Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Jussio musze udostepnic ten wykres, żeby byl widoczny, tak? :) w tym cyklu nie jrst taki dopracowany jak w poprzednim,postanowilam troche wyluzować. Zwłaszcza, ze ta prolaktyna podwyzszona i pewnie to utrudnia zajscie. Moj nick to violett :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra a testów owulacyjnych już nie robisz he, he A co na to Twój mąż, że się na kafe pytasz czy masz dzisiaj uprawiać seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Tala zycze 2kreseczek. Ale pamietaj-nawet jak sie nie uda to dzialasz dalej :) Aleksandra nie przejmuj sie komentarzami gości. Moze troszke przesadziliscie ze starankami ;) pamietaj,ze organizm musi dojsc do siebie po zabiegu bo jednak byla to jakas ingerencja. Ja juz nie moge doczekac sie powrotu do "zdrowia". W tym tygodniu bedac na zwolnieniu poszukam jakiegos labolatorium i sprawdze ile kosztuja badania, ktore mogla bym wykonac na wlasna reke (te ktore robi sie dopiero po koleinej stracie) te p-ciala anty..jakies tam. Ale bedac po pierwszej @ pojde na kontrole do swojego gin i koniecznie kaze dac mi skierowanie na hormony i tarczyce bo moze za szybko po anty zaszlam. No dziewczynki...kiedy nowe kreseczki! Nelll po lekarzu opowiedz ile cm ma dzidzius itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu zwiecha.. Ja już po imprezce urodzinowej, całe szczęście goście jakoś bardzo długo nie siedzieli, ja przechyliłam winko i głupia nie zrobiłam wcześniej testu owulacyjnego bo miałam zacząć robić.. no trudno, teraz to już za późno, szkoda bo dzisiaj to mi tak dokuczały jajniki.. Ale temperaturka mi się podniosła bo wczoraj miałam 36,6 a dzisiaj 36,8, tak że powoli idzie w górę, organizm się chyba już ustawił tak jak powinien ;) Chciałabym bardzo już teraz zacząć ze starankami ale boję się bardzo, to chyba nie jest za dobry pomysł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę! Czy te zawieszki się kiedyś skończą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie będziemy do jutra tak wisieć :( Także, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę spać :P Jest tu ktoś? Czy nadal wisimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ile jeszcze tak podyndam na końcu poprzedniej strony :P O odwiesiło się! I znowu wygląda, że pisze sama ze sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti87
Ojoj powiem wam że strasz nie mnie denerwuje juz to forum, ciągle zawie cha. Chce coś odpisać i nie idzie i mi się odechciewa a jak już wracam po czasie znów Cy się odblokowalo to nie pamiętam co chciałam odp heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala jak coś ja jeszcze nie śpię :-) :-) Ja do 23 czekam na @ i tak bardzo chciałabym żeby nie przyszedł... Napewno trafiliśmy w owulacje i co 2 dni się bawiliśmy ale nie mam żadnych objawów... Nic a nic :-( Aaa juz tak rozmyślam jak pokoik bym urządziła jakie ciuszki kupiła hihihihihi :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, spóźnia mi się okres 3 dzien dotychczas miałam regularne. Od tygodnia podwyższona temp ciała, bol jak na okres od i wzdety brzuch od 3 dni. Robilam test ale negatywny. Za ile zrobicv następny?? Wkrecam sobie ze to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ponieważ denerwują mnie komentarze gościa opuszczam forum. Komentarze są zbyt dokuczliwe i wkurwiające Wszystkim Wam życzę dwóch kresek na teście ciążowym :) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra daj spokój o to mu chodzi przecież. Zostań z nami, my wiemy o co chodzi i Cie tu potrzebujemy. Nie opuszczaj nas. Gość Proponuje test plytkowy zeobic za 2-3 dni albo idz na beta hcg to bedIesz miala pewnosc na papierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra nie zostawiaj nas. Po prostu olej te wypowiedzi. Wiadomo, że zawsze trafi się ktoś upierdliwy co będzie szydził i wyśmiewał. Doti doskonale Cię rozumiem. Ja już sobie pospisywałam co ki brakuje do kompletnej wyprawki i ciągle mnie korci aby zacząć już kupować :P Pap dziękuje :) Zresztą wszystkim Wam dziewczyny dziękuję za wiare :) Strasznie się ciesze, że trafiłam na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra dokładnie, olej gościa i tyle :P oo Tala za dwa dni robi teścik, na pewno będą dwie krechy :D ja wczoraj zaszlam do pepco i kupiłam pajacyka w kokardki i body, jedno niebieskie a drugie białe w kolorowe kropki typowo dla dziewczynki :D jak będzie chłopak to najwyżej to komuś oddam, nie mogłam się powstrzymać :P przecież kiedyś będziemy miały maluszka więc jak macie ochotę to kupujcie co chcecie, to taka przyjemność :D i wychodzę z założenia, że lepiej kupić coś na jakiś czas bo portfel tego tak bardzo nie odczuwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia mnie cały czas korci aby zamówić kocyk minky :D Są po prostu cudowne :) Tylko, że tego raczej nie będę miała chwilowo gdzie zbunkrować, a wiem, że mąż zacznie zaraz świrować, że zapeszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo faktycznie są śliczne :) ale 150 za kocyk to troszkę drogo jak dla mnie :) chyba, że któryś mi się baaaaardzo spodoba :) co do zapeszania to taka głupota, bo jak ma się coś złego stać to i tak się stanie i nic na to nie poradzimy ;/ ale wiadomo, faceci czasem mają swoje jazdy :D http://www.lamillou.com/shop/kocyki-niemowlaka tak w ogóle to właśnie o te kocyki ci chodzi? :D bo wpisałam minky w wyszukiwarkę i taka stronka tez mi wyskoczyła :) jakiś czas temu widziałam podobne kocyki do tych za 60 zł na allegro. jakość na pewno gorsza ale no 150 za kocyk to drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia - właśnie o te. Powiem Ci, że koleżanka zamawiała z allegro za około 50 zł z allegro i był identycznej jakości :) Ja ostatnio sama znalazłam przypadkowo na fb dziewczynę, która zajmuje się szyciem takich kocyków i również są one w tych granicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio identyczna jakość? To super bo sporo taniej :D Wiesz cooo, mogłabyś poprosić koleżankę o link do tej aukcji z allegro i wrzucić jak już będziesz miała :D Bo różnie to może być. U jednego użytkownika będą dobre jakościowo a u drugiego nie, więc lepiej kupić od sprawdzonego allegrowicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko uda jej się znaleźć link to wstawię :) A co do ubranek to jak ostatnio też dałam się skusić na cudowny pqjacyk typowo dla dziewczynki, bo ciemno różowy ze wzorkiem w czarne kotki :) Jest tak śliczny, że nie umiałam się powstrzymać :D Do tego dorzuciłam jeszcze fajnego białego rampersika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie fajny kocyk :-) no ja właśnie też tak z moim mężem mam mam, że zacznie marudzić że nic nie wiadomo a ja już ciuszki kupowałam. Chociaż wczoraj kupowalismy na prezent dla koleżanki malucha ciuszki... I jak wskoczyłam w te małe sukieneczki to oszalałam... Ojoj takie małe słodkie sukienki różowe... no cudo po prostu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super :D Wiem co czujesz bo też się często nie mogę powstrzymać przed zakupem :D Oj ciągnie nas wszystkie jakoś do tych dziewczęcych ubranek, są przeurocze :D Takiemu niemowlakowi to w sumie obojętne co nosi bo ważne, żeby było czyste i wygodne ale my możemy poszaleć w kwestii wyglądu :D Dla niemowlaków najbardziej podobają mi się ciuszki dla dziewczynek a już dla starszych dzieci to chłopięce koszule i takie fajne porteczki :D Wiadomo,że najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe ale kogo byście wolały? Dziewczynkę czy chłopaka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm mi szczerze to naprawdę jest bez różnicy. Pierwsze dziecko w ogóle mi nie robi tylko żeby było zdrowe. Ale z drugiej strony chciałabym chłopaka bo wiem jak mojemu na tym zależy:-) wiecie jak to jest, przedłużenie rodu hihi plus będzie mógł się przed kolegami chwalić że syna będzie miał ;-) Mi się zawsze podobało te ciuchy dla chłopców, taki mały cwaniak w dresiku albo jeansy i fajna bluza i oryginalnych nike.. No rewelacja :-) taka mniejsza wersja mojego faceta hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, chłopców też można super ubrać. Poza tym przyjdzie taki mały szkrab do mamusi i powie jej, że ślicznie wygląda, aj... :D Ja bym chciała jako pierwszego chłopaka bo jak byłam mała zawsze marzyłam o starszym bracie :D A mój facet na odwrót, najpierw woli dziewczynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×