Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Nelll89
Kate ja juz mam zakupiony test tylko dozuje sobie przyjemność :P :):) w piątek już powinna być o wiele ciemniejsza ta kreseczka (o ile w ogole bedzie)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija musisz podejśc do endo. Ja jak zbijałam z wyniku 3,5 miałam dawke 50 i raz w tyg. 75. Prolaktynę masz raczej dobrą. Joasia od razu lepiej. KIedy bedziesz miała wyniki bety? Nell jak wolisz, ja bym już dawno zrobiła żeby się upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
a ja czekam do soboty rana i w poniedziałek na bete :), jesli nie przypałęta sie oczywiście @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia cierpliwość popłaca, choć nie powiem skręca mnie z ciekawości:) ale w poniedziałek jak by się okazało że jest wszystko ok to chyba zemdleje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, w piątek albo w sobotę będą już dwie grube krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
ojej kokardka to testujemy razem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamię, ból piersi i naderażliwość sutków się zmniejszyły, podbrzusze czuje, prawy bok też. Jeszcze to tsh ktore nie wyklucza ciązy, ale mogło utrudnić zajście. Mimo wszystko mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hash dawaj od razu znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Bylam u gin. Na usg widac bylo jak narazie tylko pecherzyk ciazowy 0,62cm. Gin jako umiarkowany optymista i pewnie znajacy rozne historie po moim pytaniu czy mozna mowic juz rodzinie kazal zaczekac az zobaczymy zarodek za 3tyg. Tak wiec na razie wiem,ze pecherzyk jest w dobrym miejscu :) nie bede na necie szukac po jakis forach czy 6mm to duzo czy malo w tym tyg ciazy tylko sobie spokojnie poczekam do kolejnego badania.to bedzie jakis 9 tydzien! :) Kate mysle,ze mozesz mnie wpisac na dol tabelki :) i trzymajcie kciuki! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap teraz takie 100% gratulacje możesz przyjąć :) ale super że już widziałaś swoją kropeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Pap, za trzy tygodnie zobaczysz juz bijące serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap, pierwsze koty za płoty :-D oby nadal było tak pozytywnie:-) trzymam ciuki za Ciebie i fasolkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Jak macie dni płodne to jak często uprawiacie seks? Ja raz dziennie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiaa - Różnie to bywa, mi najczęściej w dni płodne tak skacze libido do góry, że potrafię męczyć mojego kilka razy ;] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Tysia ją ostatnio jak miałam płodne to 3 dni pod rząd po 2-3 razy dziennie taka byłam niewyżyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze tym waszym facetom :D Mój jest tak cwany, że stwierdzil że za drugim razem są lepsze plemniki haha :P Ja az tak wysokiego libido nie mam, żrby działać po kilka razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap cieszę się że wszystko ok:)przepisałam Cię. Joasia przykro mi;( Jussio co tam? bedziesz decydowac się na to clo?ja od jutra zaczynam łykać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia przynajmniej raz. A jak sie da i się chce to więcej :-) w tym miesiącu zawyżaliśmy normę statystycznego polaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×