Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gosc - nie sadze, owulacja przewaznie w polowie cyklu jest, jesli by sie przesunela ty bys miala tez ten sluz przezroczysty, rozciagliwy. Bialy nue oznacza dni plodnych. Kolejna sprawa : nie doszedl w tobie. Nastepnym razem jesli planujecie dzidzie obserwuj sluz od poczatku, sprawdzaj temperaturkelub badaj szyjke macicy. Nie musisz wszystkiego stosowac ;) testy owulacyjne niekoniecznie polecam-lubia platac figle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odp. Własnie ja mam taki problem z mężem bo on uważa że na dziecko jest za wcześnie, ja sie pytam jakie za wcześnie mam 30lat o 35 po slubie jesteśmy 6 lat. ;(((( smutno mi gdy widze kolezanki z pieknymi pociechami chodzącymi juz do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość stosunek odbyty w dni niepłodne bez wytrysku w pochwie skutkuje brakiem ciąży. A Ty w ogóle chcesz być w ciąży czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak to porozmawiaj o tym z mężem... Przecież w ciążę sama nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie porozmawiaj z mężem. Musisz mieć wsparcie w nim... To jest bardzo potrzebne bo ciąża lubi płatać figle... Prawda tysiaa93 my coś o tym wiemy że nie zawsze jest kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było kolorowo ale już będzie, pamiętaj :) wsparcie partnera jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsia
dziewczyny pomóżcie, jaki termometr najlepiej kupić do pomiaru temp. ,od następnego cyklu( jeśli @ przyjdzie) chciałabym zacząć mierzyć ale nie mam pojęcia na jaki sie zdecydować , macie jakieś swoje sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość zarejestruj się na kafeterii będzie łatwiej się komunikować bo jako gość pisze każdy i nie wiemy już kto jest kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do termometru to mozna zwyklego i specjalnego owulacyjnego. Zwykly kazdy zna, mierzymy 5 minut. Owulacyjnym mierzymy szybciej z dokladnoscia do dwoch miejsc po przecinku. Ja uzywam zwyklego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Oki zameldować szybko kto testował???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
Cześć dziewczyny, ja ogólnie troche zmieszana jestem tym cyklem, dziś mam 17 dc i nadal nie mam skoku temp. w sumie zawsze juz w ten dzień miałam a tu nic,,, zastawniam się czy to akurat cykl bezowulacyjny, czy znowu sie cos dzieje, ??? Od początku tego cyklu boli mnie ciagle jajnik, chyba nie ma dnia, zeby mnie nie bolał, moze to jakas torbiel :( jak nie urok to sraczka... Przepraszam, ze tylko o sobie, ale zalatana jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
hejo melduję się :) Zjadłam 1 pączka i z 7 małych przeze mnie upieczonych hihi :>D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna nie znam Twojej sytuacji, bo jestem tu nowa? Czy byłaś wcześniej w ciąży? Lub który to Twój cykl starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to mój 7 cykl starań, zaraz na początku starań poszłam do lekarza zrobić badania i wyszło, że mam podwyższoną prolatyje i niedoczynność tarczyc, dostałam leki i zaczełam odczuwac różne rzeczy, jajnik często mnie boli, itd, nigdy wczesniej nie obserwowałam swojego ciała, bo wiele lat byłam na tabletkach, pozniej miałam dwa lata przerwy i o to dziś dzien, jak walcze... i nic juz nie rozumiem z tego wszystkiego. Wizyte mam 3 marca, na ostatniej w grudniu lekarz stwierdził, ze widzi jeden pęcherzyk, który powinien pęknąć, był nawet duży, ale jak widac ostatnia @ przyszła normlanie w terminie, ale ten jajnik od tametgo czasu cały czas mi dokucza... Trochę zamotałam chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) dzisiaj temperatura 37stopni. Czytalam gdzies ze takiego jak wczoraj pojedynczego skoku temo nie bierze sie pod uwage? Dzisiaj brak objawow, tylko uczucie wypelnienia i zaczal mnie pobolewac brzuch jak na @.martwie sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)Bajkaanna a może owulację dopiero bedziesz miała??wiesz ze przez prolaktyne cykle lubią się wydłużac a owulacja przesuwać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nic sie nie martw niektóre objawów nie maja całą ciążę. A ból jak na @ tez jest normalny:)jutro sie okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz w sumie nie co z tą prolaktyną, bo jak sie okazało to badanie w grudniu nie miałam na prolaktynę tylko na fsh, i ten wynik miałam 4, tak wiec tez niby dobrze, bo oznacza tom, ze pecherzyki dojrzewają,,, no nic czekamy... Ola trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak sobie radzicie z walką z sylwetką i wzmacnianiem mięśni w porównaniu do starań o dzidziusia. chodzi mi w sumie o tą drugą część cyklu kiedy wyczekuje się 2 kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×