Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

A ja dziewczyny zrobiłam się teraz pełna obaw:( czy damy radę i fizycznie i finansowo i o ogólnie natłok myśli jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po prostu nie moge:P:(😠 My tu na takie ważne wiadomości czekamy:) a strona sie zawiesiła:P No normalnie złośliwość rzeczy martwych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jak samopoczucie po clo? Ból głowy minął? Pisz mi relacje zebym mogła sie psychiczne przygotować na to co mnie czeka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell to normalne że różne myśli ci po głowie chodzą;) bo przecież jak kruszynka pojawi się na świecie to życie przewróci ci się do góry nogami;) Ale ponoć miłość i uśmiech dzieciątka wszystko wynagradza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
hej melduję się :) Od niedzieli biorę clo, już mi się @ kończy więc kolejne nadzieje i starania przede mną :) Ale przed snem miałam schizy totalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Dziewczyny zrobiłam dzisiaj test i wyszły dwie grube krechy!!! Ale z racji że walczę z bakterią i wczoraj bralam lek nie wiem czy test jest wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie propozycje żeby się przenieśc? Ja jestem zarejestrowana na Ovufriend bo tam prowadze sobie wykres temperatur, to może tam? Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż mogę powiedzieć. Dół. Test Negatywny i zaczęłam krwawić :-( Nell daci rade. Finamsowo toi kwestia zamienników i kombinowania. A fizycznie wsparcia męża-otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ktos pisze a nie wiem kto:( Zaraz wpadne w furie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz po kolei:) Aga super!!!!! Musisz mysleć ze bedzie dobrze:) Najlepiej idz na bete to bedziesz miala jasnosc:) Anabella skok jak ta lala:) teraz musi sie tylko utrzymać lub isc do góry:) Hashija przykro mi:( Nastepny cykl jest nasz;) Nie trać nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście zapraszam na FM:) Forum-nastepnie "starania o dziecko" i tam jest temat "staraczki i ciężaróweczki wspólnie" Ale oczywiście decyzja należy do Was:)Jest praktycznie stara ekipa czyli TakJa, Gosciana, Mała2, Inka itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
juz wyczytałam że nie ma wpływu na wyniki testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga myśl pozytywnie:) Kate myśle że czas zrobić małe przetasowania w tabelce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
No to Aga witaj w klubie:) super i na pewno to nie ma wplywu:) Sash przykro mi:// ale to jeszcze nie koniec to dopiero poczatek!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wczoraj miałam spadek do 36 a na wieczór bolał mnie jajnik. A dziś na papierze "kurze białko" :) No i dziś skok o 5 kresek wiec owu była albo bedzie na dniach:) Także przytulanko bedzie dziś na 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kate jeszcze nic nie tasuj. Zapewne Aga też jeszcze woli się wstrzymać z przeprowadzką na dół tabelki aż będzie wszystko potwierdzone przez giną i usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, u mnie @ przyszła także czekam na marzec ;-) pozdrawiam Was wszytskie i bede tu zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem jak Wy ale ja już jewtem zarejestrowana na fajna mama. Dzis mam wizyte u endokrynologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny ja jakos nie chcę się nigdzie przenosić;/ Agaa gratulacje:) Nell ja miałam podobne obawy czy dam radę i wiem, że one nie są uzasadnione także głowa do góry:) Jussio tylko w 1 dzien brania clo głowa mi nawalała a teraz organizm się chyba przyzwyczaił i jest spoko, ale i tak tabletke biorę na wieczór żeby przespac wszystko. A Kokardka Tobie tez jajniki daja znac jak weźmiesz clo?bo mnie jak nie ukłuje raz jeden raz drugi to az się skręcam:) Jeżeli któraś ciężarówka chce przeniesienia na dół tabelki to czekam na info, sama nie bede sie rządzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella to ja byk teraz masz owulke więc do dzieła:) Hash szkoda że @ przyszła, ale bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze w sobotę głupia zjadłam że 3 kanapki z tatarem:( a naczytalam się w necie ze nie powinno się Ale już wtedy było po fakcie:/ choć piszą by nie czytać z neta postow bo tam są tylko głupoty i dziewczyny się nie potrzebnie martwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell dokładnie nie czytaj neta, ale jakąś książkę warto przeczytać bo dowiesz się jakich rzeczy unikać, bo tatara nie można absolutnie, tak samo jak serów pleśniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie teraz to już wiem:(( ale boje się żeby już coś nie zaszkodziło fasolce, chociaż licząc od owulacji to dopiero 3 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Kate no właśnie nic nic nic, nawet sam gin mi mówił, że znienawidzę go po clo. że będzie ból a tu nic... gdyby nie ten monitoring nie uwierzyłabym, że to coś dało :) słuchajcie wiem, że nie chcę jakoś w przyszłość wybiegać ale to hsg, tzn sam kontrast, to się idzie normalnie do szpitala na ileś dni czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×