Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zmotywowanastudentka

ODCHUDZANIE od 02.01.2015

Polecane posty

Dziewczyny! Dzieje się dzieje:> Mam więcej energii, od kiedy kg lecą w dół:> Motywacja ogromna, lato zbliża się wielkimi krokami :) Jak macie apetyt na słodkie polecam na drugie śniadanie zrobić sobie koktajl- mały banan i kiwi z płatkami owsianymi i zmiksować :) Karolcia działasz podobnie jak ja: 5 posiłków dziennie, co trzy godz. brak słodkiego, tylko zdrowe produkty (tyle, że ja na I sniadanie ciemne pieczywo) no i aktywność ile zdołam . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala 1980
Farfadea staram sie,ale niestety stres,zly nastroj zajadam słodyczami.a że jestem nerwusek więc są i efekty:).Ale dziś znów podjęłam próbę.Do południa minęło bez słodyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anowiiwona
Ja akurat całkowicie jestem za african mango, tutaj jest wiele ciekawych informacji o tym suplemencie diety http://nplink.net/btkjP7vM ja się czuję po nim bardzo dobrze, mój metabolizm się poprawił, nie czuję się ciężko. Kilogramy spadają to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ!!! Mam świetne rowerki do spinningu / indoor cycling'u. To świetne uzupełnienie treningów gdy za oknem deszcz, lub gdy poprostu nie możemy nigdzie wyjść. Dobra muzyka w uszach i jazda!!!. Używane ale w świetnym stanie - każdy coś wybierze. Od 1tys. do 4 tys. Firmy takie jak: Tomahawk, Schwinn, Lemond Revmaster Life Fitness, Reebok, lub Vortec. Zainteresowanych proszę o kontakt. 506145709. Pomagam z dostawą w mazowieckim!! Dalej kurier. Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja trzymam sie wyzwania;D odzywamy sie;) i nie poddajemy:) Brawo, malejestpiekne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala 1980
Hej !gratuluje wytrwałości.Ja poległam wczoraj na urodzinach męża.Boże jak ja siebie nienawidze :( Mam dość fałdek,grubych nóg i nazywania mnie pączkiem ale zaczynam tracić nadzieję że uda mi się schudnąć.Jutro basen i znów zdegustowane spojrzenia chudzielców ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala na spojrzenia dawno przestałam reagować- jak komuś coś się nie podoba-niech nie patrzy! Troszkę wytrwałości i zobaczysz efekty, a wtedy motywacja coraz większa :D U mnie motywacja jest, dietke trzymam :) Staram się ćwiczyć i jakoś leci, ale daleka droga przede mną :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala 1980
Dzięki za wsparcie.Jutro zacznę od nowa,ranek zaczynam od basenu to bedzie łatwiej.trzymajcie kciuki :)będę mieć 5 z przodu i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludźmi się nie ma co stresować! Wieś ile razy każda z nas przegrała są ze że sobą? ! Setki razy, sztuka jest wstać i walczyć dalej:) dla siebie swojego zdrowia! :) damy rade! Ja juz nie mam parcia na słodkości, tydz detoksudetoksu zrobil swoje:) z ruchu dziś 40 km na rowerze po gorkach:) walczymy, nie od jutra od dzis!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfadea
Ah ja jestem całkowicie słaba psychicznie ostatnio mówie jedno robie drugie i płacze że nie chudne :( no ale co zrobić dzisiaj się już trzymać diety będę a od jutra praca i te wieczorne posiłki trzeba ograniczyć:) Gratuluje dziewczyny wytrwalości jesteście wielkie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! Co myślicie o takich produktach gotowych? Widziałam ostatnio w sklepie produkty gotowe do diety w stylu makaron, zupy, desery, koktajle - wszystko do zalania wodą i gotowe. Ze wzg na prace ( jadam raczej nieregularnie) nie powiem przedstawia się fajnie, no i nad garami siedzieć nie trzeba ( nie podjada sie w trakcie gor, bo kocham gotowac ale tez i jeść:)) Czy ktoś próbował tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ!!! Mam świetne rowerki do spinningu / indoor cycling'u. To świetne uzupełnienie treningów gdy za oknem deszcz, lub gdy poprostu nie możemy nigdzie wyjść. Dobra muzyka w uszach i jazda!!!. Używane ale w świetnym stanie - każdy coś wybierze. Od 1tys. do 4 tys. Firmy takie jak: Tomahawk, Schwinn, Lemond Revmaster Life Fitness, Reebok, lub Vortec. Zainteresowanych proszę o kontakt. 506145709. Pomagam z dostawą w mazowieckim!! Dalej kurier. Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo:) co tutaj tak cicho??? Dziewczyny gdzie jesteście? Farfadea kopniak w tylek i za ojczyznę, nie pozwól by Twoje słabości wzięły górę:) wiem, ze dasz rade! Udowodnij q tym tyg 5 ma być z przodu, ok? Samotna, co z Tobą? Wrocilas do pracy i zapominasz o nas? Tak nie wolno! Miłego dnia! Odzywamy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) można dołączyć się do grupy? :) Bo już tracę siłę i motywację:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem:> Ciągle aktywnie na dworze i nie ma kiedy pisać :) Wzięłam się ostro! Efekty podobno widac, bo wszyscy znajomi mówią łał co robisz itp :> Jestem zmotywowana podwójnie słysząc, że efekty są :) Ale cóż mam do zgubienia jeszcze dużo:) Ale może już w tym tyg. zobacz ę 7 z przodku :>Pozdrawiam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala 1980
Hej,wczorajszy dzien zaczelam od porazki (drożdżówka z makiem)i juz myslalam ze kolejny dzien .Postanowilam jednak walczyc dalej i sie udalo:) Dziś zaczęłam od zdrowego śniadanka,do konca lipca musi byc 8 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka19999gość
Hej. Ja zaczęłam od lutego. Mam 39 lat. Przy wzroście 167 cm miałam 57 kg. Obecnie mam 53 kg. I oby tak zostało. Bardziej zależy mi na ujędrnieniu ciała niż dalszym spadku wagi. Najważniejsze ćwiczenia , chociaż czasami ciężko się zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy są tutaj mile widziany, więcej nas więcej wsparcia:)j środki, Ty Chudzinko;) ćwiczenia ujędrnia, a żeby nie spadać z wagi to musisz jeść odpowiednio:) kal bądź dzielna:) ja co drugi dzień staram się śmigać na rowerze:) dziś lekko ona 20km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ!!! Mam świetne rowerki do spinningu / indoor cycling'u. To świetne uzupełnienie treningów gdy za oknem deszcz, lub gdy poprostu nie możemy nigdzie wyjść. Dobra muzyka w uszach i jazda!!!. Używane ale w świetnym stanie - każdy coś wybierze. Od 1tys. do 4 tys. Firmy takie jak: Tomahawk, Schwinn, Lemond Revmaster Life Fitness, Reebok, lub Vortec. Zainteresowanych proszę o kontakt. 506145709. Pomagam z dostawą w mazowieckim!! Dalej kurier. Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :> U mnie młyn, praca, praca papiery, zamieszanie... może po 20tym będzie więcej czasu:> Ale dietkę trzymam, zumby nie odpuszczam, rowerem jeżdżę, także jakoś leci:> Życzę wytrwałości :) Damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala 1980
Poddaje sie:( rano zaczynam dobrze,kolo poludnia dopada mnie kryzys i wcinam co popadnie.Zycia nie ulatwia mi to ze pracuje w sklepie spozywczym wiec mam wzystko pod ręką.a moja silna wola szkoda gadac.Musze schudnac dziewczyny poradzcie cos,bo nie chce byc juz zawsze pączkiem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik2015
Hej ! dolaczam do was ! Czy slyszal ktos moze o Callanetics ? Ja ostatnio przeczytalam ze to jest skuteczniejsze niz pilates a opiera sie to na poprawnym sposobie oddychania i trzymania sylwetki ? Mysle o rozpoczeciu jako cos dodatkowego oproczcodziennych jedno- godzinnych cwieczen fitness . Piszcie !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka19999gość
Ja powiem tak. Całe życie uwielbiałam słodycze i zawsze ciężko było mi się z nimi rozstać. Jednak jak zaczęłam ćwiczyć parę mcy temu, odstawiłam słodycze całkowicie. Tzn.pozwalam sobie w weekend na jakieś ciacho i tyle. Żadnych batonik ów, czekoladek i cukierków. Nic. Przez pierwsze 2 tygod była to dla mnie katorga, ale z czasem się przyzwyczaiłam. Teraz juz mnie nie ciągnie. Wole jakieś płatki pochrupac . Przydałaby mi się jakaś dieta, ale jakoś nigdy nie miałam czasu liczyć kalorii , kupować tylko zdrowe jedzonko i tego pilnować. Po prostu jakoś mało czasu na to mam. A gotować sobie inne posiłki i reszcie rodziny coś innego to już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka19999gość
A ćwiczę przeważnie z Ewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfadea
Witam nowe forumowiczki :) Ćwiczącym klaszczę ! Jesteście mega po prostu super :) Ten rowerek za mną chodzi ale narazie troche bez kasy jestem bo nowe mieszkanie mnie spłukalo z kasiorki :)Ale odbije się ciutke i muszę kupić :) Ja troszkę lepiej przynajmniej z jedzeniem i bardzo dużo chodzę praktycznie od 5 rano do godziny 19 jestem w ruchu przynajmniej się staram ale efektów brak mam wrażenie że utyłam ale tłumacze sobie wodą w organizmie i mi lepiej :P no walczymy dalej :) nie pisze dużo ale zero czasu praktycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkav
część , musze do Was dołączyć,zeby wreszcie coś się ruszyło z wagą. Mam słomiany zapał i łatwo dopada mnie efekt jojo. Muszę zarzucić ze 30 kilo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm U mnie w biegu ostatnie dni i waga stanęła:/ Może od dziś się uda regularnie i zacznie spadać - tak chcę zobaczyć 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Hej.Czytam Was codziennie ale czasu brak na odp.Waga 79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna- ciepło się zrobiło to i brak czasu na forum, bo wszyscy aktywni :> Gratuluję tej 7 na przodku, ja marzę o niej- już niewiele brakuje :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×