Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

myshka - zawsze dziala: pyszna kolacja winko i fajna bielizna. polecam :) slowa sa zbedne ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż od początku miał umiarkowaną chęć na zbliżenia, mimo że starać o dziecko zaczęliśmy się dopiero od dwóch miesięcy. po prostu nie ma takich dużych potrzeb jak ja. rozmawialiśmy już o tym nieraz.. jakoś nie umiem się z nim dogadać w tej kwestii. ech :/ a nie chcę też go zmuszać, bo to nie o to chodzi, i źle się potem z tym czuję. a jak mieć bez tego dzieci? ;) nie żeby wcale nie był zainteresowany, ale jak dla mnie trochę za rzadko, zwłaszcza jeśli chcemy się dorobić potomstwa. a że dopiero zaczynamy, dobrze by było jak najszybciej ustalić, czy nie trafiamy, czy to coś zdrowotnego.. xx kolacja, winko - owszem działa, ale tylko czasem :) a czasem zostajemy na etapie miłego posiłku. niestety ;) no i czasem się dowiaduję np następnego dnia, że on chciał, ale ja byłam śpiąca, to nie chciał mnie rozbudzić.. dba o mnie aż za bardzo :) ps. nigdy nie sądziłam, że będę miała taki "problem". ja nie jestem jakąś niezaspokojoną nimfomanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi dziewczyny że te jedne kreski tylko u was:( Nell co z tobą? Prosimy o raport;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wiem, czy ten wcześniejszy post poszedł. a nie chce mi się pisać go drugi raz, tym bardziej że jestem w pracy i trochę się spieszę :) z tym wykorzystywaniem to jest tak, że ja go chętnie powykorzystuję cały czas, nie tylko w czasie płodnym. ale jeśli on ma ochotę tylko dwa/trzy razy na cykl, to wolę oszczędzać na dni płodne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fajną bielizną też niewiele zdziałam, jak sądzę. mój M wydaje się być ślepy w tym temacie.. ech, tak na niego marudzę, a to naprawdę złoty człowiek. tylko na tej płaszczyźnie jakoś nie możemy się dopasować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
Czesc dziewczyny no to dzis zaczyna się 10 d.c w poniedziałek idę do gina na monitorowanie :) powstrzymujemy się od przytulania z M do poniedziałku i do dzieła. Mam nadzieje że ten cykl będzie nasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
Czesc dziewczynki dzis zaczyna się u mnie 10 d.c w poniedzialek lece do gina na monitorowanie :) Z moim M powtrzymujemy sie od przytulania do poniedziałku i do dzieła :) Mam nadzieje ze ten cykl bedzie w koncu nasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
Czesc dziewczyny dzis zacyna sie u mnie 10 d.c w poniedzialek ide do gina na monitorowanie :) Z moim M powstrzymujemy sie od przytulania, czekamy do poniedzialku i do dzieła :) mam nadzieję ze ten cykl bedzie nasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
Czesc dziewczyny dzis zacyna sie u mnie 10 d.c w poniedzialek ide do gina na monitorowanie :) Z moim M powstrzymujemy sie od przytulania, czekamy do poniedzialku i do dzieła :) mam nadzieję ze ten cykl bedzie nasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten okres/poronienie takie dziwne mialam 5 dni trwal. Zazwyczaj mam kolo tygodnia. Zawsze brzuch Mnie bolal bardzo nieraz az mdlałam a teraz nic. Zawsze skrzepy a teraz tez nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
tak chodzi to forum że aż sie odechciea pisac;/ trzeba chyba do administratora tej strony jakos napisać... bo mam Wam troche dziewuszki do napisania ale nie wiem czy to sie w ogole pojawi;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! No nie mogło być inaczej;) SUPER!!!!!!!!!! Pisz co ci tam na serduchu leży:) bo post się na pewno pojawi tylko nie wiadomo kiedy:P Mam nadzieje że nie bedzie powtórki z tej nieszczęsnej 17 strony;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell to gratulacje! Chociaż Ty masz pomyślne wieści. Myshka a tak z ciekawiości, przed ślubem się kochaliście czy dopiero poi ślubie? Jeśli przed to też tak miał wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysha ja doskonale Cię rozumiem bo też mam świetnego Męża, ale w tej kwestii niestety nie jesteśmy dopasowani;/ Nell to jeszcze raz gratki:) ja dzis dla świętego spokoju zrobiłam test Quixx i oczywiście wyszła I kreska, chociaż po godz. jak chciałam go wyrzucic to w miejscu gdzie miałaby być 2 kreska była zamazana na czerwono linia, ale czytam to jako błąd bo po takim czasie nie patrzy się już na test. Absolutnie nie czuję żebym mogła być w ciaży, ale przez ten mój krótki okres zrobiłam dla świętego spokoju żeby wykluczyć jakąś pozamaciczną a poza tym przy clo tzreba być pewnym, że nie ma ciaży a ja już wczoraj wzięłam 1 tabletke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takipsikus
Nelll89; Super, gratulacje :D Jak to się mówi do trzech razy sztuka, no i jednej z trzech się dziś udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej wiecie co....... tak sobie myśle jak tak czytam u was o tych skąpych @ że chyba taki jakiś dziwny czas mamy bo u mnie jest tak samo:O Aż takiej skąpej francy to już dawno nie miałam:) No po prostu dziś zakończe impreze jak tak dalej pójdzie:):P A co do męża to ja narzekać nie mogę:P bo raptem mamy 3 dni przerwy a już się opędzić od niego nie mogę;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Nell super gratulacje!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ja nigdy nie patrze na testy po dłuższym czasie, tylko od razu po 5 min ląduje zawsze w koszu:) tak więc myślę że to faktycznie błąd testu albo i clo mogło mieć jakiś wpływ skoro już wczoraj brałaś pierwszą tabletkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na męża też narzkać nie mogę :-) temperament ma diość spory:-) codziennie jest gotowy do zabawy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell, gratuluje! super, ze sie udało. :) :) :) miejmy nadzieję, że pozostałe też to niebawem czeka :) X Hashija, my rzeczywiście zaczęliśmy dopiero po ślubie(przed ślubem przejawiał zainteresowanie tematem, ale oboje chcieliśmy zaczekać, wspólnie tak postanowiliśmy i razem tego pilnowaliśmy). i jestem jego pierwszą. i tym bardziej sądziłam, że jak już zacznie to mu się spodoba i się szybko rozkręci ;) a tu zonk, bo wcale się nie rwie. i nie wiem, czy coś jest nie tak, bo jak się go pytam, to wszystko fajnie, i miło i przyjemnie i super, tylko "nie chce za często żeby mu się nie znudziło, i żeby miał na co czekać". cytat. dodam, że to taki typ, który otwiera świąteczne prezenty jako ostatni, jak już zobaczy co dostali inni, a jak dostanie jakąś przesyłkę albo niespodziankę to otwiera dopiero przed pójściem spać, jak już wszystko inne zrobi. bo lubi czekać. a ja bym chciała czasem zobaczyć błysk w jego oku, i żeby zaniósł mnie do łóżka rozbierając po drodze, i nawet mógłby nie donieść.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Mnie jest tak ze nieraz ma taka verwe ze wszedzie by mnie brał ale bywa i tak ze Ja chce to zmeczony glowa boli itp. A niby glowa boli to wymówka dla Kobiet ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio taki już chyba urok tych styczniowych @:) Kokardka ja mam do Ciebie pytanie czy po clo bolała Cie głowa?bo ja od rana chodze jak struta i mam takie uderzenia krwi do głowy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kate ty mnie nawet nie strasz ze po clo może głowa boleć:( bo ja to b. wrażliwa na tym punkcie jestem:( nawet po oeparolu łeb mi pękał:( Już sie boję co to będzie za miesiąc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio wydaje mi się, ze to po clo bo na ulotce też tak pisze. A po wiesiołku to mi pękała wrecz głowa więc my chyba z jednej gliny ulepione jesteśmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale słuchajcie... Wczoraj zrobiło mi się tam na dole dziwnie mokro poszłam do wc a tam na papierze taki śluz z brozowym odcieniem przestraszyłam się strasznie :( ale wstałam rano zrobiłam test dwie grube kreseczki ale cała roztrzęsiona pojechałam do luxmedu i na hcg ale gin mnie uspokoił i betka 110 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell mówiłam ze będą dwie krechy!!! Gratulacje mamusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell - gratuluje!!! Co to @ to rzeczywiscie styczen byl dziwny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×