Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Tala - no właśnie problem w tym że on jest uparty. Mówię mu nawet że 3 miesiące to się czeka po zabiegu ale jak się sama oczyszczam to nie trzeba aż tyle. To on się upiera że trzeba poczekać, bo lekarz tak mówił, bo mozna się w tym czasie przebadać, bo on chce żeby wszystko było w porządku następnym razem... itp, itd.. Tak że tego.. Chyba go nieświadomie wykorzystam i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Aleksandra, Tysiai dziewczynki z poronieniem mam pytanie z innej beczki, poronione ciaze to byly wasze pierwsze ciaze? Nastapilo samoistne poronienie czy wywolywane? Lekarze zalecali wam jakies badania albo same szukalyscie info i robilyscie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola_456 ja jak poroniłam tez leciała taka czarna krew fujj a później @ bardziej bolesna i słabiej się czułam, ale po niej odwiedziłam gina i kazał się starać bez przerwy niestety 4 miesiąc nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to chyba jedyny sposób :D Swoją drogą, mój R. też jest uparty jak osioł, ale zazwyczaj ja nie pozostaję mu dłużna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue a który to Twój dzien cyklu?bo pod koniec cyklu prolaktyna może być wyższa ale mogłabyś miec ciut niższą, może sie zestresowałas przed badaniem? Ola ja miałam to samo mój M słyszał od lekarza że po 3 miesiącach najbezpieczniej sie starać i on tez nie chciał wczesniej:) Hash faktycznie piękny prezencik miałaś, słodko:) Aleksandra weź Ty sie nie stresuj tymi testami bo z tego stresu faktycznie możesz nie miec owulacji. Myslę, ze nie ma sensu zebyś szła do lakarza tylko po to żeby sprawdzić czy była owulacja i stracić 100 zł na to. Wyluzuj, będzie owluka to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 może i racja bo usg i tak nie ma na to wpływu czy owulacja była albo czy jeszcze wystąpi. Chociaż gdybym usłyszała że owulacja już była to lżej by mi było psychicznie a tak to nie mogę odpuścić bo to silniejsze ode mnie i będę robiła jeszcze przez kilka dni testy owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak bede musiala zrobic bo on jest strasznie uparty. ;) Podbijam pytanie Pap. Tez wlasnie nie wiem co z badaniami? Sama musze sie upominac itp? Czy to tak jakby koniecznosc ze trzeba zrobic badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija myslałam,ze to popchnie stronę bo zawisłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola mi lekarz nie kazał robić badan po poronieniu oprócz usg i bghc czy sie oczysciło, dopiero po 3 miesiącach starań zlecił prolaktynę i thc-3 generacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni - dzieki ;) Czyli nie mam czym sie stresowac. 20 mam USG, trzeba zobaczyc czy sie wszystko pieknie oczysci, bete tez zrobie jakos za tydzien. Jak bedzie wszystko ok to zaczne dzialac w pierwszym cyklu jesli @ przyjdzie w miare normalna i nie bedzie niepokojaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najlepiej przez dwa dni nie wchodzić na kafe bo strasznie się zawiesza...ciemnogród jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy to cos da.. Watpie, to jest kafeteria, taki jej urok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mi gin@ po poronieniu kazał traktować jak normalną spóźniająca się @ i ja w trakcie poronienia miałam usg (w szpitalu ) i prywatnie ponieważ liczyłam na cud, ale gin kazał mi przyjść po @ i powiedział,ze mam zacząć normalny cykl ponieważ samo się wszystko ładnie oczyściło wiec jest tak jak podczas normalnego cyklu zielone światełko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra moja znajoma robiła testy owulacyjne od 6dc do 22dc i wychodziły negatywne a owulacje miała wiec daj spokój z tymi testami,szkoda kasy Xxxxx Ola długo masz już to krwawienie? Ja dzis zauważyłam że zwiększyło mi się krwawienie Xxxxxx Pap to moja druga ciąża, w pierwszej w 12 tygodniu miałam plamienia i brałam luteine. U mnie zaczęło się samo, byłam wtedy w szpitalu i zaszłam do lekarza i Dziecko już było przy szyjce a szyjka się otwierała, następnego dnia rano juz było po... Mój ginekolog przetrzymal mnie jeden dzień żeby samo się oczyszcilo,ale zostało 23 milimetry i musiałam mieć zabieg. Lekarz kazał przez miesiąc nie uprawiać seksu a starania dopiero po 3 miesiącach (ale mówił ze jakby samo się oczyścilo to wtedy juz po miesiącu można się starać) Ja mam do lekarza się.zgłosić z wynikiem histopatologicznym i z wypisem ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate4
Ola, pap po pierwszym poronieniu lekarze zwykle nie zalecaja żadnych badań. Dla własnego spokoju zbadajcie sobie tsh, toxoplazmoze, cytomegalie może prolaktyne. Ja zrobiłam sobie jescze bad na czystość pochwy, i na obecnośc chlamydii, ureplazmy bo to sa bakterie które mogą wywoąłc poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka smutne to wszystko bo akurat o Ciebie byłam spokojna bo nie miałas problemu z zajściem, miałas książkowe objawy i niestety...ale jestes silna kobietka i masz wspaniała córeczkę więc jestem pewna że się wszystko ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety które maja juz dziecko na świecie nas nie rozumieją bo my walczymy o jedyne dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli maja jedną dzidzie to nie widzę sensu by kobiety pisały na tym forum,ponieważ my chcemy jedno jedyne które będzie naszym szczęściem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×