Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wracajacy

2015 powrot do Polski z emigracji po ponad dziesieciu latach

Polecane posty

Gość gość
Bingej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E ty qrwo wuefowa chce wiedziec jaka jest roznica miedzy uk a gb!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiem realisty
I co z tych powrotów do Polski? Rodzina i znajomi też zalatani, praca, dojazdy, rodzina, nikt was nie będzie niańczył, wraca szara rzeczywistość, a jak kasa wam się skończy to powrót na saksy, oj ludziska, i błędne koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Tez myslalam, ze w Polsce to przynajmniej nie ma gadania o kasie bo wszyscy tacy uduchowieni. A gdzie tam, bieda z nedza, wszyscy zalatni aby zwiazac koniec z koncem i tylko gadka o zarobkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjny smieciu jak nic nie potrafisz, to wiadomo ze zaraz wrócisz kible szorowac. Ja nigdy do zasranego uka nie wrócę. W PL jest super, pięć lat w uka, to przerwa w życiorysie. Gnij tam smieciu, szorujaca kible.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze dla ciebie ze tu nie wrocisz smieciu, inaczej bym musial obic ci tego krzywego ryja jakbym cie spotkal za te obelgi o mojej ukochanej Anglii :D gnij w PLu z bingolem gimbusem u mamusi na garnuszku :D dwoch nedznych przegrywow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, naprawde myslisz ze wszyscy za granica szoruja kible? To pokazuje szczyt twoich mozliwosci, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja to jest co najwyzej angielska kupa, która co rano sprzątasz po Brytolach smieciu emigracyjny. Widać jesteś netowy kozaczek. Chętnie bym cwelu sprawdził twoje umiejętności. Pewnie jesteś malutkim fiutkiem, bo tylko takim podoba się z****** jukej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie bardziej moja niz PL dlatego ze czuje sie tu bardziej u siebie niz w PLu. Dziwne smieciu? Moze dla takich cweli jak ty, mieczakow co plakali za kotlecikami mamusi i dlatego wrocili ze lzami w oczkach. Zapraszam do Nottingham na St. Anns. Daj znac jak juz tu bedziesz, napisze gdzie dokladnie sie spotkamy i wtedy netowy kozaczku mnie sprawdzisz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten netowy kozaczek to nasz golodupny wuefista :) Kupil kawalerke w Gdyni i podjarany, bo swoja wioche zostawił za soba.. Niestety wiocha nie chce go opuscic, ani w Uk ani w Pl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiste ze ten debil zmywal gowienka :D i kible, dlatego mysli ze wszyscy to robia i sa takimi przegrancami jak on. Natomiast prawda jest zupelnie inna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjne smiecie hau hau. Jutro znów trzeba będzie kupę po brytolach posprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze tu sie gownzm ze swego pgr nie brzydzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś mieszkałem w UK, wiele się nauczyłem i podziękowania za to, ale pobyt na stałe hmm... trzeba bardzo lubić ten kraj, no i na stałe poukładac sobie w glowie tak po angielsku, wiadomo polskiego tez sie ostanie na pamiatke, coby się wiodło czy tu czy tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mieszkam w uk I jak w chodze na forum I czytam te wstretne hejty osob ktorej mieszkaja w pl do osob z uk to az nie wierze ze mozna tak pisac do wlasnych rodakow.to jest wlasnie to polacy czesto mieszkaja w uk bo jest wieksza kultura a nie obelgi I hejty. Zalosne jak mozna od szmat kogos wyzywac bo pisze ze woli mieszkac w uk, nie macie za grosz kultury tylko wyzwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za ile sprzedajesz tylek w uk swinio. Wiem ze to lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tymczasem w PL jest tak jak było od Mieszka I czyli ch/u/jo/wo. Jak nie wojny to zawieruchy, powodzie albo PiS przy władzy. Wszystkie ustroje już przerabialiście i rezultat jak zawsze tragedia. Nie ma ustroju którego byście nie spi/ep/rzy/li nieudaczniki polskie z kniei na obrzeżach wschodniej Europy. Dzicz nadwiślańska, parobki pracodawców żal mi was bo życie mija a wszystko już sprzedane. Więc do roboty białe murzyny zanzibarskie. Ryć, ryć i jeszcze raz ryć za bezdurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×