubią słodycze.... chociaż nawet jak ich nie jem a stosuje jakies tam zdrowe żarcie to i tak ta waga nie spada więc chce sobie tą tarczyce przebadac czy wszystko jest ok. xxxxx W lipcu pewnie nie bedziemy sie starac bo jeśli znów cykl bedzie trwał 34 dni to owu wypada w sobote a ja z mała w czwratek rano wyjeżdzamy na wakacje więc od środy wątpie żeby wytrzymały żołnierzyki no chyba że cykl będzie krótszy i wtedy trafimy :) a nawet jak nie to bede miała czas żeby sobie wyregulować to i tamto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
ANiu badaj ja tez komplet badan wczoraj zrobilam i jutro odbieram wyniki. Zobaczymy czy moja otylosc to problem z tarczyca utajona czy poprostu zaduzo wpierdzielam :(. U mnie dzis 19 dc i tak mnie swedza suty ze wyrobic nie moge. Sciagne stanik to mam takie dwa wielkie kamienie takie ciezki nio i jajniki graja mi raz z jedenj raz z drugiej ale bardziej prawa strona. Haha bliziaki wyjda hahah:). Nie seryjnie ale chyba nie dalabym rady z 3 :) Ale co Bog da wychowamy jak bedziemy najlepiej umieli:). Oby tylko jeszcze z raz dal :(. Maz ostatnio skwitowal : nio czas najwyzszy bo to juz 3 lata roznicy bedzie.:). Aby to bylo takie proste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka91
Ja też się staram o drugiego robaczka. Za 3 miesiące będą już 2 lata. Obeszłam wszystkich możliwych lekarzy no i mówią mi ze wszystko gra ze juz dawno powinnam mieć kolejnego maluszka. A ja co miesiąc zmieniam tamp i rycze... Nie sprawiedliwe to wszystko. Jak ktoś nie chce to rodzi rok za rokiem. A ja bardzo chce i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie wiem kiedy ja zdrobie te badania.... musiałam bratu pożyczyć samochód i jestem uziemiona a lekarza mam 15 km ode mnie... tak sobie dogodziłam zmieniając przychodnie.... Po skierowanie mogę jechać po południu ale gorzej będzie z pobraniem krwi rano.... oj chyba zajme się tym po powrocie z urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka91
Mogły byście mi podpowiedzieć jakie mam jeszcze badania zrobić. Mam już za sobą: badania tarczycy, poziom hormonów, drozność jajowodów, wydolność jajników, wydolność nerek, różnego rodzaju badani na infekcje. Mąż też badał nasieniowody i *****iwość plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
A gdzie jedziesz? Ja 26 lipca jade do krynicy morskiej. Kropelka to ja nie mam pomyslu.....moze prolaktyna..... mi pomog bromergon w pierwszej i udalo sie w 2 cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka91
Prolaktyna. Spróbuję. Z pierwszą ciążą nie miałam problemu. A teraz miałam nawet in vitro z własną komórką i się nie przyjęła.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jade z małą do teściów bo mąż nie ma urlopu w lipcu, ale teście mieszkają w lesie nad samym jeziorem więc luzik :) a w sierpniu jedziemy w góry. Oboje nie lubimy morza więc w lato omijamy je wieeelkim łukiem za to jeździmy wrzesień-październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Tylko zrob z obciazeniem ta prolaktyne bo pierwsza wychodzi dobrze a druga zawsze zle. O to juz mega starania odczyniasz:). My mielismy jechac w gory ale ze wxgledu na dzieci jedziemy do duzej piaskownicy: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny ja w sobotę ide zrobić toxoplazmoze IGM i odczyn rh. I w następny piątek wizyta nie mogę się już doczekać. A mam taki wstręt dziewczyny do jedzenia że masakra. Rano musze się zmuszać żeby wziąść falvit mama bo czytałam że powinno sie brać w trakcie lub po jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piccola 11
Hej dziewczyny, chciałabym się przyłączyć:-D Po 10 latach staram się o maluszka:) to mój pierwszy cykl, chcę zrobić test w niedzielę albo poniedziałek. , kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
O to idz skontroluj. Mi toxo wyszla na plus bo wyszlo ze przed ciaza chorowalam i jeszcze mialam podwyzszony poziom. Pewnie ze sie dolaczaj:) ja testuje najwczesniej 7.07 nie namowicie mnie na wczesniejszy tescior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menusk
witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym dołączyć do waszego grona :) mamy zamiar starać sie za miesiąc o 2 dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 8 letnią córcię z pierwszego małżeństwa za miesiący wychodzę ponownie za mąż i przygotowuję sie do kolejne ciąży , trochę mam cykora ale mam nadzieje ze będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to ewentualnie moge sie tylko modlić o wczesniejszą owu bo jak znów bedzie cykl 34 dniowy to bedzie lipa, ale jak krótszy to jest szansa, że jak będziemy się "żegnać" to się uda hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal biorę plastry anty ale moje lekarka twierdzi ze jak odstawie to od razu mam sie starać ze nie trzeba odczekać zastanawiam sie czytam i są różne opinie najgorszę co mnie martwi to to że często mam zapalenie pochwy i boje się że jakbym już zaszła w ciąże to mogą być komplikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piccola 11
Moja córka też jest z poprzedniego związku. , trochę mi zajęło znalezienie mężczyzny któremu mogę ponownie zaufać, teraz myślę o rodzeństwie dla niej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo chciała drugie dziecko jeszcze z 1 mężem ale wiecznie brakowało czasu -teraz to sie cieszę ze wyszło jak wyszło :) drugi chce i to bardzo ja również chociaż powiem że rozleniwiłam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe przyszłe mamusie Piccole kropelkę i mensuk. Ania no dobrze by było :-) Bombka mi właśnie gin na ostatniej wizycie powiedziała że w poprzednich badaniach wyszła dodatnia toxo. I dlatego teraz musze sprawdzić. A z tym odczynem rh to nie rozumiem chyba nie może się to zmienić jak myślicie ?? Moj M ma dodatnią a ja ujemną przez to już drugi raz miałam podawaną immunoglobine anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, w pierwszą ciążę zaszłam bardzo szybko, teraz mam niestety problem, mimo że badania są w porządku. Stosowałyście jakieś wspomagacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nie rh z tego co wiem nie zmienia sie ale lekarzem nie jestem wiec nie wiem. Ja jade na bromergonie ot moj wspomagacz ktory ma poprawic owu i zaowocowac :) A czy zadzialalam powiem za 12 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×