Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Razu bete najlepiej zrobić 10 dni po owulacji czyli kilka dni przed @ już można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola dziękuję za informacje;-) będę czekać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. :) Trochę się nie odzywałam, bo nie mam siły. Objawy nadal są, a krwawię troch inne niż na @. Mój gin ma urlop, ale jestem z nim w stałym kontakcie i powiedział, że niektóre kobiety nawet do 3 miesiąca niewiedzą, że są w ciąży, bo myślą, że mają '@'. Gin. kazała mi czekać i odpoczywać jak najwięcej i idę w piątek do niej.. Tak mi jest trudno, a tyle mam z dziećmi przechodzi małymi i mówię sobie, że też miałam być mamą i płaczę..Taka nerwowa byłam, że z narzeczonym się kłócimy i boje się, że jak już byłam, to mogłam poronić... :( A co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawiecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka, ojej :( Do piątku szybko zleci i dowiesz się co i jak... Dbaj o siebie, odpoczywaj i nie stresuj, bo to jest teraz najważniejsze. Wszystko będzie dobrze kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka - do piatku tylko kilka dni, szybko zleci ;) licze na to ze bedzie wszystko dobrze :* trzymam mocno kciuki ;> Dziewczyny, tak sie boje jutra bardzo :( Wiem ze nie jedna chcialaby byc na moim miejscu ale stresuje sie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak z innej beczki;) Mam prośbę do "nowych" dziewczyn;) podajcie dane do tabelki zeby Kate mogła was wpisać:) Bądźcie tak miłe dla mnie bo mi to sie już wszystkie pomieszałyście i nie wiem kto kiedy testuje:) a nie chce mi się wracać za każdym razem ileś tam stron do tyłu żeby to sprawdzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola będzie dobrze:-* Weź sobie kąpiel, zrelaksuj się, jeśli masz ochotę włącz sobie jakiś fajny film albo weź się za jakieś prasowanie, ja mogę Ci podrzucic mój stos:-D Rób coś aby tak o tym nie myśleć., wiem że to trudne ale wierzę w Ciebie<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pojde spac bo padam na nos. ;) Dobranoc dziewczyny ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wyśpij się skoro tak wcześnie wstajesz :-) będziesz pierwsza w kolejce z dobrymi wiadomościami :-) Ja ok 11 powinnam coś wiedzieć. Agaa, Nell o której Wy macie usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Ola idź idź, jutro Twój wielki dzień:-) Jussio ja podałam, za tydzień mam termin @, oby nie przyszła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje, została nadzieja. :) Boje się, że poroniłam.. Gin powiedziała, że skoro wyszły 2 krechy, to coś na rzeczy jest.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
hashija :) ja jutro owu :D hyhyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za wszystkie kciuki! Może to mało skromne, ale zasługujemy na wszystko co najlepsze! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ja mam dopiero na 18:15 Nell coś koło 16 X Laski trzymam kciuki za was jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia trzymaj mocno. Oby stał sie cud u nas i nadziejki. Nadziejka jestesmy w podobnej sytuacji. Boli Cie cos? Kokardka do boju :-D Agaa, Nell, Ola jutro ma być dzień dobrych wiadomości i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiece organizmy są niesamowite i cuda się zdarzają... Mocno w to wierzę. Dokładnie, środa ma być pełna tylko dobrych wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) właśnie przeczytałam wszystkie Wasze dzisiejsze posty. kokardka44 trochę się uśmiechnęłam jak pisałaś o swoim M, że nawet nie zwrócił uwagi na Ciebie półnagą wieczorem. Przypomniał mi się mój M jak mi kiedyś oznajmił, że "jak to zobaczę jak jego będzie boleć głowa a ja będę chciała, bo będziemy się starać" :) Oczywiście w formie żartu to było. Ale prawda jest taka, że mój M bardziej przeżywał to "staranie" i się stresował. Właśnie w tym cyklu był bardzo zmęczony, ciężkie dni w pracy, wracał późno... Taka byłam zła na niego. No ale zmusić go nie mogłam do niczego, więc się uniosłam dumą i powiedziałam "nie to nie". I co? I się udało - chyba wycelowaliśmy ten jedyny dzień... Cykl wcześniej to codziennie, albo i dwa razy dziennie... i bądź tu mądra i wyceluj, prawda? Ja byłam dzisiaj u mojego lekarza, bo miałam robione badania na bakterie i niestety mi wyszły jakieś dwie. Zapisał mi jakieś globulki i mam jej brać przez dwa tygodnie. Za dwa tygodnie mam się znowu pojawić. Nie chciał mi robić USG, bo jeszcze wcześnie, żeby coś zobaczyć, ale poprosiłam, żeby zrobił. Jest pęcherzyk, więc test nie kłamał :) Mam nadzieję, że za dwa tygodnie pojawi się w nim serduszko. Nawet nie przyjmuję do wiadomości innego scenariusza. Agaa, Nell, Ola - powodzenia jutro, trzymam kciuki za dwie kreski, usg :) I dla innych dziewczyn wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TalaZ
Ja również trzymam strasznie mocno kciuki za każdą z Was i od rana wypatruję samych cudownych wiadomości :) Tak jak Tysia napisała, każdej należy się to co najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny słyszałyście o domowym sposobie sprawdzania czy jest się w ciąży? Na sode :) podobno trzeba nasikac w kubeczek i wsypac 2-3 łyzki sody i jak sie pieni to ciąza a jak nie to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O no proszę, nie trzeba by było wydawać pieniędzy na testy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka a skąd takie info? Perfekcyjna Pani domu nie słyszałam, żeby wspominała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×