Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość gośćPaula
aneetek kilka dni temu przechodziłam przez to samo. Ale już się pozbieralam, głowa do góry, prędzej czy później i nam będzie dane zostać mamami:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zambia za pierwszym razem po 2-3 cyklach starań byłam w ciazy, ale jajo utknelo w jajowodzie i przestalo sie rozwijac. Teraz w drugim cyklu znow zaszlam i prawdopodobnie poronilam. Choc usg nie mialam, wiec nie wykluczone, ze nie bylo powtorki. Za pierwszym razem hcg spadalo i wypuścili mnie ze szpitala z poronieniem, ale po miesiacu hcg uroslo do 1900 i cieszylam sie ze rto pewnie druga ciasza ale wybili mi to z glowy, szykowali na operacje ale hcg znow zaczelo spadac. Nie chce tego znow przechodzic. Twierdza, że moje tsh jest moim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalej cisza, korek póki co zakręcony... Nie czuje się jak na @ ale mam wrażenie jakby zaraz miało tam coś... Polecieć... Brzuch w ogóle mnie nie boli, a zawsze umieram w pierwszy i drugi dzień. Dziewczyny trzymam kciuki za siebie i za was, myślę że ogromne będzie rozczarowanie kiedy nadejdzie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
Ale sobie po spałam z tego wszystkiego. kurczę nie wiem co mam teraz zrobić czy dzwonić do gina i umawiać kolejną wizytę i kolejny monitoring na którym wszystko wychodzi książkowo i kolejne 100 zł. Wydać w sumie na nic :( już sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sobie po spała z tego wszystkiego.Zastanawiam się co mam teraz zrobić czy dzwonic do gina i umawiać kolejna wizytę i kolejne monitorowanie na którym wszystko wychodzi książkowo i wydac kolejne 100zł.w sumie na nic :( już sama nie wiem :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czwarty dzień miesiączkuję... Ale już mniej intensywniej niż wczoraj bo ostatnie dwa dni to jakaś "lawina" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiaa93 oby Twoja @ nie przyszła. W Tobie nadzieja i dla mnie, bo ja w tym miesiącu będę się starała tak samo jak Ty - po pierwszej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Bajkaanna - swietne wiesci :D tez mialam takie uczucie ;) a mierzysz temperaturke? Ja mialam ciagle wysoka - 37stopni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zambia
aneteek - rozumiem Twoje odczucia doskonale. Ale to "dopiero" Twoja trzecia próba. Nie myśl jeszcze o monitoringu itd. To jest kosztowne a w Twoim przypadku nie ma jeszcze wskazań do diagnostyki. Ja też bym chciała JUŻ. Ale trzeba sobie dać trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja już monitorowalam dwa cykle i teraz nie wiem czy kontynuuowac czy przerwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wczoraj miałam 36,9 a dziś 36,8 ale ciężko mi było włożyć termometr. Do tego mi doszło jeszcze jakieś dziwne parcie na pęcherz... Jajnik od czasu do czasu zakluje... I Dziewczyny robić jutro test czy w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zambia
aneteek - ja bym przerwała. Jeśli pęcherzyki się robią i pękają to nie ma co monitorować tylko się przytulać. Bajkaana - ja to nie jestem cierpliwa, więc pewnie bym jutro robiła, A Ty jak wolisz. Dziewczyny - brzuch mnie boli na @. Tak się boję! Tak jej nie chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueeng3l
Gwiazdeczki ja jestem 3 dni przed okresem. Cos mnie pobolewa jajnik . wzielam dzis juz do pracy podpaski ale mam nadzieje ze nadaremno. Temperatura nadal 37+ ale tylko w konkretnych godzinach. O 10:30 i o 23:30 a wstaje o 8 rano wiec nie wiem czy sie sugerowC ta temp. Jak patrzylam na dluz to nadal mam mokrutko mhhhm bol piersi taki sobie. Od czasu do czasu cxuje jakby cos mi mialo urwac brodawki:) mam nadzieje ze ten bol to nie na @ tylko na dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Bajkaanna - cos czujr ze to jest to :D tez mialam problem z termometrem :D i tez mi spadla tempka o 0,1 ale na drugi dzien spowrotem bylo 37 :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
No też sie zastanawiam żeby przerwać tylko co wtedy jak znów się nie uda i z powrotem będę chciała iść po pomoc do tego lekarza a on mi powie że po co pani nie chodzila do mnie regularnie Itp.dlatego nie wiem co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×