Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Hash widzisz jednak czworaczki nie były mi pisane:) ja mam nadzieję, ze jak zajde w marcu to jeszcze w grudniu urodzę bo w sumie chciałabym przed świetami urodzić:) tylko nie wiem jak szybko przychodzi @ po odstawieniu luteiny nie wie któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to jak się nie zabezpieczamy to to szkodzi? Kurcze, nie wiedziałam.. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
O tak na teściową nie mogę narzekać X Ola ją gdzieś czytalam że przez pierwsze tyg lepiej seksu unikać, ją mojego odganiam od siebie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny kiedys pisałam tutaj i przyznam wam racje cos z tym weekendem było nie hallo bo ja też pokłóciłam sie ze swoim T ale w niedziele juz była zgoda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie 25dc przy cyklach 33-36 lub dłuższe bo mam nieregularne od zawsze oczywiście taka moja natura bo gina odwiedzam regularnie i dzisiaj zauważyłam przy odwiedzinach w wc przy siusiu mini mini w środku wydzielinę obrazowa-krwistą ale tylko środku na zewnątrz nic nie widać ? Co to może oznaczyć? To mój 7 cykl starań i jedna ciąża biochemiczna ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija no wiesz działamy z mężem a nie siedzimy na necie hhihi ;)) Dzisiaj kupilam testy owulacyjne w rossmanie co prawda nie ma zielonego światełka ale probować trzeba.. Jutro chyba dzień przerwy bo słyszałam że codziennie to nie warto? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hash, ja się zacznę cieszyć i od razu stresować dużo przed 7-8 tygodniem.. myślę, że mniej więcej wtedy jak tylko zobaczę drugą kreskę ;) i będę się bała, że się stanie coś strasznego. Ale jest jeszcze szansa, że tej kreski nigdy nie zobaczę, więc nic nie popsuję. :( Cóż, należy wziąć się w garść i brać się do roboty.. ten weekend zapowiada się pracowicie. Choć szczerze mówiąc, jakoś w tym cyklu wcale nie mam ochoty na starania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mam nadzieję, że już nie krwawisz... Niedługo dzidziusiowi zabije serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A u mnie jak z zegarkiem w ręku przyszła dziś franca:( Kate zmień mi proszę w tabelce na 6 cykl, termin @ 31.03.2015 ale jaja jeszcze się załapie na drugą @ w tym miesiącu:P no chyba że clo zadziała i się uda w tym cyklu;) A jeśli chodzi o okres po luteinie, to u mnie po dupku, a to prawie to samo, @ przychodzi po 3 dniach od odstawienia. Ale to pewno kwestia indywidualna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
hej hej :) Ja póki co czekam na @, trochę mnie kuło rano więc jakoś się nie nastawiam, ale zobaczymy co będzie, Kate spoko ja też miałam kilka pęcherzyków i myślałam że się uda i lipa, Jussio trzym się :* laski damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wczoraj odebralismy wyniki mojego M i ma wszystko wyższe od norm he wiecie może gdzie udać się z tymi wynikami? Czy może pokazać je swojemu gin.w poniedziałek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetek ja ci niestety nie pomogę:( ale myśle że to dobry pomysł żeby pokazać ginowi te wyniki:) on na pewno będzie wiedział co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian tylko brzuch nie boli mnie tak jak wczoraj.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
anetek dokładnie pokazujesz je gin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jussio szkoda że @ przyszła, ale z drugiej strony juz masz fajnie bo możesz zacząć nowy cykl a ja nawet nie wiem ile bede musiała czekac na @ ;/ kokardka a nie robiłas testu z ciekawości? Ola a krwawisz dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pokazujemy, monitorujemy pęcherzyki i działamy he he :) do poniedziałku coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola krwawienie nadal nie ustało? A lekarz dał Ci w ogóle jakieś leki na podtrzymanie?? Reni trudno powiedzieć czym może to być spowodowane. Może to implantacja, a może co innego. Wszystko okaże się w swoim czasie. U nas przytulanek wczoraj jednak nie było :P jak tylko położyłam się do łóżka tak od razu spałam :P Mąż się śmiał, że spałam jak dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Kate no ja wolę poczekać do jutra bo moje cykle to 25-27 dni więc wolę poczekać mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krwawienie nadal mam ale juz nie jest tak tragicznie, wczoraj bylo gorzej a dzisiaj tylko krwawie i ciut mniej. Przepisal mi duphaston cale szczescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to super :) Gadaj tam do fasolinki, że ma się trzymać bo już teraz jest bardzo kochana :) A tak z innej beczki. Dziewczyny zastanawiałyście się już na imionami? Macie jakieś swoje typy :) Cholewka jasna, dostałam właśnie strasznych bóli w dole brzucha. Za diabła nie mogę się dobrze wyprostować ani nawet śmiać. Ki diabeł? Miała któraś z Was coś podobnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agullaa03
Nie mogłam już wytrzymać do niedzieli, zrobiłam test i wyszła druga kreską , ale blada, idę właśnie na betę, trochę boję się dziewczyny, ponieważ 2 lata temu byłam w ciąży bliźniaczej i poroniłam w 8 tyg, i dałam spokój aż do teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×