Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość gośćPaula
Powiem Wam coś śmiesznego:-D Koleżanka mojej siostry pracuje w przedszkolu, i opowiadała że dzieci miały za zadanie opisac swoją mamę, i jedna dziewczynka mówi "A moja mama to jest stala buldelucha!:-D" ta koleżanka slepia na wierzch ze zdziwienia i mówi do tej małej, że tak nie wolno o mamusi mówić itp a ta mała mówi "Ale tak tatuś mówi!";-) ryczałam ze śmiechu jak to usłyszałam:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pol wiaderka.. Pewnie ze chce! Paula, podziel sie :) Gdzie mam sie zglosic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci potrafią czasem walnąć takim tekstem, że dosłownie nie wiadomi czy się śmiać czy płakać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Myshka ogólnie nie przemęczać się, unikać stresu, brać witaminy, zdrowiej się odżywiać. Nigdy w ciąży nie byłam to Ci nie powiem:-) ale też jestem ciekawa:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Myshka lubelskie:-) zapraszam, pyszna!:-) X Oj tak trzeba uważać co się przy dzieciach mówi:-) z reguły zapamiętaują to czego nie trzeba:-D X Wysłałam mojego P po ta makrele:-D mniam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się waham, może się wybiorę po tę kapustę? :) Makrela też niezły pomysł. :) Chyba powinnam zjeść jakąś kolację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Myshka zapiekankę też bym zjadła:-) jak tak dalej pójdzie to będę musiała wymienić wszystkie spodnie o rozmiar w górę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, chyba coś naprawdę jest na rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, ale Ty chcesz zjeść COŚ z tych rzeczy, czy wszystkie NARAZ? :) :) idę zrobić sobie coś do jedzenia, bo przecież zaraz nie wytrzymam. o samych smakołykach opowiadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Tala wątpię, po prostu jestem głodna:-) ale chciałabym aby coś było na rzeczy:-) Myshka nie no, kapuche odlozylam dla Ciebie, a moja makrela jest w drodze, ooo właśnie przyszła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym zjadła pierogi z serem albo ruskie :p Haha, smacznego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Tysia a ja mam pierogi z serem, wczoraj od mamy przywiozłam:-D chcesz;-)? Nie ma to jak wałówka od mamusi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pierogi to też bym zjadła :D Kurcze dziewczyny niby czuje taką "mokrość" ale w sumie ze mnie nic nie leci, żaden śluz itp. Dziwna opcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze że @ nie ma :) Mnie przeziębienie zlapalo, biorę gripexa i się kładę, miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wciągnęłam grzanki francuskie z chlebka własnej roboty :) i idę spać. rano do pracy.. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio - os.Zachód :-) Kapusta kiszona jak jest dobra toi nie jest źle :-) za to ja nie mogę trafić na dobre ogórki kiszone :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam że strona się zawiesiła, bo tu już po 8 i taka cisza. Ola jak się czujesz? Nadziejka gdzie jesteś? Co się dzieje u Ciebie? Dziewczyny jak Wam dzień się zaczął? U mnie z rana były mdłości ale w ciągu godziny przeszły, boli mnie brzuch podobnie jak przy pozamacicznej miałam. Boje się, mąż ma nadzieję, że jutro wynik będzie pomyślny. Hcg piowinno wzrosnąć o 66% jeżeli toi normalna ciąża prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Hejo :) Ja miałam wczoraj wojnę z moim :D bo nie potrafił zrozumieć, że chcę się kochać :D I go tak wyzywałam itp. to rano przed pracą był szybki numerek za karę hahahaha on naprawdę czuje się wykorzystywany :P No ale nic jeszcze dziś, jutro i pojutrze i potem wielkie oczekiwanie ;D Dowiedziałam się, że będę świadkować na ślubie w lipcu, jak zajdę to abym im tam nie zapawiowała kościoła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Hej:-) U mnie świetnie zjadłam 3 banany na śniadanie:-D hashija tużzono kciuki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej:) hash będzie oki zobaczysz:* A mi się chyba zaczyna jakas infekcja:/ ale muszę poczekać do przyszłego poniedziałku bo wtedy mam wizytę:/ niby nie jest to jakieś bardzo uciążliwe bo praktycznie nic nie czuje ale oczywiście już panikuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka daj trochę odetchnąć temu biednemu facetowi i chociaż męcz go co drugi dzień:p bo wiesz w końcu zrobi się to dla niego w końcu takie zwykłe bez żadnych emocji a to chyba nie o to chodzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piatek wg terminów poiwinnam mieć owulacje, ale jak mam hcg podwyższone to owulacja się nie ruszy :-( znalazłam artykuł z dużymi widełkami bety co wy na to?http://www.forumginekologiczne.pl/artykul/nieplodnosc-kobieca-interpretacja-wynikow-badan-hormonalnych-czesc-5-gonadotropina-kosmowkowa/1911.html Kokardka nie może odpuścić bo ma dni płodne! Ale to fajnie brzmi - wykorzystywany seksualnie mężczyzna:-) kokardka byłaś na grayu? Zakup szpicrutę albo pejcz i to dopiero będzie ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)Kokardka tez myślę, że może nie męcz tego swojego M bo na siłe to nic nie daje wiem po sobie:)wczoraj wyszły mi ładne kreski na teście owulacyjnym, ale M nie był skłonny do przytulanek więc go nie zmuszałam, co ma być to będzie, może „chłopaki” z poprzedniego dnia dotrą hihi a jak nie to jak będzie ochota to dziś poprawim:) a tak ogólnie to się zastanawiam czy ja w ogóle mam ta owulację bo niby na monitoringu pęcherzyki pieknie rosły i wczoraj tes owul. był pozytywny, ale nie czuję owulacji. Dowiem się w czwartek na monitoringu czy pękają bo troche się tym stresuje, ze nie i torbiel się zrobi. Ale coż co ma być to i tak będzi:) Hash oby beta ładnie rosła A Nadziejka czemu milczysz? Jussio jak tam u Ciebie już po owulacji?bo my tak samo @ miałyśmy Taka sytuacja widzę, że wczoraj się odezwałaś. Co z Tobą?robiłas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×