Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Kate4 ogólnie nic się nie zmieniło, nadal ból podbrzusza, jajników, w pachwinach aż brałam nospe, od dwóch dni bardziej mnie mdli ale to wczoraj to pewnie wina słodkości które zjadłam :) Szukam jakiejś diety dla ciężarnych gdyż chce wg jakiegoś spisu jeść, a nie tak jak w pierwszej ciązy, ze w 3 miesiace przypakowałam 10 kg!!!! (a to wina chłopa też byla) Ogólnie jest mi dobrze :) bałagan w domu, pyzy z mięsem mrożone na obiad kupione, dziecko śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 pierwszych sie zgadza jak nic, zwłaszcza u mnie na osiedlu :) Moja panna jest po środku, ale ona jest z 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis zdycham w pracy. Mam okropny katar, czerwony nos, podkrążone oczy i ogólnie samopoczucie do d...;/ jak myslicie moge wypić fervex albo jakis inny lek czy lepiej nie skoro u mnie świeżo po dniach płodnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka no te imiona generalnie na przełomie 10lat sie nie zmieniły, co najwyżej miejscami w rankingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piłam aspiryne musującą jak mnie wzieło choróbsko, tam w ulotce jest że można wypić tylko żeby nie długo pić i nie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki za radę to skocze do apteki po paracetamol albo aspirynę. Ale zła jestem, ze przez to przeziębienie sa dużo mniejsze szanse na zagnieżdzenie ale co tam i tak co ma być to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.nie wiem co z ta Zumba, chyba wstrzymam się do opinii lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zumbe nie powinnaś chodzić, mi trenerka zabroniła jak tylko jej powiedziałam, ze jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka juz jesteś do przodu, jeszcze jakieś 36tygodni i od nowa polska ludowa ;-) ciekawe jak Tosia to zaakceptuje, tzn. jak juz się dziecko urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Właśnie ciekawe co z sss mogłaby by sie odezwac X Anka ją w pierwszej ciąży byłam pierwszy raz u giną na potwierdzenie ciąży w 5 tyg a potem p.o dwoch tyg X Ją już drugi dzień sie dziwnie czuje mam podobne objawy do pierwszej ciąży zoabczymy albo mi rozum płata figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj goscinka moja panna uwielbia dzieci!!!! ślini się na widok wózka hehehe moja bratanica jest chora, leżąca to bedzie sie do niej przytulac, a ostatnio chce ją brać na kolanka i jest wniebowzieta jak ją trzyma :) xxxx dzwoniłam do lekarza, kazał przyjść 6 lutego, powiedział że nie ma co sie spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ja bym chciała żeby nam sie wszystkim udało maksymalnie do marca, wtedy wszystkie mogłybyśmy się wspierać i dzielić doświadczeniem :) jejku pisze jak 16latka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wam niech się uda do marca, no a mi do czerwca, haha :D bo w marcu dopiero planuję zacząć poważne starania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Byłabym wniebowzieta zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
ja to bym sie cieszyła z każdego czasu tak naprawdę choc nie ukrywam, że najbardziej(chodzi o prace moją)korzystnie byłoby w okresie od sierpien do październik zajść, ale jak sie nie ma co się lubi to sie lubi co sie ma, także wola nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to ważne, żeby się w ogóle udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak uważam! wiecie co faceci to tacy niby nic, niby twardziele, nie rozmyslaja a jednak w tych ich głowach coś tam się dzieje jak juz wiedzą , że kobieta przed samym okresem, mój dziś rano wychodząc do pracy pyta naszego synka to co synuś chcesz braciszka albo siostrzyczke miec? hmmm, pewnie tez mu po głowie chodzi czy się udało czy też nie, ale nawet mnie nie pyta bo wie, że to drazliwy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Nasza córka chodzi po domu od paru dni i mówi tak,,mama tata siostra braciszek i ja,, hehe a oczywiście nic nie wie o naszych staraniach X My zmykamy na kawę do dziadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Dziewczyny, a mam pytanie o pozycje sprzyjajace;) slyszalam, ze nie nalezy wstawac po stosunku, dobrze zrobic swiece itp. Ale moja gin stwierdzila, ze dla mnie najkorzystniejsza jest pozycja "kolankowo lokciowa" - od tylca chyba w takim razie i mam trzymac pupe potem do gory;) slyszalyscie o takich trikach? Pewnie od ulozenia macicy zalezy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wierze w te pozycje sprzyjajace, jesli ma nam sie udac zajsc w ciaze to sie uda, bez wzgledu na to czy po stosunku robimy swiece ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×