Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość bombka88
Dzięki kochane kobitki: ):) dobrze miec takie wsparcie. Sa chwile ze jestem pelna nadzieji sa chwile ze wszystko sie wali ale ja wiem ze gdzieś jak to moj maz mowi drugi bobas skacze po jajkach: ):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Ja czekam @nie ma,szyjke mam twarda,zamknieta i chyba wysoko bo z trudem ja wyczulam...dzisiaj zauwazylam bardzo wyrazna zyle od ramienia do piersi....ale jeszcze aie nie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Kurcze korci mnie na test,ale poczekam jeszcze z 5 dni,w pierwszej ciazy robilam 3testy w odstepach co 2dni i wszystkie negatywne..poszlam na usg i 7tydzien ciazy byl..wiec jakos testa nie za bardzo wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Pamietam jak dzis ,ostani okres mialam 27lutego w marcu nic ale robilam tedt na koniec marca i negatywny,pozniej w kwietniu na poczatku slub przed slubem bralam tabletki na wywolanie i tez nic test y dalej negatywne a okolo 20dowiedzialam sie o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek001
Witam. Przepraszam ze tutaj ale strasznie sie marwie... Jestem na poczatku ciazy. Dzisiaj pojawil sie u mnie taki przezroczysty klejacy i rozciagliwy sluz. Czy ktos tak ma albo mial? Boje sie ze to cos zlego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam dzis test i sa dwie kreski!!!! Minał cały dzień a ja nie moge w to uwierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Gratulacje!! Jesli chodzi i sluz w ciazy to spokojnie ja tez mialam..ja dalej czekam@nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosiaczek to normalne. Przez całą ciążę będziesz miała śluz- mniej lub więcej, ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek śluz jest odpowiednikiem hormonów, jesli jest to jest dobrze. Dopóki nie ma brazowych i czerwonych plamień to nie ma co siemartwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Dziewczyny, ja też wam kibicuję :) Olaboga, nie wiem czy jeszcze kojarzysz, też byłam jedną z tych styczniowych, którym się od razu udało. Anka - ogromne gratulacje! Jeśli się nie mylę, to 2 kreseczki są idealnie w rocznicę... Może tak miało być, ściskam mocno! Bombka - kibicuję ci niezmiennie, musi się udać :) Gosiaczek, ale czym się martwisz? Przecież śluz to nic złego, raz jest, a raz nie ma (ja miałam w pierwszej ciąży taki jak piszesz, a w drugiej i trzeciej "suszę"). Martwić mogłabyś się krwawieniem lub plamieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Anka gratulacje, ciekawe czy będą bliźnięta, bo chyba miałaś dwa pęcherzyki: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka wspaniale informacje, gratuluję z całego serca i zaciskam kciuki!!! Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek001
Macie racje, niepotrzebnie sie martwie... Widac taka moja uroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bom
nio to super anka widzisz :). ja czarodziejka jestem .....mówie że będą bliźniaki to będą :). ale ja rezerwuje luty....sio od lutego....sio sio sio :P:P:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ogromne Gratulacje :-) Teraz czas na bombke luty bedzie twój na 100% trzymam za to wszystkie kciukasy:-) Mi zostały dosłownie 2 tygodnie do CC a boję się strasznie chociaż poniekąd wiem co mnie czeka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
Anka gratulacje!!! bardzo się cieszę! teraz życzę spokojnego. szczęśliwego 1 trymestr. oby minął jak najszybciej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Wlasnie siedze pod gabinetem ginekologa i zobaczymy co mi powie na to moje usg. Mam nadzieje wyłudzić skierowanie na monitoring ale nie wiem czy mi sa. To ja juz po wizycie. Poczytał poczytał stwierdził ze da mi skierowanie na badanie krwi jakis odczynnik jajnikowy bo cos w lewym jajniku mam jakas zmiane i chce zbadac aby moc leczyc mnie pod ciążę. Jutro lece na badania. A tak do konca to powiedzial ze te moje jajniki to nie bardzo sa po tylko wg niego mam zaburzona owulację. A monitoring nie potrzebny. Mam brac ovarin jak biore i napewno sie uda. Zapisałam sie do niego na 8.02 wiec bede przed sama @ wiec zobaczymy: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny, tak dokładnie rok temu tez zaszłam w ciąze ale mam nadzieje, że w tym roku będzie inaczej... Ja od czwartku jestem przeziebiona, byłam przed samym terminem @ więc nie chciałam nic brac no i dobrze że nie brałam...lecze się domowymi sposobami i moze przejdzie. Bombka to skoro gin twierdzi, że masz problem z owulacja to czemu nie chce Ci zrobić monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nio nie chce dac bo ten lek ovarin pomoze mi z regulacja owulacji. Narazie 5 msc na nim mam jechac. Jak sie nie uda to dopiero bedziemy dzialac dalej. W lutym mam wizyte u polecanego ginekologa i zobacze co powie. Trochę zmartlil mnie tym badani krwi sa to ca 125 czyli cos nowotworowego jakies zmiany itp a dlatego ze jest jakis cos zwapnienie w moim usg i tak dla wykluczenia dmuchajac na zimno. Mam nadzieje: ). Zaczynaj testy owulacyjne sie robic tzn druga kreska jest jeszcze slaba ale jest bo robie codziennie testa i od wczoraj cos widac wiec kilka dni i może będzie owulacja. Dzis u mnie 14 dc wiec czas najwyższy: ):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Witam.ja dalej czekam @ nie ma..jutro testuje zobaczymy co to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
A mi sie dziewczyny zycie wali to zawodowe. Aktualnie pracuje w biurze rach jako asystentka ale jutro skladam wypowiedzenie bo mam nagrana druga robote. Troche boje sie zmian ale wiem ze może pomóc. Oczywiście staram sie staram. Dzis 17 dc i może wkoncu od tygodnia maz nie usnje szybciej niz ja: ):):) Anka jak tam usg bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka czasami takie zmiany w życią są bardzoe ważne i potrzebne. Ja do lekarza ide dopiero 6.02, dziś zaczełam 5 tydz więc jeszcze mam czas. Ogólnie nie mam jakiś tam wielkich objawów, jak tak nabiegam się za mała cały dzień to jak się już położe to czuje że coś tam się dzieje, nie mam apetytu i jem bo jem, chociaż dzis sama się prtzekonałam że chce mi sie kurczaka i go zrobiłam i zjadłam hehe Ja od tygodnia jestem przeziębiona, i to akyrat w takim momencie... nic nie moge wziąć, leczyłam sie czosnkiem i syropem dla ciężarnych ale było ciężko, teraz tylko katar został. Nie wiem jak bedzie później ale narazxie ta ciąża nie jest jakaś szczególnie uciążliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Wczoraj troche jeszcze mna nosiło z nerw zwiazanych z praca byla byla bo juz złożyłam wypowiedzenie. Teraz za chwilę mam rozmowe i podpisanie umowy w nowej pracy. Zobaczymy: ). Wczoraj wreszcie maz nie zasna choc probowal :):) dzis 18 dc wiec czekamy czekamy. Testy owu negatyw chodz kreska coraz ciemniejsza :). Endokrynolog wyliczyl mi owu na ok 22-26 dc przy cyklach srednich 36 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Witam was w piatek robilam bete ibetesiaj odebralam wynik 6 :-) czułam ze cos jest..a test ciazawe nic nie pokazywaly..na 15mam wizyte..trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
No to czekamy na wiesci: ):):). Ja wczoraj miałam przytulić sie do meza i co i przytulilam ale usnelam i obudził mnie jak dal mi buzi na wyjscie do pracy. Ja wlasnie dzis mam 21 dc i jade ba 12.15 do ginekologa po wynik ca 125 wiem ze jest dobry ale zobaczymy co wyniknie z wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
http://zapodaj.net/524eaa46b5813.jpg.html czy to moze zwiastować owulację? Nadmienie ze mam śluz płodny tak mysle. Na papierze jest taki błyszczący i śliski a jak chodze towarzyszy mi uczucie mokra. Mam bardzo kipeski aparat w tel i w rzeczywistosci jest prawie taka sama jak kontrolna. Jadę do ginekologa zobaczymy co powie: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Wydaje mi sie ze tak..wiec do dziela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka albo aparat zle robi zdjecia albo nie ma tu pozytywnego testu..... na tym na samym dole jest jakas kreska ale to nie jest owulacja. Co powiedział lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Mam bardzo zly aparat w tel. Wiadomo ze moze jest jeszcze negatyw ale juz coraz mocniejsza ta kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik07
Test na samym dole wyraznie juz widac ze jest kreska,wiec napewno cos sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×