Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zmotywowanastudentka

ODCHUDZANIE od 02.01.2015

Polecane posty

Farfadea i tak trzymaj!!! Ja dziś wykorzystała pogodę i na rowerze machnelam 27km:) uzalezniam się od rowera:) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę kupić rower bo mam jeden ale jest tak brzydki że mówię na niego multipla :)Jutro idę do nowej pracy :) Trzymajcie za mnie kciuki :) I od jutra dieta na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Też uwielbiam rower ale nie zawsze mam mozliwosc zeby nim dluzej pojezdzic.Dzis godzinka orbitrek i wioślarz.Farfadea powodzenia w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej1979_2009
HEJ!!! Mam świetne rowerki do spinningu / indoor cycling'u. To świetne uzupełnienie treningów gdy za oknem deszcz, lub gdy poprostu nie możemy nigdzie wyjść. Dobra muzyka w uszach i jazda!!!. Używane ale w świetnym stanie - każdy coś wybierze. Od 1tys. do 4 tys. Firmy takie jak: Tomahawk, Schwinn, Lemond Revmaster Life Fitness, Reebok, lub Vortec. Zainteresowanych proszę o kontakt. 506145709. Pomagam z dostawą w mazowieckim!! Dalej kurier. Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Hej.Waga 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna a już miałam pisać jak tam?:) ja się z ważę w połowie maja:) bo u mnie jakoś waga stoi, za mało ruchu jednak:/ dziś coś pomacham :) zdam relacje:) gdzie reszta dziewczyn? ?? Haloo? Czekamy tu na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W środe było już 7z przodu a teraz taka lipa,na ta moja aktywnosc dawno powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna kochana nic się nie przejmuj ! Granice sa najgorsze:) Ale dzielna kobietka jestes i damy rade :) Kora super pomysł :) Ja też się zważe w połowie maja i wpiszemy nowe stopki *mniejsze :) A do tego mój ma urodziny 15stego to mu niespodzianke zrobie :) Po pierwszym dniu jestem skonana pracuje teraz 10h a telefon pokazal mi 20km że przeszlam :) Ale z dieta slabo dziś :( tzn w pracy ok ale po pracy wpadałam taka głodna że jadłam i jadłam :( ale trudno mamy nowy cel: 15 maj ważenie :) dobrej nocki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Skalpel i trampolina 15min.☺Farfadea dasz rade w pracy.Kora jak tam rowerek był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika0192
Witajcie dziewczyny! Można się przyłączyć? ja jestem na diecie od sierpnia 2014 i do dzisiaj jest 13 kg na minusie :) jestem prze szczęśliwa :) startowałam z wagi 96 a teraz 83 :) chciałabym dobić przynajmniej do 70 a później pomyślę co dalej. mam 164 cm wzrostu i wiem ze 70 kg to tez będzie dużo ale jak go osiągnę do końca roku będę mega dumna z siebie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Witaj Monia!Dołanczaj!Super,że sie utrzymałaś tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Witaj Monia:) gratuluje wytrwalosci:D Ja wczoraj zero ruchu, dzis 7km marsz:) na tyle mi czasu starczylo:0 jutro chcialabym cos pocwiczyc, moze rower zobaczymy jaka pogoda bedzie;) dzis pogrzeszylam, zjadlam zelki... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika0192
a ja właśnie wróciłam z zumby :) czuję się świetnie :) dziewczyny z całego serca polecam, nie dość ze spalamy przy tym mnóstwo kalorii to i zapominamy o wszystkich problemach :D i mam do Was pytanie, jak radzicie sobie z tym aby częściej jeść? ja nie jestem w stanie jeść 5 razy w ciągu dnia. a wiem, że tak należy robić. a co myślicie o musli na śniadanie? chodzi mi konkretnie o takie z biedronki tropikalne chyba jak się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Monika ja nieraz zjem 4posiłki,bo brakuje mi dnia ale staram sie.Na śniadanie nieraz jadam pół szkl.mleka z otreb.owsianymi i jabłkie utartym z łyzeczka miodu pyszota i efekt przeczyszczajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Kora wczoraj tez nie cwiczyłam i tez mały grzeszek miałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Dziś stepper pół godz.i niecały skalpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonażabka
Kurde, napisałam się i mi się skasowało :( W każdym razie dziś było pierwsze moje ważenie. Po 4 tygodniach , mam 3 kg mniej na liczniku. Nic rewelacyjnego, ale zawsze jakiś mały sukces. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
witam wszystkich:) jestem od dzisiaj na diecie chciałabym do was dołączyc, bo w grupie zawsze razniej:) moja waga to 95kg chciałabym zejsc do 75kg mam nadzieje że się uda.pozdrawiam kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika0192
cześć dziewczyny. ja sobie wczoraj trochę zaszalałam. nie dość że zjadłam więcej niż powinnam to na dodatek jadłam niezdrowe rzeczy ale już dzisiaj wracam do zdrowego odzywiania :) zielona żabko gratuluje, to jest i tak duży sukces. mi czasem tylko 2 kilo spadało w ciągu miesiąca ale małymi kroczkami zdobędziemy cel :) Kasiu witamy Cie :) też startowałam z podobnej wagi bo z 96 kilo i dzisiaj juz jest te 13 na minusie. także wieżę w Ciebie :) powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malejestpiekne
Hej! Jestem ju ż. Nie mogłam Was znaleźć - laptop mi się spsuł i po naprawie zakładki się pokasowały:/ Ale jestem trzymam się nadal kolejny kg w doł, :> Wczoraj rowerkiem wieczorem ok 7 km, dziś wybieram się trochę dalej. Pozdrawiam Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malejestpiekne
Witam:> Nie mogłam was znaleźć. Laptop siadł i po naprawie zaginęły zakładki, ale już jestem :> Wczoraj rowerem 7 km. :) Może dzisiaj dam radę dalej :> Pozdrawiam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) mnie tez dopadl jakis kryzys i sie rzucilam na to i owo, az wstyd sie przyznac! ale wracam do pionu:) cos mi samodyscypliny brakuje;) WItaj Kasiu, pewnie ze dasz rade:) Ja dzis z ruchu: marsz 7km, abs, posladki z mel i moze jeszcze sie skusze na cos. Zauwazylam ostatnio, ze celulit mi sie zwiekszyl, jak cwiczylam systematycznie mialam fajne nogi, tzn nie ze nie mialam nic, ale duzo mniej, duzo duzo... Eh trzeba zaczac od nowa, bo czlowiek szybko sie rozleniwia:) Eh Samotna, zebym znowu sie tak zaparla, jak TY! Z nowosci mam z mezem umowe, ze nie kupujemy nic a nic slodkiego, to mi pomoze, w mysl zasady jak sie nie ma, to nie kusi:) Gratuluje spadkow, 3kg, -to nie malo!!!! brawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfadea
Witam moje kochane :) nie pisze ostatnio dużo bo totalny brak czasu :) Z dietą - jak jestem w pracy to dobrze - potem jest problem zjadałam 1,5kromki i mały obiad ale to za dużo jak na wieczór :( i pije bardzo malutko - w pracy zajob straszny 10godzin dzien w dzien padam już :) Strasznie puchne ale to chyba od tego chodzenia tak wczoraj zrobilam 24km ! Witam nowe chudzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Dziś spacerek i skalpel przed chwila zrobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Halo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Melduje się, marsz 7km i cały dzień w ruchu bo porządki robiłam, przede mną remont... przeraża mnie ten syf..jutro nan planie rower, mam nadzieję że czas mi pozwoli! Nie jadłam nic słodkiego:) odzywamy sie:) Samotna tez postanowiłam wrócić do ćwiczeń, Ty jedziesz równo z koksem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze że akcja jest :) Dziewczyny ja dzisiaj się zważyłam i jest 60,6 :( 0,4 więcej ale powiem Wam ,że i tak się cieszę bałam się strasznie ,że więcej bo ostatnio jem jak jem :) Ale dziś walczę z mieszkaniem jak już dojdę do ładu z nim to dieta też wróci :) Staram się w miare możliwości ale momentami ciężko coś zrobić do jedzenia :) Do następnego tygodnia będzie 59,6 ! :) Trzymajcie kciuki ja chcę tą przeklętą piątkę z przodu zobaczyć ! :) Miłego weekendu chudzinki moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika0192
Cześć dziewczyny :) ja ostatnio to trochę sobie za dużo pozwalam ale mam dostać okresu i zachcianki mnie dopadają. staram się nie jeść słodyczy w zamian jakiś kisiel albo owoc ale ciężko jest. Farfadea ja Ci strasznie zazdroszczę tej 6 z przodu bo nie jedna o niej marzy. ja to mam nadzieje do końca czerwca 7 z przodu zobaczyć :) ciekawe czy mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×