Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

No chyba taki z ta @ pechowy ten styczeń w sumie to luty Ale mówię Wam tak się przeraziłam jak zobaczyłam ten brunatny śluz no ale mówił że tak może być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka, ważne, że w ogóle jest zainteresowany. Mam nadzieję, że będziesz z nim długo szczęśliwa mimo tego niedopasowania. Może kiedyś mu się odmieni :-) ale teraz najważniejsze to starania, bo mąż też chce dzidziusia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze że masz dwie krechy :) Teraz tylko zostaje czekać na wizytę u ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy przegwizdane z tym clo:( Kate A jaką masz dawkę bo nie pamietam:( Nell dobrze ze cie lekarz uspokoił;) a jak coś to za dwa dni powtórz bete i zobaczysz że dobrze przyrasta;) To już całkiem będziesz spokojna;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Nell gratulejszyn :) Kate nie, nie bolała mnie, właśnie nie miałam totalnie żadnych objawów ubocznych, Ale co organizm to inaczej reaguje... Hashija trzym się damy radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallloooooooooo!!!!!!!!!! Nowa strona!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj rano temperatura 37 stopni. Dziwna sprawa ze teraz mi tak podskoczyla, ostatnio mialam ciagle 36,8-36,9. A teraz dopiero do 37 podskoczylo. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio ja mam przepisane 1 tabl od 3 do 5 dc:) kokardka to zazdroszczę bo na mnie źle działa, ale czego to się nie zniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko jedyna Kate a ja mam 2 tabletki od 5 do 9 dc i nawet nie chcę myśleć co się bedzie zemną działo:(:O Tysia spokojnie;) może kiedyś coś z tym zrobią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu widzialam ze ktos cos pisal a nie moglam przeczytac i taka zla bylam ze nie jestem na czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola z tego co pamiętam to ty nie mierzyłaś teraz codziennie tej tempki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio to mas podwójną dawkę;p może niepotrzebnie bo u Ciebie owulacja występuje?? tysiaa musisz się przyzwyczaić bo kafe ma juz to do siebie że stronki się wieszają my już coś o tym wiemy:) Ola czyli teraz masz owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell a jaką date porodu lekarz Ci wyznaczył? Czy jeszcze nie zakładał Ci kart ciążowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam karte założoną między 5 a 6 tyg ciąży gdzie na usg widać było fasolkę, ja nie widzialam na zdjęciu jeszcze zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
nie jeszcze nic nie mam :) czekam na przyrost betki :) i na usg w przyszłym tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ja już sama nie wiem czy ja mam owulkę czy nie:O Jak na moje oko to co drugi cykl mam bezowulacyjny:( bo tak wychodzi z moich wykresów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciąż czekam, @ się nie pojawiła jeszcze, plamienia brak, piersi teraz mniej bolą, ale za to brzuch daje mi znać -tak od połowy do prawej strony i czuję się napoimpowana - woda mi się zatrzymała. Zaczynam się denerwować... Im szybciej @ przyjdzie tym szybciej zacznie się nowy cykl, nowe starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija - tak, on też chce, tak samo jak ja. On lubi sobie wszystko planować, i wg jego planów powinnam być już w 5 albo nawet 9tc ;) ale coś nie zadziałało i fasolka się nie dostosowała do planów Taty. ;) wierzę w to, że się uda mimo wszystko. może Ktoś chce nam pokazać, że nie wszystko możemy zaplanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×