Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wracajacy

2015 powrot do Polski z emigracji po ponad dziesieciu latach

Polecane posty

Gość gość
Właściwie to możecie wracać bo jak macie oszczędności to możecie wszystko kupić co wam będzie potrzebne do życia w dostatku o jakim nie moglibyście nawet zamarzyć zagranicą. No a mając taką kasę nie musicie pracować. Zachodnie emerytury wystarczą wam bo są bardzo wysokie. A w PL wszystko jest dużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto ci zazdrości debilu??? i czego? biletu powrotnego za 30 funtów? w ten sposób chcesz sobie osłodzić decyzję o powrocie? X X Zamknij morde szczyno emigracyjna. Co ty pazdzierzu osiagnales na tej emigracji, no co? Pochwal sie deklu. Za cienki w kootasie jestes, zeby zyc w Polsce. Gnij gnido na emigracji do konca swoich obsranych dni :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij ryj szmato! teraz ci wszyscy zazdroszczą że wracasz, a jak wyjeżdżałeś to wszyscy ci zazdrościli że wyjeżdżasz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w PL wszystko jest dużo tańsze. xxx np co? benzyna? gaz? prąd? jedzenie? ubrania? wszystko kosztuje tyle samo co w UK ale jedź! przypomnisz sobie dlaczego wyjechałeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha wole jeszcze popracowac w UK ze 20 lat i przez ten czas zarobic na reszte zycia niz wracac i nawet nic nie robic w syfie Pl, chyba bym qrwa oszalal reszte zycia spedzic przed tv bo w Pl zero rozrywek a w UK pelno, nawet zwykle wyjscie na miasto to atrakcja a w PL sami emeryci po ulicach laza... nigdy nigdy nigdy nie wroce i nawet jak prace strace i wszystkie pieniadze wole tu zostac i zgnic z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak mi dadza w Pl milion zl miesiecznie i zakaz wyjazdu z Pl, wole zostac i nawet za ta minimalna w UK robic na magazynie z usmiechem na ryju niz wrocic i byc nieszczesliwym ale w ch/uj bogatym, nigdy nigdy nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za cienki zeby w Pl zyc buahahah szczyt debilizmu, a co jest takiego trudnego w zyciu w niby swoim kraju. Masz nasrane. Predzej za granica jest ciezej, wielu placze z tesknoty itd :D buahaha debile, wracajcie, im was mniej tym lepiej dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paliwo jest w pl srednio o 40pi wiec roznica jest z******ta ponad 30% ale co taki dekiel ktory wolalby umrzec w uk z glodu niz dostawac co miesiac za friko w polandii million zl moze o tym wiedziec :D jezeli dla ciebie atrakcja jest podziwianie anglikow spacerujacych po chodnikach to moge sobie tylko wyobrazac jak wygladalo twoje zycie w pl hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srednio tansze *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej debile emigracyjni. Beka z nieudacznikow. Jak sie ciesze ze wyjechaliscie. Szalom malejkum pejsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Predzej Pieknych Azjatek polaczkowa ci/oto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milion ktorego na nic nie bede mogl wydac jest wart 0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie potrafie opisac mojego szczescia. Moj boze zycie w pl bylo takie nijakie qrwa jak mozna tak zyc cale zycie, wspolczuje moim babciom i dziadkom i gdyby jeszcze zyli na pewno bym ich zabral do siebie. Lot samolotem to by byla dla nich nieprawdopodobna atrakcja zyciowa, moze nawet by dostali zawalu serca. Moje szczescie to mozliwosc wyjazdu/wylotu i zawsze bede wdzieczny tym dzieki ktorym moglem to zrobic. Inaczej pewnie zmarnowalbym zycie pod klatka obgadujac kazdego przechodnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, ze jak pochodzi sie z polskiej dopy i rodziny patologicznej, to ma sie takie wyobrażenie o PL jak ta niemota powyżej. Dobrze, ze was juz w PL nie ma. Kocham Cie moje PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec dlaczego wszyscy chca z PLu spier/dalac? A za granica moze tesknia tylko dlatego ze musieli spedzic w PLu wiele lat bo kraju sie nie wybiera. Nawet uchodzcy nie chca w PLu gnic. Gdyby kazdy mial znajomych za granica to w PLu by zostala garstka takich niemot (sprawdz co to znaczy debilu) jak ten debil powyzej. Ale podejrzewam ze tylko tu trolluje a kto wie moze gnije w UK i chce wszystkich zniechecic do tego wspanialego kraju, to inny swiat niz Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos jest troche drozsze w UK ale nie zapominajmy o zarobkach. Jak przeliczasz debilu to przelicz wszystko czyli np polski chleb za funta, tak jest 3x drozszy od tego za 2zl w PLu ale wiadomo w UK zarabiasz minimalnie 6.000zl a w Plu 1300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj kupiłam dziecku kapcie za 2,5 funta i buty za 8. Czy w pl kupie dziecku kapcie za 2,5 zl albo buty za 8? Nie? Wiec niech pl s*******a, dziecka nie nakarmie patriotyzmem... A wy skonczcie p******ic te farmazony o dobrobycie w pl... W pl nie ma pracy z pieniadze za ktore mozna godnie przezyc... Nawet jak wezmiesz nadgodziny (za ktore nie beda chcieli ci zapłacic) czy drugi etat, to sa to grosze. Cwaniaki przyjezdzaja do uk zarabiaja na wesela, mieszkania w pl, splacaja dlugi a potem pieprza to tym jakie uk jest niedobre... Gdyby tutaj wam rynku pracy nie otwarli to byscoe w pl po smietnikach chodzili niewdzieczniki. W******ja mnie najbardziej ludzie co jecza ze nie cierpia uk, ale jak d***** od klienta kase biora, szmaciarze... Jak sie nie podoba to won, a nie zabieracie miejsce pracy i do zycia dla kogos innego. Wracac do pl i nie pieprzyc jakie to cuda... Bo to wszystko odmalowane za kredyty z ue, ktore nawet wasze pra wnuki nie splaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po jajco w chodźcie na wątek o powrocie do Polski skoro was to nie dotyczy Najbardziej zadowolenia z zycia w UK są ci co nie mówią po angielsku i z*********ja po 12 h albo na dwie roboty. Czemu o tym nie napiszecie ze tu nie chodzi odbicie do kina fryzjera czy teatru. Nic tylko robota i funty. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodze dla beki. :D wole robic 3 dni po 12h i miec reszte tygodnia wolne niz 5 dni czy nawet 7, slyszalem ze tak nawet zapierd/alaja w PLu, czterobrygadowka, trzyzmianowa, 7 dni pod rzad - jak mozna tak marnowac zycie? 5 dni jeszcze ok po 8h ale i tak ch/ujowo jak musisz wstac na szosta te 5 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile wam trzeba smiecie powtarzać, ze nie mozecie przeliczać zarobków 1:1, ponieważ w PL minimalna wynosi 1300 zł, a w uka 900 jednostek. W PL zarobki w wysokości 2 tys jednostek sa na poziomie dziennym, a w uka to szczyt waszych zarobków. Pieprzeni nieudacznicy, z PL wyjechało 1,5 mln ludzi, a wiec nawet nie 5% społeczeństwa. Wyjechał margines społeczny i niezaradny życiowo plebs. Gnijcie w uka smiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy byłam w Angli uległam wypadkowi w trakcie pracy i pewnie nigdy bym nie odzyskała mojego dszkodowania gdyby nie firma http://ekoclaim.co.uk/ która profesjonalnie zadbała o moje sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry przyklad z chlebem, pokazuje ze za min w Uk kupisz 2x wiecej chlebow ale ceny wiekszosci zarcia, ubran, butow, sprzetu elektronicznego czyli ogolnie wszystkiego (nie pier/dolic o Londynie i debilnych cenach za wynajem) sa takie same a wtedy wychodzi ze w UK kupisz 5x wiecej za ta sama prace wiec juz stul pysk i gnij w PLu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak debile nie porownywac minimalnej w pl a w uk? Gdy zarabiasz w uk minimalna te 900 czy 1000 funtow i jak ci brakuje to: 1) bez problemy znajdziesz sobie druga prace albo bierzesz nadgodziny i UWAGA tutaj ci za to zapłaca i nie musisz sie uzerac z pracodawca, zeby ci za to zapłacił, jak nie to dzwonisz w odpowiednie miejsce i pieniazki sa, bo tutaj jest ochrona wynagrodzenia pracownika...no ale pod wzgledem podatkowym nie opaca sie brac drugiej pracy, wiec, jak ci brakuje do zycia, to, jak jestes dostatecznie tutaj długo, to składasz wniosek o benefity, czasami nawet sam urzad skarbowy to zasugeruje w pismie, szczegolnie jsk masz dzieci i z tych 1000funtow masz 2000 a jak jestes samotnym rodzicem to nawet wiecej. W pl natomiast jak zarabiasz minimum 1200 zl to panstwo i inni, a juz szczegilnie urzad dkarbowy maja cie centralnie w d***e, uwazsjac ze ci to do zycia starczy, ewentualnie mozesz jesc szczaw i mirabelki. Gdy znajdziesz sobie druga prace albo pracujesz nadgodziny, to czedto musisz sie uzerac zeby otrzymac pieniadze, ktore ci sie naleza za eykonana prace... A panstwo i sady maja centralnie w d***e, ze xostales okradziony przez pracodawce ze swijego czasu, sily i zdrowia dla funkcjonowania jego biznesu. Czaicie teraz roznice głaby? Ja moze i tutaj bede robic ciezko za marne pieniadze, taki pech pierwszego pokolenia emigrantow, ale juz moje dzieci koncza tu studia i znajda godna prace, za super pieniadze prace na calym swiecie... Ja tez na emeryturze bede mogła zyc gdziekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim ty matrixie peerdolisz debilu powyzej? Co za towar bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytuje Wiadomo, ze jak pochodzi sie z polskiej dopy i rodziny patologicznej, to ma sie takie wyobrażenie o PL jak ta niemota powyżej. Dobrze, ze was juz w PL nie ma. Kocham Cie moje PL to uwazasz pomozgu ze 300 tys ludzi, ktorzy wyemigrowali bylo z rodzin patologicznych? Nie to byly osoby ktore chcialy cos zmienic, tak Polska jest mega smutna a 2 tys zlotych to gowno , nie zarobek, i nie tylko o zarobki chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g8888ość
chciałam coś poczytać o powrocie i doświadczeniach ludzi,którzy wrocili, ale widze ,ze to forum i topik dla debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy temat przecwelony przez tego gejucha wuefiste. Niezle mu to UK psychike zrylo. W sumie mieszkanie z 3ma kumplami w pokoiku musialo byc cudowne, no i Londyn.. :D i standardowo teksty o zdjeciach z egiptu(pewnie sam byl na jedynej wycieczce w zyciu), iphonie(jakim trzeba byc idiota zeby placic kilka razy wiecej za kilka razy gorszy sprzet-flagowce np Asusa zjadaja ten applowsli shit na sniadanie i sa tansze) czy o angielskim piwie i zarciu. Biedak nie wie ze wiekszosc polaczkow, o ile nie wszyscy, wpier/dala polskie zarcie i pije polski alkohol (o polskich sklepach chyba nie wie. Moze byl w innym UK. :D zryj ten swoj kal i gnij w PLu tam twoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialem ze tez ubzdural sobie ze nikt nie wie jaka jest roznica miedzy Anglia, Szkocja, UK a GB :D no moze nam wyjasnisz znawco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie powiedz nam czym sie rozni Uk od Gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie kopiuj z wiki ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×