Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

dziewczyny a tak odchodząc od pączusiów to te pierwsze usg w 7 tyg to wykonują dopochwowo czy normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nml,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell89 to musisz polubić bo do jakiegoś 4-5 miesiąc jak nie dłużej takie usg jest wykonywane. Poroniłam jak miałam skończony 11 tydzień więc coś o tym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to usg dopochwowe faktycznie nie jest komfortowe :D Aleksandra, ja jak przyszlam na kolejna wizyte i bylam wtedy "niby" w 11 tygodniu to mialam robione usg normalnie przez brzuchalek :D aa no i przed poronieniem staralam sie o ciaze trzy cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no śmieje się że nie jest to zbytnio komfortowy sposób:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam. ja się do tego nastawiałam inaczej :D trochę perwersji nikomu nie zaszkodziło :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no proszę ;D kurde, nie chcialabym zeby moj facet byl ginekologiem, normalny zawod i w ogole, dla niego ogladanie "kobiecego podwozia" to codziennosc. no ale jakos tak dziwnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w ogóle dziwna jestem, bo bardziej krępują mnie kobiety gin niż mężczyźni. moim pierwszym w wieku 15 lat gin był mężczyzna, mało tego przyjmował mnie na świat. niestety zmarł na raka :( a teraz mam fajnego młodego, jakieś 4-5 lat starszego ode mnie gin też mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem bardziej przekonana do facetów ginów:) i własnie zapisałam sie na środę na usg do faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nasluchalam sie ze faceci sa delikatniejsi, lepiej wszystko wytlumacza, wiec poszlam do faceta. I nie zaluje, kompetentny i przy okazji fajny facet :P I wlasnie mysle ze bardziej bym sie krepowala przy kobiecie niz przy nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Hejka A ją nie wyobrażam sobie chodzić do faceta gina :) mam babke i nie zmienię jej za chiny :) jest super delikatna wszystko wytłumaczy. Nell ją też mam w środę wizytę tyle że o 18:15 dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 16.25 :) bo koniecznie chce iść ze mna mój mąż, a ja mu mówię ze jeszcze nic nie bedzie widać a on sie uprał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
ja byłam razu u babki i źle wspominam bo to była stara lampucera, za to za każdym razem jak do faceta trafiałam to super!! I teraz ten mój obecny jest taki na luzie jak dobry kumpel :) Tylko mąż czasem głupie teksty wali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHA raz mąż czekał na poczekalni na mnie i mówił, że się świetnie bawię na tych wizytach, bo słychać było haha hii hii ;-P szkoda tylko,że za każdym razem muszę mu płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to obie musicie koniecznie zdac nam relacje z wizyt! :D haha dokladnie, szkoda ze trzeba im placic... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
Cześć dziewczynki doradzcie bo sama juz nie wiem mam akutar dni płodne w pon. bylam na monitorowaniu był to 12d.c jutro znow ide no i oczywiście od pon. są starania o dzidziusia i dziś czuje kłucie w prawym jajniku i jak siadam to mnie też boli . Co to może oznaczać , dodam ze na monitorze akurat z prawej strony mam pęcherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłucie jajnika oznacza, że masz dni plodne albo owulację :P tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×