Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wracajacy

2015 powrot do Polski z emigracji po ponad dziesieciu latach

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj Ha ha, czy ta twoim Daniem xxx "daniem " ? ladacznico po hmmm studiach :D studiach obciągania na emigracji , studiach ...chyba łopatologii :) nie ciskaj się tak bo w swej złości tandeto zapominasz poprawnej pisowni :) prócz zwieraczy puszczają ci jak widać nerwy ;) pustaku tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwieracze jej puszczają od dawania dupki, bo to w pracy trzeba dać angolom no i w domciu chłop też ptaszka chce umoczyć. Ona taka swiatowa proszę ja ciebie, zagramanica mieszka. Dziady pyerdolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konchitka niczego nie ogarnęła? no coż... kto się głupim urodził głupim umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huzar 836
Witam wszystkich planuje zjazd do polski z rodzina czytam I widze ze opinie sia podzielone chcila bym sie dowiedziec jak wyglada rynek pracy w duzych miastach I na co mozna liczyc I czego oczekiwac pozdrwiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież i tak nie uwierzysz w to co ci napiszemy i będziesz się kłócił że w Polsce jest cudownie i chcesz wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyglada rynek pracy w duzych miastach I na co mozna liczyc I czego oczekiwac xxx nie znasz odpowiedzi na tak podstawowe pytania i ciągniesz rodzinę do Polski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka totalna. Zapomnij o pracy w Pl bez znajomosci. Nawet po super najwyzszych mozliwych studiach, w sumie do tego lepiej sie nie przyznawac i moze cudem pracke jako sprzataczka dostaniesz, qrwa co za syf :o dobrze ze juz zarobilem na wyjazd i spier/dalam za 3 miesiace i albo wyjdzie za granica albo smierc, wole to niz powrot :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popelnilem 2x blad powrotu przez pewne kwestie... najgorsze zyciowe bledy, nigdy qrwa wiecej naiwnosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przynajmniej 7 osób które wróciły do Polski. W przeciągu 5ciu ostatnich lat. Wszystkie są z powrotem w UK. A wracali do pewnej pracy, w Polsce kupili domy itp itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam 8 ktore wrocily i zostaly. Bo mialy hajs i cos pod kopula, a nie same przeciagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać liżące jaja s****wy noe odpuszczają i bedą oczerniać Polskę. Wy świnie idźcie polizać jajcuchy swoim brzydkim obcokrajowcom. Tfu na polskie swinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy moi znajomi którzy wrócili, żyją zayebiscie w PL. Widać jakich macie nieudolnych znajomych, ze ponownie emigrują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc totalnym debilem zeby wrocic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być totalnym debilem żeby zostać na emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustsysydxjcjcjcjcjc
Wracajcie przegrywy, w UKa miernoty to szczyt marzen dla was, wracajcie do reszty miernot w bidopolandzie obciagac laske klechom i pisowi gołodupce jedne. Wiecej swiezego powietrza bedzie dla mnie w UKa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umyłeś juz Angolom kible po porannej kupie, czy jeszcze sie męczysz z obsranymi kiblami ty brytyjski marginesie społeczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc skonczonym deklem, zeby wrocic do UKa z powrotem. Podwojne przegrance, nic w Pl nic w UKa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chooy ci do tego pedale, zajmij sie soba szmato, a ja wyjade i wroce nawet 10x jak bede miala taka ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie wyjedziesz osrusie bo na kontroli w UKa wywalają za taką gebe jak ty masz. Wracajcie przegrywy, UKa to szczyt marzen dla was, wracajcie do reszty miernot w bidopolandzie obciagac laske klechom i pisowi gołodupce jedne. Wiecej swiezego powietrza bedzie dla mnie w UKa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dramat!!!! tez z zona myslimy o powrocie do Polski po 11 latach w uk. Ale czytajac niektore posty to mi sie odechciewa. Hamstwo i prostota. Czy ktos moze mi powiedziec jak to funkcjonuje? Ktos o cos pyta, chce podyskutowac a tu obelgi wyzwiska i takie tam... i po co? dlaczego ludzie w Polsce tacy sa? kiedys myslalem ze to porostu internet i anonimowosc powoduje ale na zagranicznych forach wszyscy sa jacys milsi dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cie UK nad zycie i nigdy nie wroce do polaczkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiecej chamstwa i szczekania jest od tych, ktorzy zostaja na stale na emigracji. Nie wiem czego nam powracajacym tak zazdroszcza? Przeciez tez moga wrocic, ale widocznie nie maja z czym i do kogo, a to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam, ze jezeli ktos ma jakies oszczednosci (np. na kupno mieszkania) i perespektywy na prace to moze w pl zyc calkiem dobrze. Bez przesady, piszecie jakby wszyscy Polacy z glodu grzebali w smietnikach, albo mieszkali w lepiankach. To wlasnie zycie na emigracji jest ciezkie, bo tylko nielicznym sie naprawde powiodlo, reszta zyje od pierwsze do pierwszego w wynajetych mieszkaniach pracujac za najnizsze stawki (rowniez ci po studiach). Bo jesli ktos pracuje nawet w biurze za marna stawke, to juz lepiej zyc we wlasnym kraju i miec wieksze mozliwosci rozwoju. Jasne, ze praca na budowie czy sprzatanie jest lepiej wynagradzane np. w UK, ale co z tego skoro koszty zycia sa wieksze - wiec jakby nie patrzec pewnego pulapu sie nigdy nie przeskoczy. Ale na forach tego typu ludzie sie do wlasnej porazki nigdy nie przyznaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Najwiecej chamstwa i szczekania jest od tych, ktorzy zostaja na stale na emigracji. Nie wiem czego nam powracajacym tak zazdroszcza? Przeciez tez moga wrocic, ale widocznie nie maja z czym i do kogo, a to juz inna sprawa. xxx kto ci zazdrości debilu??? i czego? biletu powrotnego za 30 funtów? w ten sposób chcesz sobie osłodzić decyzję o powrocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozsmieszaj mnie tymi "mozliwościami rozwoju we własnym kraju ! :D Jakie to niby sa ? Wymien choc jedna ! I znów te " koszty zycia sa wyzsze ".. Pewnie, ze sa ! W Pl własnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha najlepszy tekst - zazdroscic powrotu do syfu :D smiechu warte. Prawda jest taka ze najwiecej chamstwa i szczekania jest od tych ktorym tu nie wyszlo i musieli wracac do PLu, a teraz chca wrocic do UK ale nie moga roboty w PLu znalezc. Dlatego tak tu wylewaja swoje zale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK dalo mi wiecej szczescia w tydzien niz polaczkowo w 20 lat, nigdy nie wracam zmarnowac reszty zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak PiS trochę porządzi to w PL będzie powszechny dobrobyt. Teraz trzeba wracać a nie wyjeżdżać bo już nie ma po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio polskie pensj***ardzo się poprawiły i idą cały czas w górę. Pracy też nie brakuje jak ktoś chce pracować to zawsze dojdzie do porozumienia z polskim pracodawcą. Teraz pracodawcy poszukują ludzi i płacą coraz lepiej. Przed powracającymi otwierają się wielkie możliwości. Wracajcie bo tu jest wasz dom i rodacy wam pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie to możecie wracać bo jak macie oszczędności to możecie wszystko kupić co wam będzie potrzebne do życia w dostatku o jakim nie moglibyście nawet zamarzyć zagranicą. No a mając taką kasę nie musicie pracować. Zachodnie emerytury wystarczą wam bo są bardzo wysokie. A w PL wszystko jest dużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×