Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Maja2015
Tysia - hehe czyżbyś była adwokatem Aleksandry? :) Jak mogę zapytać to o co chodzi z tabelka na forum, bo coś o niej czytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka jest na pierwszej stronie i jesteśmy tam spisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro pytasz o coś o czym wiem, to odpowiadam :P Co do tabelki, to wystarczy zajrzeć na pierwszą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne, że odczekasz jedną miesiączkę. Jak organizm będzie gotowy, to zajdzie w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wstałam. :D Ale brzusio boli trochę, takie skurcze. :/ Jutro wolne, trochę odpocznę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
No czasami Ten na górze każe nam długo czekać:( czasem to już brak nadziei i cierpliwości. Ale ja należę do osób które są cierpliwe i wytrwałe a przede wszystkim nigdy się nie poddają! I Wam dziewczyny takiej siły też życzę:) A puki co doszkalam się w macierzyństwie opiekując się dość często moją trzyletnią bratanicą Patrycją:) Jestem jej matką chrzestną a to w końcu zobowiązuje co nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ma termin na kwiecień i też mam być chrzestną małej Elizy. :) Jak jestem teraz w ciąży, to będzie mała różnica między nimi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez dwojka malych dzieciaczkow, i kolezanka ma termin na marzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Nadziejka - jak będziesz w ciąży to nie wiadomo czy będziesz chrzestną:( Bo jest coś takiego że kobiet w ciąży nie bierze się na sfaszki weselne i na chrzestne. Nie wiem o co w tym chodzi ale coś takiego jest. Moja przyjaciółka chrzciła syna w styczniu i wszyscy się dziwili dlaczego małego nie trzymała jej siostra tylko szwagierka. Miesiąc później sprawa się wyjaśniła. Siostra tej dziewczyny jest w ciąży i na maj ma termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) mam taki mały problem mianowicie nie wiem jak wliczyć plamienie. Otóż zawsze 2dni przed okresem mam plemienia najpierw 1 dnia jest jasnobazowe, rózowe zaś 2dnia sie nasila i jest juz prawie jak krew i zazwyczaj wieczorem jest juz normlanie @. Nie wiem czy plamienia te wliczyć do starego cyklu czy uznac za poczatek nowego. Z góry dziekuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja plamień nie wliczałam. ja kiedyś miałam też plamienia przed miesiączką, ale jak się rozkręcała to od tego dnia trwałą 5 dni. 3 były intensywne krwiste a dwa ostatnie to też plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość nie znam się, ale ja bym liczyła miesiączkę już od początku plamienia, skoro to plamienie zmienia się w okres. Maja slyszalam o czyms takim, jakies kolejne polskie zabobony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze no bo własnie nie wiem ;/ jedni mówią żeby nie wliczać inni żeby wliczać. Znowu inni mówią żeby nie wliczac gdy plamienie przerwaja dni bez plamien i dopiero potem @. proszę o wiecej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Gość - najlepiej wybrać się do ginekologa, przedstawić sytuację i on na pewno odpowie na Twoje pytania:) Ja osobiście nie znam się na tym :) Ale chyba te plamienia zaliczyłabym do miesiączki a juz na 100% ich drugi dzień skoro piszesz że wtedy pojawia się już jako taka krew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Nadziejka - jak to we wrześniu? To Ty jesteś już w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Tysia - to dopiszcie mnie. To moje pierwsze forum i czuję, że mnie wciąga :) Nick już znacie, wiek 28, cykl 2, dziecko pierwsze a termin okresu mam niby na 28 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate edytuje tabelkę więc trzeba na nią poczekać :D I może zarejestruj sobie nick, żeby się nikt pod ciebie nie podszył :P Forum cię wciąga bo fajne jesteśmy, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Nadziejka - jak to nie wiesz? Ja nie w temacie, bo jestem tu od wczoraj :) Mi jak się uda w tym miesiącu to już bedzie termin na początek listopada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×