Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

@ spóźnia mi się już ponad 2tyg, mam objawy. :D Jeden test wyszedł pozytywnie, ale dla pewności robię w sobotę, bo jak zrobiłam po tamtym inny, to była tylko jedna krecha. Czuje moje małe szczęście. :) I wiem, że zrobię niespodziankę dla narzeczonego na walentynki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Tysia - nie lubię zbytnio zakładać kont na tego typu portalach:) Mam męża policjanta i to on mi tak wbił do głowy:) żeby nie podawać swoich danych i maila itp. Chyba ma skrzywienie zawodowe :) A ile się omiałczał jak założyłam sobie konto na FB. O Boziu co ja wtedy się nasłuchałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja2015 podobno kobieta w ciąży nie może podawać do chrztu, bo jedno z dzieci nie będzie dobrze się chować czy jakoś tak. Mnie również wasz temat dość mocno przyciąga, chociaż nie mam zbyt wiele czasu aby pisać częściej, bo moja pięciolatka absorbuje całą uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Ja widzę, że z was niezłe agentki są :D To pewnie tak zrobię ale jutro, bo dziś już uciekam. Jednak to prawda, że internet to pożeracz czasu:) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tak jak myslalam... kolejny polski zabobon, czego to nie wymysla... :D wazne ze zagladasz Tala :) Maja milego wieczoru :) ale oszukanego pączka zjadlam, psia kosc -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano zabobon, ale przetłumaczyć tego np. mojej teściowej, się nie da :P pozostaje tylko przytakiwać, a robić po swojemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się akurat cieszę że mi tak czas szybko leci. Bo jak mi szybko dzień mija to szybciej mi zleci do kolejnego cyklu ten miesiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha i to jest dobra taktyka, przytakuj, niby akceptuj a i tak rob po swojemu :D mi jakos czas tez szybko leci, nic nie robie a i tak zapiernicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak z innej beczki. Macie jakoeś sprawdzone sposoby na zgagę? Od kilku dni męczy mnie ta cholera :/ i to strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do pytania. :D Aleksandra, zanim się obejrzysz, to już będziesz trzymała swoje szczęście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra była w drugiej ciąży z bliźniakami, ale poroniła.. Po czasie zaszła i ma teraz zdrową 3letnią córeczkę, a w kwietniu kolejna córa. :) Ma 5letniego syna jeszcze. :) Grunt, to dobre nastawienie! ;) Wierzę, że będzie wszystko dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra jak nie spróbujesz nie będziesz wiedziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejkaa1 no właśnie nie wiem. Trzy testy wyszły negatywnie, a objawy mimo to nadal są: obrzmiałe piersi, widać nanich żyłki, ciemniejsza brodawka, ciągłe latanie siusiu, ciągła zmiana nastroju, spora senność, wysoko i twarda szyjka macicy i wyższa temperatura niż zazwyczaj i zatrzymanie okresu no i ta cholerna zgaga. Jutro pójdę zrobić betę, ale nie ma większych nadziei :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam takie pytanko bo nie wiem wczy robic sobie nadzieje. Mianowicie ostatni @ mialam 16-17.01(początek) az do 22.01, mój mąz wrócił zdelegacji 05.02 był to mój 20-21dc. Od 3-4dni i tego tego dnia juz śluz gęsty biały czułam suchość w pochwie, ph sluzu było kwaśne ( robie testyna ph) . Ale potanowiłam spróbować. Jak myslicie mam szansę na zajęscie czy juz za późno było? Cykle mam 28-29 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala- ja mam też takie objawy jak Ty, ale jeszcze inne. Robiłam test i wyszły 2 krechy, a na drugi dzień robiłam inny i wyszła jedna. Ale ja czuje, że to jest to. Brak @ ponad 2tyg, objawy itd. Dlatego robię w sobotę test. To musi być to Tala. :D Mam nadzieję, że wrócisz i się pochwalisz, ja w to wierzę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o wiecej odpowiedzi, tylko kłopot jest jeszcze w tym że mój parner nie doszedł we mnie ;/lecz na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejkaa1 mi spóźnia się 5 dni. Cały czas mam wrażenie, że w końcu @ przyszła, ale to po prostu śluz - raz przezroczysty, raz biały. Sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro doszedł na zewnątrz to niby jak ty chcesz być w ciąży? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sama nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×