Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zmotywowanastudentka

ODCHUDZANIE od 02.01.2015

Polecane posty

Gość samotna 30
Wczoraj skalpel,trampol.20min i spacerek☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Dziś było ważonko i kilogram mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaRycho
Ja polecam na odchudzanie http://pl.raspberrybio5.com/ zaczęłam miesiąc temu i już mam mniej 10 kg. Nikt nie może zatem mówić co jest prawdą, a co nie póki nie spróbuje. Oczywiście też trochę ćwiczyłam, ale to zależy jakie miałam natchnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tego sposobu... Mi nic nie pomagało (ani zdrowe jedzenie, ani wysiłek fizyczny). Przeczytałam więc info na http://www.beautymedica.pl/dolegliwosci/nadwaga_i_otylosc/ i zdecydowałam się w końcu na zabieg wyszczuplający. Szczerze? To miałam naprawdę spore obawy przed, ale teraz już wiem, że nie było się czego bać. Zabieg był krótki i przyjemny. Zupełnie bezinwazyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odchudzanie z Natur House, działa, tylko trzeba wytrwać. Schudłam w 3 m-ce 20 kg, po roku poszłam znów aby schudnąć następne 10 kg. Całe życie walczyłam z otyłością. W natur house w końcu "nauczyłam" się jeść, bo teoria a praktyka to niestety nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Samotna, to za tydz bedzie 7 z przodu:D teraz 80?? nie?:) ja sie trzymam od slodyczy daleko, ale z ruche roznie neistety..;/ okres mi przyszedl z opoiznieniem i atakuje ze zdwojona sila;/ badzcie dzielne dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malejestpiekne
Właśnie wracamy z córcią z zumby :> Dietkę trzymamy :> Jakoś dajemy radę :> Wy też dacie radę :D Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem z tych sztywniakow co na zumbie wygladaja jakby kija polkneli:) a szkoda bo swiadomosc swojego ciala jest fajna,zumba pomaga:) ja za yo ide uwielbiam fitness;) kazdy musi znalesc cos dla siebie!;) milego wieczorku!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Hej. Dziś dzień bez ćwiczeń.Kora dziś rano widziałam 7 z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Zjadłam troche czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Samotna ! Brawo za 7 z przodu - ale ta czekolada była Ci zbędna :) Ja dzisiaj 61,1 :( ale może dlatego że przed okresem jestem (albo sobie tłumacze) no nic walka wciąż trwa :) ja chcę 5 z przodu zobaczyć ale ono chyba mnie nie chce widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Farfadea mi sie konczy okres i musze dzis pocwiczyc,bo przez 2 dni nie cwiczyłam. Do 5 z przodu bliziutko wiec nie poddawaj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Małe jest piekne super ze z corcia cwiczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Jeszcze bardziej wzmocni to Wasze wiezi☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Samotna super!!!:) idziesz jak burza:) jak Twoje cialo, bo już duzstracilad, odczuwasz jakis nadmiar skóry? Ćwiczenia na pewno ładnie to redukują! JA dziś pocwicze delikatnie bo okres jeszcze daje popalić ale poruszać się musze! Bo zesztywnieje:) Farfadea, ja przed okresem potrafię ważyć 2kg więcej, bardzo mi się woda zatrzymuje.. Wiec na spokojnie zwazysz się po okresie, na pewno miło się zaskoczysz!!! Ja dziś byłam na zakupach,rozpiescilam się, kupiłam sobie 2 kiecki i szpilki:) co najważniejsze rozmiar 38!miło bardzo! To daje motywację by nie wracać do złych nawyków;) nie poddajemy się, czekolada w kąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malejestpiekne
Samotna gratulacje :> Tak z córcią więzi mamy bardzo dobre:> A fajnie jest coś porobić razem :> Nasza motywacja zaskakuje nawet mnie :> Myślałam, że odpuszczę jak zawsze po kilku dniach, a tu już 2 tygodnie diety i nie odpuszczam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
MałeJ.P.super.Kora ja zawsze byłam nabita i tak też jest teraz,na szczeście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Dziś stepper godzine i godzine orbitrek oraz 10min trampolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonażabka
Cześć Dziewczyny :) Gratuluję sukcesów !!! U mnie nadal bez większych wpadek, jeśli nie liczyć wczorajszego małego talerza spaghetti ( makaron ). Wciąż nie wiem czy schudłam, bo waga jeszcze nie dotarła, dopiero zamówiłam. Jeśli się okaże, że mimo naprawdę restrykcyjnego trzymania się postanowień nie schudłam nic albo bardzo niewiele, to rzucam tę dietę w diabły ! ;) Miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malejestpiekne
zielona żabka nie poddawaj się :> Czasem jest ciężko, ale trzeba walczyć:> Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce to można :) Pozdrawiam i pięknego, słonecznego dnia życzę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Dziś rower 40min i półtora godz.orbitrek i wioslarz na powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26km na rowerze, po gorkach zaliczone:) szczesliwa! :) lato juz tuż tuż dziewczyny; ) nie poddajemy się! Zielona żabka na pewno będzie spadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malejestpiekne
U mnie kolejny kg w dół :> Sporo zamieszania, dużo obowiązków, ale staram się znajdować czas na troszkę ćwiczeń. Diety się trzymamy :> Pozdrawiam i wesołego i cieplutkiego majowego życzę wszystkim :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chudzinki ja po przeprowadzce jestem dieta przez to zaniedbana :( bułki wpieprzałam bo tylko to moglam zrobic na szybko:( mam nadzieje że sie bardzo na wadze nie odbije ale jutro kuchnie będę miała zmontowaną i wracam do gry ! :) z podwójną motywacją :)Gratuluje super wytrwałości ! Jesteście super :) A ja mega pozytywnie nastawiona bo do tego od poniedziałku idę do nowej pracy :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Super dziewczynki!!Kora 26 km? Pieknie!Ja półtora godz.orbitrek i wioślarz,cwicze na powietrzu w grupie na siłowni,jest super a córcia na placu zabaw obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Chodakowska chwilowo w kąt poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Podjadam czekol!Wyzwanie chociaz do środy bez niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę w to razem z Tobą, zero slodyczy:) Uwielbiam rower, tez mało cwicze w domu teraz ale jak jest ładnie to trzeba z pogody korzystać i dotleniac się:)faradea, etap zmian na finiszu, wrac do diety:) 55 kg czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Dziś orbitrek godzine i spacer 1,5h☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kora - już wracam :) A dokładniej to jutro bo kuchnia dopiero teraz podpięta :) Ale dziś mało jadłam chociaż zakazane rzeczy :) Ale powiem Wam tęskni mi się za warzywkami :) Wy się ślicznie trzymacie , ja się mogę podpiąć do wyzywania zero słodyczy :) Ale dziś duuużo chodziłam :) Telefon pokazuje mi prawie 13 km :) Tak tak 55kg czeka a ja nie chce żeby długo czekało :) Trzymajcie się dzielnie walczymy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×