Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

mnie kłuje jajnik wtedy kiedy mam dni płodne albo owulację :P zaczekaj do terminu miesiączki i się wszystko okaże. fajnie by było wiedzieć OD RAZU czy jest się w ciąży czy nie, ale niestety się nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic innego mi nie pozostaje , jak tylko czekać :) ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic innego mi nie pozostaje , jak tylko czekać :) ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TalaZ
Chyba rzeczywiście jutro wybiorę się na bete bo inaczej zwariuje :/ Trzymam się tylko z powodu córy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Anetek, tylko czekanie nam pozostalo ;) no i dzialanie aby ten dzidzius byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TalaZ zrob betę i będziesz wszystko wiedzieć :) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetek takie objawy jak opisałaś mam przy owólacji. zazwyczaj to 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś wyczytałam, że ból jest spowodowany uwolnieniem krwi do jajowodu co podrażnia jego ścianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zauwazylam ze walnelam byka :D juz poprawione :D ale skoro Antek by mogl wyjsc to spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć w ten sposób jest jajo uwalniane. może właśnie Ci pęcherzyk pęka lub pękł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Tysia dzięki :D hihi No ja też czasami tak mam ten ból :) Ale np. raz miałam tak, że bolało od owu do samej @. Ciekawe od czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo :D kojarzy mi sie z moimi tatuazami, no i jest slodziutki :D mnie czasem boli a czasem nie, juz nawet uwagi na to za bardzo nie zwracam :P tez tak raz mialam ze bolalo mnie juz tydzien przed okresem, i przez caly okres, ciezko byc kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wykonałam kolejny test owulacyjny - obie kreski wyraźne. Czyli potwierdzone, że ten cykl mam owulacyjny a więc wszystko wraca do normy. Ludzie strasznie krytykują na forach, że trzeba być i tu cytat "bezmózgiem, debilem" itd... jeśli się dopuści do tego żeby wcześniej niż pół roku po poronieniu zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super ze wszystko wraca do normy. a ludzi olej, sluchaj siebie i swojego lekarza :) jesli ktos tego nie przezyl, to moze sobie pisac poematy i pouczac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. :) Jak tam? Ja mam dzisiaj chęć na ogórki. :) Już sobota się zbliża i test..boje się. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka hej, nie bój się, będą kolejne dwie kreseczki :D Zjedz ogóry i zagryź pączkiem :D Bo pączka dzisiaj trzeba zjeść! Haha:D Kurde, jak mojego "chłopa" nie ma to nic tylko siedzę na forum, jem i oglądam seriale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja strasznie senna jestem. :( Zaraz się chyba aż położę. Aleksandra, a Ty nie słuchaj się ich. Próbują się dowartościować, a jak widzą, że Ty się przejmujesz, to coraz więcej dogryzają. W końcu większość ludzi lubi zadawać ból innym. ;) Słuchaj się siebie i lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;** Ja jeszcze dzisiaj nie jadłam pączusia, chyba zaraz pójdę kupić bo oszaleję :D Co do ogóreczków to fajne połączenie ze słodkim ale nie koniecznie z pączkami :D hihih :] Dzisiaj temperaturka 37,1. Dwa dni temu też taka była a wczoraj tylko 37. Rozumiecie coś z tego? Może się tak wahać ta tempka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra - dziękuję za wczorajszą poradę, mdłości ustały wczoraj ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa93 dzięki, ale szczerze mówiąc to już całkowicie straciłam nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mi też tak temperaturka skacze jednego dnia jest 36,5 drugiego już 36,7, a potem 36,6 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×