Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Dzieki :)zawsze chciałam takie cieliste szpileczki miec:) Jussio jak humor? Nadziejka skoro czujesz sie lepiej to na Twoim miejscu nie rezygnowałabym ze staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę nie wiem co to może oznaczać, @ mi się skończyła wczoraj dziś miałam tylko takie lekkie brązowe plamienia i to wszystko a strasznie boli mnie dół brzucha i mam co jakiś czas kłucie z llewej strony do tego zaczęły mnie z tyłu na dole rwać plecy (mam tak nie raz przed lub w cxasie @ ) a teraz jest to dla mnie dziwne i nie pokojace...kurdee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaa444
A ja robię makaron z brokułami i kurczakiem w sosie serowym mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agullaa03
Olu trzymam za Ciebie mocno ✊. Za wszystkie mocno trzymam, co dziennie wchodzę tutaj i czekam na dobre wieści od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio wprowadzam do specjalnej aplikacji jaką mam na telefonie. 1dc 36,3 2dc 36,4 3dc 36,2 4dc 36,5 5dc 36,2 6dc 36,3 7dc 36,2 8dc 36,2 9dc 36,3 10dc 36,2 11dc 36,2 12dc 36,2 13dc 36,3 14dc 36,4 15dc 36,3 16dc 36,1 17dc 36,3 18dc 36,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do imion to ja od zawsze myślałam o Filipie i Nikoli, ale teraz zmieniłabym dla chłopca Dominik a drugi może być Filip:) dziewczynka chyba nadal Nikola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardka jak u Ciebie sytuacja?robisz jutro test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sobie popisałyśmy, że aż miło :( Innymi słowy, kolejny zawias na tapecie. Ciekawe ile czasu tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że tym razem kafeteria przeszła samą siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo! Widze że od wczoraj wisimy:O Katastrofa po prostu;( Pap co tam u ciebie? Kokardka melduj co tam u ciebie:) Kate u mnie humorek całkiem całkiem;) Ja byłam nastawiona na @ więc wielkiego rozczarowania nie było;) A jak u ciebie @ się pojawiła? Wczoraj przeszukałam stary kalendarz bo raz brałam luteine na wywołanie @ i wtedy franca przyszła po 2 dniach od odstawienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala a śluz obserwujesz do tego czy tylko sama tempka? A czy ta aplikacja wyznacza ci przypuszczalny dzien owu? A jak dziś temp? Kurde ja też mam zawsze takie dziwne te tempki że czasem sama nie jestem w stanie określić kiedy ovu, ale ja prowadze wykres na ovufriend i tam samo wyznacza kiedy jest ovu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu! :x juz myslalam ze nigdy sie nie odwiesi kafe :/ Ja juz wstalam, jem sniadanko, biore leki, maluje sie i wychodze na bete niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To karygodne, że ciężarna kobieta musi tak wcześnie wstawac haha :D :P Daj znać jak beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a jak krwawienie, uspokoiło sie? Trzymam kciuki za wzrost bety;)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze wczoraj nie miałam czasu usiaść do pisania, bo jak są takie zawieszki a chce sie cos napisac to trafia mnie... Ola ty sie tam regneruj, odpoczywaj :) Kate oby szybko przyszła :P Jussio jak u Ciebie sytuacja? Ja dziewczyny jadę dzisiaj and morze :) Weekend Dzień Kobiet niedługo rozpocznę i będę działać ile wlezie :) nie odpuszczę tego cyklu :) :) :) Myślę, że tak przynajmniej do 20 dc, w razie jakby się owu chciała przesunąć. W tym miesiącu już jajniki mi tak nie dokuczają od początku wiec może już się coś tam poukładało :) Możliwe ze nie będę miała czasu nawet was poczytać, dlatego życzę wam udanego weekendu i samych pomyślności :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkanna do mnie wczoraj przyjechała "ciocia z Ameryki" teraz czekam spokojnie do niedzieli i zaczynam brać clo:O A słuchajcie jak wczoraj przeczytałam M ulotkę z clo to najpierw się przeraził ale potem... do dziś nie schodzi mu banan z twarzy jak usłyszał że po clo wzrasta szansa na ciążę mnogą:) Jeszcze chwilę dam się mu cieszyć ale potem muszę sprowadzić go na ziemię żeby sie chłopak nie załamał jak nic z tego nie wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam też tempki, bo poplątałam miesiące :P Jussio wyznacza :) biorąc pod uwagę trzy ostatnie daty @ :) Przedwczoraj powinnam mieć owu. Śluzu nie obserwuję bo nigdy jakoś nie umiem dostrzec w nim różnicy :P Raz na jakiś czas badam sobie szyjkę macicy, chociaż od dwóch dni jestem na dole dość spuchnięta, więc sobie darowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala a dzisiejsza temp to ta 17 dc czy 18dc a nie dopisałaś? Po tych zmianach to ovu obstawiam na 16 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala skok masz fajny w 17dc, jak jeszcze jutro temp sie utrzyma na poziomie minimum 36,3 albo wyżej to jak dla mnie ovu było 16dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Proszę o przepisanie mnie na 31.03..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka przykro mi:( Trzymaj się;) Ten cykl jest nasz:) Znowu razem testujemy;) Kate pewnie masz mnie już dość:P ale jakiś taki mały chaos nam się zrobił na dole pierwszej tabelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio też mi się tak wydaje i strasznie bym się z tego cieszyła, bo dość intensywne przytulanki były :P Ale szczerze mówiąc to jakoś nie za bardzo nastawiam się na ten cykl :( Ogólnie ostatnio mam coraz częstsze myśli, że chyba lepiej dać sobie spokój, bo ciągle próbujemy a tu nic. :( Ja chcę już wiosnę! Co do imion, dla chłopca już od dawna obstajemy przy Kacperku (córa łaskawie wyraziła aprobatę :P). Co do córeczki, początkowo miała być Tatiana, a jest Nadia :) Teraz ma być Antosia "Tosia" (wybór córeczki, z którym mama zgadza się w stu procentach :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam dziewczyny:) Lecę do pracy:P Wieczorem się odezwę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka przykro mi :) Jussio miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkanna miłego weekendu :) Kokardka szkoda, że @ przyszła ale nowy cykl to nowe starania i nowe nadzieje :) Jussio miłego dnia :) Tala ładne imiona, Nadia mi się strasznie podoba :) My mamy wybrane dla dziewczynki Bianka - to na 100% a dla chłopaka chcieliśmy kiedyś Nikodem albo Gabriel a teraz ten Nikodem stał się jakoś strasznie popularny, więc się zobaczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) noszkur... kokardka u Ciebie tez sie nie udało;/ miałam nadzieje, że przynajmniej TY nam przekażesz dobre wieści;( nie martw się kiedyś musi sie udać:) kurde ale teraz tak sobie myślę że to clo nie jest takie skuteczne to i dla mnie nieciekawie;( a u mnie w nocy miałam takie bóle na @ aż obudziłam się o 3 i wzięłam nospe i było mi tak niedobrze że w łazience przesiedziałam bo myślałam że bede wym...rano nie było @ a teraz widzę że zaczyna się chyba plamienie oby bo już sobie w nocy wmówiłam że pewnie jestem w ciąży pozamacicznej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×