Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Porobisz badania to bedziesz wiedziała. Na razie nie masz nic zdiagnozowanego to sie nie nakręcaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, tak w ogóle to nadal nie jestem pewna jaki jest mój termin @. Jeśli tak jak zawsze to 12.02, jeżeli tak jak ostatnio po 28 dniach to 14.02(niestety), a mój kalendarzyk pokazywał mi średnią cykli i wyszło mi że po 27 dniach czyli 13.02. Jak tu nie zwariować ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kiedyś cukrzycę i anemię w internecie wyszukałam :P A badania nic nie wykazały. Także nie panikuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja też nie wiem czy dostanę @ 21 tak jak zawsze czy 24 bo tak dostałam po zabiegu, kij by to... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jakbym miała dostać to wolę 12. W walentynki to tak nie za bardzo, nie chciałabym leżeć cały dzień w łóżku i umierać ;/ No ale przecież nie dostanę tej wrednej @ (tak po cichutku na to liczę bardzo) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie miałam pisać, że czym ty się przejmujesz, przeciez nie dostaniesz w ogóle ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej hej hej:) jak tam Hash? Czekamy na wieści:) nie śpij tylko rozwiazuj test:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się rozwiązuje test to się wstaje raniutko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykładowo 10:00 to też jeszcze ranek :P a ja zgłupiałam bo doszłam do wniosku, że źle obliczałam długość swojego cyklu :D *głuptas* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy dzien cyklu to jest pierwszy dzień @ i aż do dnia kiedy zaczyna się kolejna@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell to baran ze mnie, zawsze myslalam ze mam cykle 28 dniowe a sa jednak 31 dniowe. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka :/ nic się nie martw! A powiedz używasz testów owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.. mój mężu też mówi, że następny jest mój ;) test robiłam kiedyś, ale teraz miałam monitoring, więc jak w piątek były dwa pęcherzyki a w poniedziałek oba pękł a w weekend było przytulanie więc nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka jak mi przykro:( wszystkie wiemy jakie miałaś nadzieje związane z tym cyklem:O Przytulam cie mocno❤️ Ale... głowa do góry:) nastepny cykl jest nasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to może bylas jakaś przeziębiona albo coś ze "chłopaki" nie dotarły. Ale w tym też jest dobra strona:) jest@ to jest i Nowy cykl i nowe szanse:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ja się chyba wstrzymam z tym clo w tym cyklu:( choć jeszcze nie dzwonilam do gin:( jutro zadzwonie to się dowiem, ale jak poszłam wykupic te leki na infekcje to sie okazało ze to są dwa antybiotyki + globulki robione na zamówienie i jeszcze coś tam wiec wychodzi na to że to taka końska dawka chemii:( to jak dla mnie szkoda cyklu z clo bo pewno i tak nic z tego się nie wykluje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslalam ze jak juz monitoring wszystko pokaze, to wystarczy tylko zadzialac w odpowiednie dni, a tu niestety ;/ uda sie w nastepnym cyklu, @ sie skonczy i bedziesz mogla dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa może mam inne problemy i nie wiem :( Najbardziej mnie boli to, że były dwa ładne pęcherzyki i nie udało się w ogóle... no ale co zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to boli bo jest ogromne rozczarowanie ;/ a mialas badana tarczyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak miałam badane wszystko, co prawda tsh nie było rewelacyjne ale było w granicach normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiałam już nad monitoringiem bo to jednak najbardziej pewna diagnoza czy jest owulka czy nie Ale widać że nawet i ta metoda sie myli to co mowic o tych testach paskowyc hjuż całkiem mogą dawać fałszywe wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Kokardka tak mi przykro;( tym bardziej bo czekałam az potwierdzisz skuteczność clo;( a powiedz Twój M robiła badanie nasienia? Jussio ja tez jestem głupia z tym clo, tym bardziej że mój okres trwał 2 dni i nie wiem czy to był już ten prawidłowy okres;// buu jakie to wszystko jest głupie;/ myślę, że na Twoim miejscu nie brałabym clo bo faktycznie po co się faszerować skoro bedziesz miała inne leki a jak czytałam ulotkę clo to jest mocny lek niestety;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka dla staraczek najlepsze tsh to 1 do 1,5, skoro u ciebie wszystko jest w porzadku to moze po prostu zbij tsh do tej wartosci. ale skoro sa kobiety ktore zachodza w ciaze przy tsh 3 i wiecej to juz cholera jasna nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×