Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Kiedyś niezdecydowana
Kochane popłakałam się czytając ostatnie kilka stron, mam nadzieję że jednak los się odwróci i wszystkie doczekamy się zdrowych maluszków... PAP jeśli nie masz nic przeciwko, też będę trzymać za Cb kciuki... Ola jesteś bardzo dojrzałą osobą, bądź silna... Musi być lepiej... Blue mój M mówi, że badanie nasienia nie jest tak straszne i myślę, że jeśli faktycznie nie ma wyraźnego powodu z Twojej strony to warto je zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Anka dla Cb również ślę garść dobrych myśli... Nie chcę nawet myśleć jak musi czuć się kobieta w takiej sytuacji... Taka sytuacja, jeśli mogę spytać, jaki stopień endometriozy masz zdiagnozowany? Długo wiesz o chorobie? Brałaś jakieś leki? Przepraszam, że tak dopytuje, ale u mnie endometriozę odkryto przy lutowej laparoskopii i dopiero powoli przechodzę z tym do porządku dziennego... Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawiecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny faktycznie jak nie urok to sraczka... przestałam plamić ale za to brzuch mnie boli jak na @ więc wszystko wskazuje, że będzie planowo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue ja tez myślałam ze prolaktyny nie ma sensu badac bo tez okres miałam regularny, owulacje raczej tez i żadnych podejrzeń nie miałam ale z głupa zrobiła bo to wkońcu tylko 22 zł więc nie majątek i co wyszła trzykrotnie podwyższona i do owulacji mogło dochodzic ale przeszkadzała w zagnieżdzaniu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu zwiecha? Może warto byłoby założyć ten sam wątek, ale od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola podziwiam Cię. Ja na Twoim miejscu to pewnie zdzieliłabym takiemu lekarzowi :/ Przykro mi, że nie udało się utrzymać fasolinki. Chociaż "przykro" to i tak za mało :( A ja dzisiaj ciągle latam do łazienki bo ciągle mam wrażenie, że coś ze mnie cieknie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę Kate, to mnie teraz zmotywowałaś, w takim razie zrobię tę prolaktynę w przyszłym tygodniu. To obojętne o której porze dnia? Kiedyś niezdecydowana - też myślę, że to badanie nasienia nie takie straszne, niebawem zrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue kiedyś pisałam szczegółowo o tym badaniu ale w skrócie musisz być na czczo ok 10 godz żeby nie było bezpośrednio po wstaniu z łóżka, nie męczyć się dzień wczesniej, nie drażnić sutków itp:)możesz poczytac jeszcze na necie sa wskazówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 ja badałam prolaktynę i gin powiedział,ze nie trzeba być na czczo tylko przed godz 10 rano, o to samo zapytałam w laboratorium i pielęgniarka powiedziała przy hormonach nie ma znaczenia czy po siadaniu czy nie ? Teraz nie wiem czy moje wyniki są dobre czy nie kurcze zaskoczyłaś mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, w takim razie pójdę na czczo, bardzo blisko mam punkt pobrań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj w najbliższym szpitalu publicznym i okazało się że oni nie mogą mi podać immunoglobuliny i mam się zgłosić do mojej przychodni. Specjalnie jechałam tramwajem do centrum (zmęczona już wszystkim, niedobrze mi było, w centrum korki bo to warszawa) i okazało się w LuxMedzie że oni mi tego nie podadzą bo to tylko w szpitalu i w tych publicznych też można. Całkiem sprzeczne informacje. W ogóle babeczka w rejestracji powiedziała mi że tam w zaleceniach jest przecież napisane że w razie silnego krwawienia a przecież mam napisane że jak mam Rh minus to MUSZĘ mieć podaną immunoglobulinę. Nadal mi jej nie podali, nie wiem czy to mi jakoś szkodzi.. jutro podjedziemy do tego szpitala luxmedu, jedzie sie do niego jakieś 40 minut pewnie ;/ Denerwuje mnie to wszystko, próbuję być silna, staram się nie pokazywać innym jak mi źle ale coraz ciężej mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Ola nie wiedzialam,ze jestes z warszawy. Ja tez. Sluchaj zadzwon jutro rano do szpitala np. Na inlanckiej, znajdz numer na izbe przyjec czy cos i opowiedz swoja sprawe. Moze kaza ci przyjechac. Musisz miec podany ten zastrzyk. Lepiej jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie jest już za późno na podanie tego? Bo ponoć do 72 godzin po poronieniu tak? No a ja nie wiem kiedy dokładnie doszło do poronienia. Wtorek można już zaliczyć? We wtorek bete miałam jeszcze wysoką.. Nie wiem.. Już mam tak namieszane w głowie że szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem właśnie.. Bo to chodzi ponoć o te przeciwciała no ale nie wiem.. wiem tylko że jak mam RH- to powinnam dostać ale jak inie 72h to już chyba nie ma sensu.. Bo to chyba chodzi o kolejną ciążę też że albo zaszkodzi albo znowu możliwe jest poronienie czy coś takiego. Takie informacje wyczytałam z internetu bo przecież od mojego zarąbistego lekarza nic nie dowiedziałam się i chodzę teraz taka tępa i nie wiem co mam robić -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Ola a Twoj facet ma krew rh +? Myslalam,ze podaje sie ją wlasnie wtedy jak rh sie rozni. Zadzwon tam.moze nawet sprobuj jeszcze dzis.oni tam przeciez maja dyzur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie najgorsze jest to, że on w ogóle nie zna swojej grupy krwi. Wkurzyłam się na niego no bo jak można nie znać? Faceci.. Nigdzie nie ma nawet wypisane jaką ma -.- Mi tak lekarz zalecił i nie wiem.. jutro zadzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola może Twój nawet nie miał nigdy robionej grupy? mnei po poronieniu też pytali jaka mam a że mam ARh+ to mówli ze jest ok bo tu chodzi o jakis konflikt tez sie na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka czy moxliwe jest ze byl okres regularny trwal. 3 dni no i taki jak zawsze miewAm a ciaza? Przed okresem myslalam ze zaszlam w ciaze. Nie nie czekam na dziecko. Kiedy dostalam okresu to sie uspokoilam. Ale w ostatni dzien okresu bardzo bolal mnie brzuch. A wieczorem mialam cala mokra bielizne z lepkiego sluzu. No i swedzenie sutkow nid daje mi spokoju. Nie da sie wytrzymac czasem. Na brodawksch mam kilka bialych kropek. Zaznaczam ze okrs trwal 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja miałam dziś podana immunoglobulinę, położna powiedziała ze to podają żeby uniknąć problemów z ciąża w przyszłości ale chyba chodziło jej o konflikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka a Ty też masz rh -? Gośc - najprosciej bbędzie zrobić tesst albo bete. Nie mam pojecia co to u Ciebie moglo być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×